СЕДМИЧНо ФОТОШОПСКо конкурсче1

  • 4 758
  • 101
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 451
И аз да покажа какво измайсторих днес  Blush



Допълнителните ми елементи са блестушките и скрепките в ъглите  Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 1 456
Ето ме и мен! Mr. Green За сега ще участвам с рамка.
За общ кит идеята е страхотна, но на мен ми трябва още
практика....

# 32
  • Мнения: 1 400
Ох, много са ви хубави работите!
Опа!
Почнах да охкам ooooh! Mr. Green
Не знам какво да кажа друго -всички ми харесват Heart Eyes
Аз съм се заинатила и...още една измайсторих.
Май трябваше за утре да я оставя - нещо ...куца Tired

Само едни пИпИруди съм мацнала от мен си Blush

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Рано, рано бръкнах една рамка и я сложих в албума а после имах много работа и направо не ми остана време да пиша тук.



Чуждият елемент е кръпката.

# 34
  • Мнения: 1 884
Ето какво е блинкис


# 35
  • Мнения: 139
Здравейте и от мен  Hug
Много ми допадат конкурсите - стига да имаш време за любимите неща(а и някои хора в къщи само ме дебнат да стана от компа и да го окупират)  Sick Ще се опитам да направя нещо с този страхотен кит.
Аз освен да ахкам - друго не виждам какво - оше ми е слабо окото и не съм на ниво за критики.Само искам да спомена,че едно от условията май беще ''без чужди елементи'' или греша  newsm78
Имам питане към мама писана как сложи тази сянка само на крачетата на детето  newsm78

# 36
  • Мнения: 9
Здравейте момичета,може ли и аз да се включа в конкурса,въпреки че съм начинаеща? PraynigМного ми харесва китът който избрахте.

# 37
  • София
  • Мнения: 545
Здравейте, не съм писала в темата повече от година, но пък редовно я следя. Много е хубава идеята за тези седмични конкурси, включвам се и аз  Hug

# 38
  • Мнения: 1 516
kris70, ограничението е до 2 "чужди" елемента Peace. Хайде, чакаме и твоето предложение  Peace
lidia85welcome не виждам причина да не участваш!

# 39
  • Мнения: 451
SheDevil Аз съм се замислила за блинкис ,но все нямам време да го направя .
Ако си си направила с удоволствие ще си го поустна в блога  Hug

kris70 Отделяш сянката в отделен слой и вече си я нагласяш както ти харесва  Peace

# 40
  • Мнения: 276
 Mr. Green Първо включване - с одумване на хорските рамки  Mr. Green
Хера , обърни пилето да гледа навътре, бухала също, че изглеждат като сърдити така Grinning
И още - готино  е като е наклонена горната рамка, ама и снимката с детето като е наклонена в същата посока, сякаш ще се изсипе всеки момент. Whistling

Вейдър, всичко добре, ама таз хубава мома да не е по потник, бе! Листата, които излизат изпод рамката трябва да са  с по- малка сянка от пеперудите, понеже са в непосредствена близост до фона, а пеперудите са на по - голямо разстояние от него Peace.

Ще изохкам на рамката на Мира55 - хубавото си е хубаво Hug

# 41
  • Мнения: 1 884
Верно че и буквите са от друго място голяма съм заспа  Joy
Добре нека да отпадне тогава, ще направя нещо ново.  Flutter
Писанка не съм правила чакам да ми дойде музата пък и е доста трудоемко...  Mr. Green
Добре дошли са всички желаещи за участие.   bouquet

# 42
  • Мнения: 1 400
Ма Чери, то хубаво, ама пусто- като нямам подходяща снимка.. ConfusedЩе взема накрая да рамкирам някое интернетско чадо Laughing Направо ги махнах тези листа - то по принцип без тях я правих и ги мацнах в последният момент. Сега, ако имаш идея как да облека девойката , ехееее Whistling Mr. Green
Изсмуках още една. Ама баш я изсмуках Sick
Спирам вече да си рамкирам децата Crossing Arms
Отивам на лов за хубави кадри из мрежата.

# 43
  • София
  • Мнения: 4 022
Ееее, Вейдър при такива хубави деца, не отивай в нета на лов за снимки!!!



Дайте критика и към мен сега!Само гъбката в двата й размера е от друг кит, но толкова я харесвам, че чаках само удобен момент да я приложа някъде.

# 44
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Хей здравейте момичета, много се запалих по това което правите, страшно ми харесват вашите неща. Абсолютно начинаеща съм, в понеделник си изтеглих фотошопа - питах ви за него в темата и за библиотеката питах, много се зарадвах че ще има от кого да уча и да черпя идеи, рамки и елементи.
Ето какво спретнах, изцяло с вашия кит- това ми е първия опит,но много се кефих като го правих, може сигурно да има много за изкусуряване, но ще се уча.
Направих го в рамка 10/15, следващия път ще пробвам в квадратна.




Само да допълня,че човека на снимката е мой приятел, оперен певец и е точно в ролята на ловец на птици. Като видях кита и веднага реших,че ще го рамкирам в тази му роля.

Последна редакция: ср, 12 ное 2008, 14:39 от zornitsa

Общи условия

Активация на акаунт