Алергична кашлица -писна ми от лекарства!

  • 58 216
  • 97
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 461
ilindi4ka  в Испания не съм ходила при хомеопат само в БГ но веднъж в мостолес бях видяла една табела за хомеопат  Peace аз в момента съм в БГ след 10 дена се прибираме към Мадрид
gergandi много си права Галина кашляше много лошо сега с флексотита и сингулата се повлия веднага явно това е лечението при нас

# 91
  • Madrid
  • Мнения: 514
Има хрема,до скоро бистър секрет,но сега забелязвам,че често му е запушен носа и има бели сополи.
Ще видя какво ще направя,като начало ще изчакам,понеже според педиатъра онзи ден детето е в отлична форма Crazy

# 92
  • Мнения: 1 984
ilindi4ka  в Испания не съм ходила при хомеопат само в БГ но веднъж в мостолес бях видяла една табела за хомеопат  Peace аз в момента съм в БГ след 10 дена се прибираме към Мадрид
gergandi много си права Галина кашляше много лошо сега с флексотита и сингулата се повлия веднага явно това е лечението при нас
ми то най често е това... в испания имат прекрасни болници... нека в развитие ако се налага корегират лечението там...

# 93
  • Мнения: 1 426
Защо сте решили, че от антихистамините е паднал имунитетът? Аз съм пила доста, синът ми пие, но не мисля, че между двете неща има връзка. Лекар ли ви го каза?

Да. Потърсих и в Интернет информация за антихистамините. Те подтискат имунната система, за да не разпознае веществото предизвикващо алергията като алерген. Но антихистамините не могат да подтиснат само за определен хистамин, а подтискат въобще имунната система. В резултат на това тя по - трудно определя веществата като алергени и следователно следствията от това намаляват - кашлица, секрети и т. н.

Преди да поставят на дъщеря ми диагнозите алерггичен ринит и астма почти не боледуваше. После Започна антихистаминното лечение и след около половин година започнаха проблемите. От края на януари до средата на септември направи пет ангини и беше на път шестата, когато я заведохме за първи път при хомеопат. Антихистамините спирахме постепенно в продължение на половин година, защото рязкото им прекъсване може да доведе до влошаване на състоянието. Последствията от тяхното действие обаче продължавали с години.

правете разлика между имуносупресор и антихистамин

# 94
  • Madrid
  • Мнения: 514
ilindi4ka  в Испания не съм ходила при хомеопат само в БГ но веднъж в мостолес бях видяла една табела за хомеопат  Peace аз в момента съм в БГ след 10 дена се прибираме към Мадрид
gergandi много си права Галина кашляше много лошо сега с флексотита и сингулата се повлия веднага явно това е лечението при нас
ми то най често е това... в испания имат прекрасни болници... нека в развитие ако се налага корегират лечението там...
Така е,имах щастието да раждам в една такава.Въпроса с личните лекари обаче е съвсем различен.Организацията с направленията при специалист е изключително бавна.

# 95
  • Мнения: 81
Да се включа и аз към тази тема сина ми е на две години и 11месеца и ние сме с алергична кашлица.Първо минахме през всички специалисти и от алергична кашлица стана пневмония на сред лято косата ми се изправи.Сега е спрян от ясла ходихме на алерголог и пие сингуляр и при нужда флодитек и салботамол.Моят съвет е води го при специалисти не се успокоявай че през деня малко кашля аз го минах целия този ужас.

# 96
  • София
  • Мнения: 2 840
а аз като се сетя че детето ми ги пи 6 месеца ,без потвърдена диагноза ,и без видим резултат от приема им,ми иде да ги гръмна тия лекари
Моето - 2 години.
Нямам какво да кажа.

# 97
  • Мнения: 3 146
правете разлика между имуносупресор и антихистамин

Дай разликите, моля те, наистина не разбирам Praynig

Общи условия

Активация на акаунт