Въпросче към съфорумството, работещо в офис

  • 2 155
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Ъмм, таковата.. просто ми е интересно. Hug

# 1
  • Мнения: 516
Гласувах с първа опция. Принципно изобщо не обичам да ми звънят на работа, освен по особено спешни проблеми. От друга страна синът ми смята за спешно позволението да пусне домашния компютър.  Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 2 623
Няма как да чекна 2 отговора, затова пояснявам:
Има случаи, когато излизам от стаята, но има и такива,
когато вдигам без да излизам от стаята.
Зависи  Wink

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Предпочитам да изляза, но понякога оставам- според зависи.

# 4
  • Мнения: 1 878
Отговорих с втора опция, но не си мислете, че съм безочливо мързелива! Просто по щастливо стечение на обстоятелствата моите най-добри приятели са ми колеги и мога да си позволя , ако имам лични разговори , да ги провеждам пред тях. Още повече, че ако  евентуално изляза от стаята, това ще се приеме като криене на тайни и ще бъда брутално разпитана с кого , за какво и прочие съм разговаряла Mr. Green

# 5
  • Мнения: 11 003
Понякога излизам, но в повечето случаи си оставам в стаята.
В анкетата няма опция като за мен.

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Аз работя в офис с шеф - майка ми Grinning
И въпреки това, понеже не обичам личните ми разговори да са други, освен лични, обичайно или говоря тихо и бързо, или отивам в другата стая Simple Smile
Също и като говоря с майки, понеже няма отношение към работата ми и не трябва да ме слуша майка ми или колеги/клиенти, излизам в другата стая.

# 7
  • София
  • Мнения: 38 431
И аз съм с два отговора.
Когато се обади Милуото, разговора обикновено е кратък и си го провеждам в стаята с тих глас.
Ако има някаква драма с останалата рода и приятелки - излизам и си говоря на спокойствие.

# 8
  • Мнения: 301
В една стая съм само с още една колежка. Обикновенно използвам първата опция, за да не й преча - лично мен ме дразни като пиша нещо и съм съсредоточена някой да ми бърбори на главата. Колежката е доста гласовита.  Laughing Опцията за повикванията само по спешност я ползвам, но миуото някакси има други разбирания за спешност. Драматично преживява издирването на точно определени чорапи - последно напр. черни, но със миниатюрно бяло ромбче. Невъзможността да ги открие, направо е извънредно положение и той звъни неистово до отстраняване на проблема - демек откриването им.
Алекс  (той е малък - на 3 год., но вече знае) ме избира на бързо набиране от домашния телефон, за да ме пита къде съм, идвам ли си и какво ще му донеса.  Mr. Green

# 9
  • Мнения: X
Мен именно една доста гласовита колежка ме провокира да пусна анкетата.
Тя все нещо за уреждане има и такава воля дава на на гласа, емоциите и разговорите си, че ако трябва да излиза всеки път, сигурно ще изкара цялата зима със хрема. Просто се чудя наистина,като така или иначе явно не си намира работа в офиса, що не вземе да чати, щото освен че натоварва другите аудио и като цяло атмосферата става твърде психо, ако не вземе да поизлезе да се поразходи за 2, 3, 4 часа.
Аз гласувах с първа опция именно защото съм гръмогласна и аз. Ако знам, че така или иначе даден разговор няма да мога да го проведа спокойно и без да се обяснявам, ще излезна вън или ако трябва в кенефа ще се завра...предпочитам така, отколото всички колеги да ме слушат как се дърля със милото за някви глупости, които никой освен мен не го интересуват.

# 10
  • Мнения: 9 814
Обикновено излизам от стаята, защото мразя колегите ми да ме зяпат в устата, за да не изпуснат някоя моя дума, а пък и не искам да знаят много-много лични неща.

# 11
  • Мнения: 3 675
Аз гласувах по опция 1, но и това не е гаранция. Имаме колежка,която през стената чува дори какво ми говорят на мен отсреща по мобилния или служебния.Ние сме по двама човека в стая, но се намираме в съседни стаи. Май е най-добре да се говори в тоалетната или в стаята за пушене.

# 12
  • София
  • Мнения: 12 554
Излизам на балкона, за да съчетая полезното с приятното демек разговора с цигарата  Mr. Green

# 13
  • Варна
  • Мнения: 558
Случва се изключително рядко, но ако се случи излизам. Никой не е длъжен да ми слуша историите. Пък и работата ни е на телефон и ще преча на колежките.

# 14
  • Мнения: 354
Първа опция.
Излизам на тераската в случаите когато вдигна. Не че пак не се чува, но от възпитание  Rolling Eyes и когато някой води в стаята личен разговор пак излизам.
Често ми се случва да кажа "Не мога да говоря, ще ти се обадя по-късно." Не обичам да се чуват и моите разговори.

Общи условия

Активация на акаунт