На есента се радват нашите деца -Велико Търново и региона

  • 13 472
  • 257
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 927
Вярка, съжалявам за Вики, дано се оправи !
Нашето беше херпес по лицето. Точно "добри "дерматолози и техните кремчета ми бяха докарали голяма беля - от едно петънце се получиха големи рани по двете му бузки. Докторите казваха, че със сигурност ще останат белези ако въобще успеят да излекуват раните. Тогава се обърнах пак към хомеопатията и за 3-4 месеца( като още на първия ден имаше видим резултат) Тарик се излекува и разбира се няма и никаква следа от ужасните рани.


ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ!!!

# 211
  • Мнения: 686
Вярка, съжалявам за Вики, дано се оправи !
Нашето беше херпес по лицето. Точно "добри "дерматолози и техните кремчета ми бяха докарали голяма беля - от едно петънце се получиха големи рани по двете му бузки. Докторите казваха, че със сигурност ще останат белези ако въобще успеят да излекуват раните. Тогава се обърнах пак към хомеопатията и за 3-4 месеца( като още на първия ден имаше видим резултат) Тарик се излекува и разбира се няма и никаква следа от ужасните рани.


ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ!!!
Много се радвам ,че се оправил.
Другата седмица  ще ти се обадя.
 Честито на всички именици!

# 212
  • Мнения: 3 411
честит имен ден на всички именници!   bouquet

# 213
  • Мнения: 1 763
Ехоо, какво стана с темичката, много сме назад Grinning

Честит празник на всички студенти! Аз днес за първа година, откакто съм завършила училище няма да празнувам, но нищо, после ще наваксвам. Даже миналата година ходих с корема на заведение.

Да се похваля, моето дете вече ходи. Навън ме е страх да го пускам, но вкъщи си обикаля.

# 214
  • Мнения: 1 763
Моето дете има разстройство за пръв път в живота си и се чудя дали не е от яденето на ДК. Моля мамите, чиито деца са яли днешната риба, да пишат как са децата.

# 215
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Моето дете има разстройство за пръв път в живота си и се чудя дали не е от яденето на ДК. Моля мамите, чиито деца са яли днешната риба, да пишат как са децата.

Моето  е ок.Никога е нямала разстройство от как е на ДК,обаче сега има някакъв подобен вирус.
Честити ходещи крачета на малкия юнак!

# 216
  • Мнения: 1 763
Мерси, siska79 . И аз си мислех, че ако беше изял една порция развалена риба, нямаше да се размине само с разстройство, но все пак да питам. Сега ще следя за други симптоми на разболяване, пък дано го пропусне.

# 217
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Мерси, siska79 . И аз си мислех, че ако беше изял една порция развалена риба, нямаше да се размине само с разстройство, но все пак да питам. Сега ще следя за други симптоми на разболяване, пък дано го пропусне.

За година и полувина развалена храна не съм вземала.Дано му се размине на юнака Praynig

# 218
  • Мнения: 2
ЗДРАВЕЙТЕ, ЩЕ НИ ПРИЕМЕТЕ ЛИ В ВАШАТА ГРУПИЧКА
Аз се казвам Даниела на 28 год., а  моето съкровище е Наталия -тя е родена на 10 февруари 2008 г.Живеем на Триъгълника.
ЧЕСТИТА 10-та  МЕСЕЧИНКА НА МОЯТА ПРИНЦЕСА НАТАЛКА.НЕКА МИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И ВСЕ ТАКА ДА МЕ РАДВА.

# 219
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Добре сте ни дошли с малката Наталия Hug
ние също живеем на триъгълника

# 220
  • Мнения: 1 763
Добре дошли и от мен!

Честита месечинка на малката принцеса!

Знаете ли дали в сладкарница 'Неделя" се пуши? Измислила съм да заведа свекитата на сладкарница да ги почерпя за рождения ден на Лъчко, защото няма да могат да присъстват на купона, обаче се чудя къде.

# 221
  • Мнения: 3 020
На най-горния етаж се пуши, точно до детския кът.  newsm78
Аз не го разбирам това, ама карай, така са преценили от управата.

# 222
  • Мнения: 641
Здравейте! Търся котенце за подарък. Някой ако може да помогне...
Обаче да е с кръгла муцунка, не с издължена Crazy Това е изискването на получателя.

Сисе, как я караш  Heart Eyes

# 223
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Здравейте! Търся котенце за подарък. Някой ако може да помогне...
Обаче да е с кръгла муцунка, не с издължена Crazy Това е изискването на получателя.

Сисе, как я караш  Heart Eyes

Ще питам децата на бавачката за коте,нали не го искаш породисто,а само да ти подсказва кога ще има земетръс Crazy
Обади се като си свободна Hug

# 224
  • Мнения: 641
 Laughing За подарък е на колежката ми, но ако предскаже следващия ще искам и аз Crazy
Да не е породисто, само да е с обла муцунка.

Общи условия

Активация на акаунт