Посъветвайте ме!

  • 3 303
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 097
Само аз ли нямам такива потентни съседи  Thinking

# 31
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не нужно да е потентен, моя комшия е малко глух и самотен
като заседне вечер пред тв-то засили звука и заспива на еротичния канал ....

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 972
 Joy Joy посмях се хубаво  hahaha hahaha
Добре, че живея в къща и нямам подобни проблеми  Peace

# 33
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 285
Решението е просто - тапи за уши!

# 34
  • София
  • Мнения: 2 840
Това е нищо, аз чувам партньорката на съседа отсреща, през един двор, в съседната сграда.
Една лятна нощ се среснах от стенания неясни. Втурнах се в просъница, викам си, че затриват някоя жена. Ама докато се удрях в поредмети като хипнотизирана и следвах посоката на звука, осъзнах, че е просто такъв вой...
Не разбрах първо откъде иде, защото само женски глас се чуваше, та си рекох, че някоя жена я е налегнала липсата, та се самоуважава. Е, да, ама това ритмично лашкане на табла в стена ме убиваше.
Дзверих се в прозорците, гадах, мислих...
Заподозрях съседката - симпатична разведена жена.
НА втория час вече бях убедена, че няма мъж в тая работа - егати ритъма, егати темпото, егати немия пич, невъзможен, просто.
На на четвъртия час вече знаех със сигурност - няма начин да няма мъж в тая работа - жената вече виеше по-скоро от болка и по навик, но повишаваше глас някак с надежда всичко това да свърши, но - не!
КАк пък не изохка веднъж тоя, не зная, ама тя стигаше за всички.

След справка се оказа съседът отсреща. Бил почнал половия си живот по-късно и затова сега бил някакъв бик същински. Знам ли, наваксва изгубеното време.

През нощта са будили детето, което веднъж изпадна в ужас, но после свикна.
От известно време нямам проблеми. Съседът го има, но проблемът го няма, де Mr. Green

# 35
  • Мнения: 4 784
 Joy Joy JoyЛелее, отдавна така не съм се смяла!

п.п. преди време и аз имах такива съседи. Всяка вечер посред нощ се почваше екшъна. Но поне не викаха, само леглото им скърцаше, ама и как не, общото тегло и на двамата сигурно доближаваше 200кг! И ние като Балу имахме късмет - направиха си бебе, отесня им апартамента и се махнаха.

# 36
  • София
  • Мнения: 6 302
Ей, ама как ме развеселихте.....  Joy

# 37
  • София
  • Мнения: 2 415
Няма такъв смях!

 smile3532
И аз да разпиша - имахме съседи, много симпатично момче и приятелката му. Него всеки уийкенд го нямаше, та тогава се отспивахме. Защото иначе не се търпеше - тя вика, той охка. Тя охка, той крещи. Той вие, тя плаче с глас в екстаз.  smile3521
Първо се подхилквахме с милото, после малко им завидяхме. Ми че тъй де, то такава страст може ли да не я отчете човек. По цели нощи!

Но пък съботите и неделите си бяха за нас, пък и в нашата спалня се чуваше относитлно слабо, та можеше да се спи. След време се започна и събота и неделя... бре, викам си един ден, тези ще се разсипят, даже и уикендите не спират. После се заслушах - мъжките викове малко по-басови...  newsm78 докато се усетим ние в къщи, то и момчето се усети за любовника. Развалих работата, тя се изнесе при новия, той нае апартамент на друг етаж и спокойствието се върна в нашия дом.  smile3508

Сега сме в къща, ако тук ми се случи да чува, ще им сваля шапка Joy

# 38
  • Мнения: 498
Добре, че поне бързо свършват.
Joy Joy Joy
Знам прекрасно какво е,но и забележката не помогна.Имам си такива съседи,добре че са над стаята на децата,че големия спи дълбоко

# 39
  • Мнения: 320
Да се запиша и аз. Преди години имах такава съседка в Студентски град, даже в един поток бяхме. То момичето харесваше по-нестандартни и предимно чернокожи мъже. Та мъжете често различни (не обвинявам - констатирам) - но коклюша еднакъв, винаги на лице и по всяко време. Е няма такова цвилене и хълцане, даже и в късното кино. Тя така и англйиския понаучи, или поне термини от рода - Yes baby, go, go, goooooooo. Имаше периоди със дни не сме спали - извадим си бутилка бяло вино па се чукнем за тяхната потентност. Едни се чукат с чашки, други без прашки - живот.

# 40
  • Мнения: 3 294
Много забавно ми стана от тази тема  Joy Joy Joy
А иначе към авторката , ако ти е неудобно да им направиш забележка , решението е само тапи за уши  Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 1 735
Нашите мизерници под нас,освен че са големи музиканти и голям го вади единия от двамата младежи/може и двамата едновремено -не знам newsm78/.Онази като започне да вие,чак бездомните кучета започваха да вият/лятото на отворен прозорец и ние все едно участваме/. #Cussing out

# 42
  • Мнения: 256
И мои приятели имат същия проблем със съседите. Всяка вечер в 3, ама всяка вечер. Детето се буди и пита - Мамо, тая леля защо плаче?  Laughing Ние бъзикахме мъжа да се възползва от това, че жената е будна и да дайства и той, ама той каза - аааа, тея карат по час и половина, трябва още 30 като мен да минат ако трябва и ние толкова да караме.  Joy Joy Joy Та така, става 3 часа, събуждат се, чакат съседите да се ч...т час и половина и заспиват втори сън. Свикнаха вече. Не се оплакват. Разменят идеи за семейния бизнес в това време.

Общи условия

Активация на акаунт