ДЕТСКИ АПРЕСКИ

  • 33 588
  • 104
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 20
И аз съм за магазина на SLS на бул Черни връх. Купих невероятни белички апрески за дъщеря ми /3г./ от там. Струваха 59 лв, а имаше и много други хубави модели и най - различни цветове: бели, червени, сиви, черни...

# 31
  • софия
  • Мнения: 1 745
и аз взех от еселес-са
миналата зима пак от там и взех  Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 568
Преди години Софи беше с апрески на Сандик не са й се мокрили краката. Затова тази година реших да й взема от тях. Друг е въпросът, че тези в СЛС със сигурност са по-качествени и по-красиви.

# 33
  • Мнения: 549
Momi4eta vuv CUM do magazina na nike ima strahotni apreski-cenata be6e okolo 45lv La4eni ima6e v rozavo,4erno 4isto bqlo i 4erno.Mnogo sladurski bqha

# 34
  • софия
  • Мнения: 1 745
Momi4eta vuv CUM do magazina na nike ima strahotni apreski-cenata be6e okolo 45lv La4eni ima6e v rozavo,4erno 4isto bqlo i 4erno.Mnogo sladurski bqha
там е sls

# 35
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Някой май не чете. Mr. Green

# 36
  • Мнения: 367
Жасмин и GALADRIEL,много благодаря за изчерпателните отговори пълни с ценна информация!!!!! Hug Hug HugЩе пообиколя и ще пиша непременно,решила съм тази година да взема нещо готино и топло Grinning Grinning Grinning
   А за апрески се сещам,че скоро видях хубави модели на ЕССО,но и цената им беше хубава-200 лв.,а също и Marvel/не съм сигурна дали така точно се пише/магазина е срещу този на ЕССО в МОЛ-а-цената им беше 100-120

# 37
  • София
  • Мнения: 1 715
Днес взехме тези Simple Smile В магазина в Павлово нямаше голям избор за момиченца с номер 22.
Покриват глезена, но имаше и по-високи от тези. Стават и за по-дебело чорапче, понеже се водят широки. Добре подплатени са. Надявам се и да не пропускат, но това ще се види по-нататък. Езикът до горната лепка е едно цяло с ботичката и май вода не може да влезе newsm78. Отзад са със светлоотразители Crazy

Рихтер са. Дъщеря ми много си ги харесва. Явно са и удобни Simple Smile От магазина на Макси Кози в Павлово са.

# 38
  • Мнения: 2 478
Днес видях страхотни апрески в Adidas.Имаше розови и кафяви.
В понеделник ще заведа детето да пробва,че рядко харесвам такъв тип обувка.
Цента беше 70-80 лв.

# 39
  • Мнения: 1 010
а има ли по тези магазини дамски апрески /37номер/-слс, адидас, виждали ли сте нещо свястно, аз съм от Пловдив

# 40
  • Мнения: 480
Вчера по спешност (който се куми и чака снега да завали така прави  Grinning) тичахме до ЦУМ и купихме от SLS страхотни черни лачени апрески, с цип отпред. От този модел имаше и оранжеви и червени. Изпробвахме ги още вчера, гази в дълбокия сняг и крачетата й са сухи и топли.

# 41
  • София
  • Мнения: 44 091
А апреските запарват ли Simple Smile))
Щото ние по спешност днес ще купуваме я ботуши, я апрески Simple Smile))

# 42
  • Мнения: 3 356
Аз купих на сина ми от магазин Спорт Мания на Руканор намалени сини за 32 лв.
За втора година  и ние  ще бъдем със Руканор ,много съм доволна

# 43
  • Мнения: 5 255
Весела съм,  може ли снимки  Hug

# 44
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 729
 Wink И аз съм от тези, които сега се сетиха да търсят апрески. А, този принцес аутлет работили и днес.

Общи условия

Активация на акаунт