Детска грейка

  • 5 903
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 426
някой да знае колко струват детските на ДИЕЛ ,защото тия на Dare2Be в СЛС са пълен боклук, а тази година на всичкото отгоре и цените им са ужасни за тези парцали.

# 16
  • Мнения: 553
Днес купих грейка Neme it за малкия - цяла, непромокаема, дишала ... поне на етикета  Mr. Green надявам се да е хубава. Продавачката каза, че са за каране на ски Купих я от складовете за детски стоки до Бриколаж в Младост. Струваше ми 69.00 лв
Не е от дебелите, отделно ако човек иска може да си купи едно поларено долнище с горнище, но аз смятам че ще има същия ефект ако му сложа поларения анцунГ.
Имаше големи размери.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Къде точно около Бирколаж има детски дрехи?

# 18
  • Мнения: 19
Запис, че ме интересува темата   bouquet

# 19
  • Мнения: 1 426
Днес купих грейка Neme it за малкия - цяла, непромокаема, дишала ... поне на етикета  Mr. Green надявам се да е хубава. Продавачката каза, че са за каране на ски Купих я от складовете за детски стоки до Бриколаж в Младост. Струваше ми 69.00 лв
Не е от дебелите, отделно ако човек иска може да си купи едно поларено долнище с горнище, но аз смятам че ще има същия ефект ако му сложа поларения анцунГ.
Имаше големи размери.

колко е водният стълб според етикета?, това две отделни части ли са или е гащеризон?

# 20
  • София
  • Мнения: 4 966
И в Руканор има,в аутлета в Младост.Мисля,че 60,70лв бяха с намалението.От две части.

# 21
  • Мнения: 553
3m,   това пише на етикета, за жалост не мога да го преведа:
YDERSTOF: Ekstrem slidstaerk, som er vind-vandtaet og andbar
SOM: Vigtige somme er tapede
FOR: polyester tricot
FYLD: Silk Look Padding
COATING: PU milky coating
VANDAETHED: 8.000mm /3.000mm er klassificeret som vandtaet/
ANDBARHED: 3.000g/m2/24h
И после пише че продукта бил тесван  ето сайта им  WWW.EXITKIDS.COM
 Не са две отделни части, а е цяло. Лесно се облича. Днес малкия беше с него навън - много си игра с кишата и отпред изглеждаше много мокър, но след като го прибрах отвътре беше напълно сух и много топличък. То вярно,че днес и времето е по-топло.
Karen,   като застанеш с лице КЪМ Бриколаж, и се обърнеш надясно - има борса за детски играчки в съседните сгради. Аз най-често пазарувам от сградата която е зад гърба на тази сграда, която гледа към цариградско. Има табела на която пише че има борса за детски играчки /но има и дрехи/ Дилор или Диор....или нещо подобно. На втори етаж  се качвам - има много играчки на прекрасни цени и хубави дрехи на Neme it. Всички дрешки които съм взимала от там са били качествени. Но тъй като там предимно продават на едро, трябва да имаш време да си разглеждаш дрехите, не е поредено както в хубавите магазини.
Вчера продавачката каза, че очакват много нови детски играчки.

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 14:49 от T@LI

# 22
  • Мнения: 1 426
благодаря  Peace ако намеря време ще отида утре

# 23
  • София
  • Мнения: 6 360
И в Руканор има,в аутлета в Младост.Мисля,че 60,70лв бяха с намалението.От две части.

би ли ми казала къде точно се намира този аутлет на Руканор в Младост?

# 24
  • София
  • Мнения: 4 966
Имах предвид "Принцес аутлет".В него има магазин,където продават Килтек и Руканор.

# 25
  • Мнения: 452
Малко спам, но не можах да се стърпя - купих такива http://www.smenzamen.com/product_info.php?products_id=6153 чорапи на дъщеря ми за 3,80 лв преди 2 седмици, тук цената е тройна Shocked.

# 26
и аз взех на сина ми ски екип, марката е CARVERACE CVR Wild Board, дебели, със ципове, колани, намушкани качулки,обезопасявания срещу вятър и т.н, за скромната сума от 19 евро и двете!!!Хванах някво яко намаление в Лидъл и не мога да повярвам, че си реших проблема за тази и за др. година. Много трудно успях да намеря нещо за неговата възраст...

# 27
Имах предвид "Принцес аутлет".В него има магазин,където продават Килтек и Руканор.

А може ли и аз да попитам къде точно се намира този аутлет - в кой район на Младост, близо до какво...?
Не съм ходила отдавна в Младост, но много ме заинтересува и смятам да видя за моето съкровище!

Много, много благодаря!  Heart Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 6 360
Имах предвид "Принцес аутлет".В него има магазин,където продават Килтек и Руканор.

А може ли и аз да попитам къде точно се намира този аутлет - в кой район на Младост, близо до какво...?
Не съм ходила отдавна в Младост, но много ме заинтересува и смятам да видя за моето съкровище!

Много, много благодаря!  Heart Eyes

това е в Младост 4, след магазин Хит, от същата страна на булеварда. преди беше магазин на Кореком.

Общи условия

Активация на акаунт