Отговори
# 225
  • Мнения: 3 246
Здравейте от мен късничко в неделя, но май сега сварвам да седна, благодаря на всички ви   bouquet Hug - сега нямам температура, а за ухото пак ще посетя доктора, но е по-добре вчера се лекувах с малко винце на един рожден ден и май добре ми дойде
Мира гушкам те миличка Hug
Гея радвам се да те видя, искам да ти кажа в никакъв случай не се упреквай за нищо понякога ни е доста тежко и ни минават какви ли не неща през главите, после се поотупваме, ставаме и продължаваме Hug Радвам се че беба е добре, сега си полежавай и почивай повечко  Peace, хм мъжете в къщи да му мислят Hug
Миле, брво за килцата Hug
лека вечер ви пожелавам

# 226
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 659
Кали Hug

# 227
  • Мнения: 4 589
Добра вечер,

аз заметресение не усетих, че изнасях зеле на балкона и не повярвах на мъжо като ми каза. Даже си мислих, че е от мен, че нали малко понапълнях....ама не било от мен  Joy

Ние днес бяхме при Стаменов. Януари ще правим изследвания и даже предложи ИКСИ на ЕЦ. Ама ще видим, има време.

Хайде наздраве

# 228
  • Мнения: 2 343
Ники-пики, и ние мислим да правим ИКСИ на ЕЦ в началото на годината. И аз говорих днес с док. Той иска първо да пробваме инсе с терапия, за гадните антитела и после ИКСИ-то, но аз не съм склонна да се измъчвам още с инсе.
Кали, внимавай с ухото Peace

Днес, докато дам кръв за АСА беше голям проблем.   #Crazy Имунолозите ги нямаше, а Деси от лабораторията не знаеше колко кръв да ми източи и как да я съхранява  Crazy. Накрая се обадиха на Балтаджиева да я питат. В Плевен АСА струваше 15 лв., а сега ми взеха 40 лв. ooooh! доста повече излизат имунологичните в "Надежда", но както и да е.
А за земетресението  Laughing, много бяхме смешни. Сестра ми грабна детето от пода както си играеше, а на мен ми стана мнага смешно, че всички се вкупчихме под касите на вратите. Събрахме една чанта с дрехи и вода за Криси, баща ми спа с друхите  Joy Сестра ми конфискува всичките пари на мъжо си  Joy и това беше. На сутринта пак същото.

# 229
  • Мнения: 2 422
Мира голям смях Joy ама то на страха очите са големи Embarassed
Аз да ви се  похваля до одеве правих питка за кръщелницата, утре са 40 дни от раждането и трябвало кръсницата да я направи. И се слагало всичко вътре захар, сол, орехи, лукумче и сиринце и т.н. абе страхотия.  Правя питка за първи път ама под ръководството на мама стана уникалнаа много се гордея, че я направих сама стана страхотна и буФнаЛЛаа  Blush

# 230
  • Мнения: 491
Maia[smilie=smile3501.gif] smile3501 smile3501

# 231
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Мира,сега е много смешно Laughing,ама горките вие снощи ви е било 6–5,най вече на баща ти.
Мая,гордеем се с теб! Hug
Гея,човешко е и всеки има такива моменти понякога..Особено в ситуацията в която се намираше на мен ми бяха настръхнали косите,какво ли ти е било на теб незная Sad.Важното е да продължиш уверено и дори за миг не се обръщай назад към страховете!Имаш и нас досадниците,които няма да те оставим да падаш духом! Hug

# 232
  • Мнения: 2 343
Мая, браво! Снимай де, снимай да се пооближем  Simple Smile Моята баба ме научи да правя страхотни питки, но сестра ми е самороден талант  Laughingв тази област.

# 233
  • Мнения: 2 422
Ше я снимам Wink бях забравила

# 234
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 659
dorait, не знам, никога не съм се чувствала така. За пръв път в живота си се почувствах отчаяна, обезверена и се запитах какво правя по дяволите, та се мъча така. А и още от началото имам проблеми и до сега не съм почувствала и минута радост и наслада, а само страхове и притеснения. Не я усетих като прекрасна тази бременност от толкова страх. Не мога като другите да се наслаждавам дори и на най-дребните усещания Sad Все си мисля, че това не се случва на мен и ще се събудя и всичко това няма да го има. А в момента, в който си помислих, че мога да го загубя, се върнах назад към миналата година, изживях всичко наново и знаех, че ако ми се случи, не съм сигурна дали ще успея да го преживея. Бях изпаднала в ужасна депресия и почти година ми трябваше да изплавам Cry
Съжалявам, че така ви натоварвам Sad И благодаря за подкрепата, само вие можете да разберете какво се случва в душата ми Hug

Общи условия

Активация на акаунт