Big Brother 4 - Новите мъже

  • 37 737
  • 2 631
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 174
Почти не гледам ББ,от тук разбирам всичко Hug

# 31
  • Мнения: 781
Добро утро!

Айде днес да си ходи Жени, а после  фатме и манго....

# 32
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 241
Добро утро, добър ден на всички!

За мен започна работната седмица в офиса и добре, че ви има, защото тука всеки е забил нос в компютърките и мълчиииии.
Хайде на кафе.....



 Peace

# 33
  • 7800
  • Мнения: 243
Запис.

# 34
  • София
  • Мнения: 7 794
Хоп и аз в новата темичка.  Party

А за днес, Жени вън.  Peace

# 35
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
По повод снощното обсъждане и твърдението на някой от вас, че финала ще е на 8,12 ви казвам, че тогава стават 78 дни. При положение, че регламента е 90 или 90 и няколко дни да се стои вътре не ми се вярва да ги изкарат на 78 ден. 90 дни стават на 20.12, което е събота. Така, че по-вероятно ми се струва да е на 15,12 или на 22,12. Досега няма ББ, оето да е траел толкова малко.

# 36
  • София
  • Мнения: 8 348
добро утро
щях да пробвам да измисля нещо умно ама още спя та затова . запис

# 37
  • Мнения: 2 957
Филип пак се е разплул на дивана като тюлен и ще му се разчекне устата да се прозява (като куче).
А Таня му вика "Ти обаче си много мързелив"  Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 7 794
Чакам с нетърпение новите хора, дано така да се раздвижат нещата вътре.
А иначе най- готини са ми Марти, Наталия и Умберто.  Heart Eyes

# 39
  • София
  • Мнения: 15 458
Чакам с нетърпение новите хора, дано така да се раздвижат нещата вътре.
А иначе най- готини са ми Марти, Наталия и Умберто.  Heart Eyes

 newsm78 Нали ще трябва първо да ни ги покажат, после да гласуваме за някой и чак към четвъртък да ги вкарат! newsm78

# 40
  • София
  • Мнения: 7 794
Чакам с нетърпение новите хора, дано така да се раздвижат нещата вътре.
А иначе най- готини са ми Марти, Наталия и Умберто.  Heart Eyes

 newsm78 Нали ще трябва първо да ни ги покажат, после да гласуваме за някой и чак към четвъртък да ги вкарат! newsm78

Да, ще се гласува за единия от публиката, но не разбрах, кога точно ще ги вкарват.
Но съм много любопитна вече да ги видя.  Crazy

# 41
  • Мнения: 0
Привет и от мен...миналата седмица бях написала един малък скеч по повод спортната мисия на съквартирантите с това искам да пожелая на всички приятна и успешна седмица и дано ви хареса...
       БАЙ БРАДЪР ОЛИМПИАДА НА ОТБОР "СЕКУРО"

-  Говори Бай Брадър 4...ти Самиету...
- да мама..?
- каква мама...ма пача ...да сваляш туй дет ти е на главата... и тия фустанели ...че ша та изплющя...да скачаш бързо в трикото туй дету ти го е дал брадъра..
- ама ма..ъъъ бай брадър то мноу малку
- млъкни ма...крокодил...хващай тия косми дет си ги  пуснала и ги прави на кок...ша та праим гимнастичка.
- добре.. ма....ъъъъ бай брадър..
...Говори ББ Съквартирантчиче....днес... ще имате  олимпиада...по художественъ гимнастика...мамитуу ще бъде капитан на отбора...туй слабуту дет са гърчи кат червей... Мартиту да грабва топката и да се слее с нея все едно са едно цялу
- окееййй бай брадър...ама.... немога такаааа... трикото ми е много голямууу...
- ..сус бе...чируз такъв...ша са търкаляш с топката след Самиету и ша гледаш да й хванеш лентата  докато бяга назад...  
- ама как така назад бе бай брадър..ша падна...натроших ги тия крака значи....много ма боли...
- Не бой се мамо Самие ще те наглеждам да не паднеш...
- абе ей ти дет са праиш на Тошко остави мамиту намира ами скачай в шортите  и хващай въжету и се мъчи подскачайки да хващаш онуй кльощавото дет съ мъчи да се търкаля пред теб...
- ама шортите мноу малки бе да му е..майката бе бб
- тъй мама тъй ..и аз така ама щом казва бай брадара...ша са мъчиме ко да праиш...
- Рамаяна ..Рамамаянаа...ааа..ъъъъ нечух бб аз какво да правя....едната бухалка....ъъъъ...я  изгубих някъде..?
- ти пак ли не разбра ма чумпил такъв...да намираш бързо бухалката ,че ша та изплющя... с...гюбек и песен хвърляш бухалкити .....удрят се в ония дългия и...ги хващаш...разбра ли ма...пача с пача...
- ааа не е така бб..без обиди...не ми стига Жоро... сега и ти...
- какво аз ма Танче...оооо малката ми циганка пак обидина...
- ей ти, любовника дет са накичил с тия парцали на главата стига си успокоявал Танчиту...ами връткай обръча...
- Ти Вилитуу...ама що плачиш ма...един плака и си тръгна..сяя ти що плачиш...?
- немога...бб...немога.. сетих се ....за .....детенциту......как играхме на влакче ...и....
- тъй мама тъй....ама няма начин...иначе брадъра гладни ша на устай...
- абе мамо Самие къв бюджет къв глад бе...аз говоря за чувства знаеш ли как се чувствам ..ЗНАЕШ ЛИ?
- АБЕ ЕЙ МУШМОРОЦИИИИИИИ....ВИЙ ПАК ЗА ЯДИНИ ЛИ СЕ КАРАТИ.... КАТ ВА ПОЧНА... САМО..НА ГОЛ БЮДЖЕТ И ЧУВСТВА ША МИ СТАНИТИ...НЕШКА РОБЕВА НА ДОБРАТА ФЕЯ ША ВИ СА ВИДИ...ЯСНО ЛИ ВИ Е ГИДИ МИСКИННИ ТАКИВА...ГЛАДНИ

# 42
  • Мнения: 897
yanos  Joy
може направо да се кандидатираш за сценарист. Добави и моят сценарии за залепения сутиен и си готова за конкурс.

Не може ли днес Жени да си ходииииии...  Praynig

# 43
  • София
  • Мнения: 15 458
Иванина разправя как се уплашила, като влязла Самие. ooooh!

# 44
  • Мнения: 10
  bouquetДобро утро   bouquet
Цоп и аз при вас   bouquet
Хубава седмица на всички,на взелите изпитите  ЧЕСТИТО  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт