Препоръчайте ми Д-р УНГ в Плевен.

  • 72 562
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
Здравейте искам да ми препоръчате добър УНГ специалист в Плевен. Малкото ми момченце има/ше бактерия Streptoccoci Pneumonia в ушето и го водихме при Д-р Георгиев, но ми се иска да го заведа на второ мнение и при по добър специалист. Благодаря.

Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 12:32 от ***Cvete***

# 1
  • Мнения: 5 026
Д-р Поля Божинова

# 2
  • Мнения: 14
Д-р Мирчев или доц. Радев. С д-р Маринов бъди мноооого резервирана.

Личен опит.

# 3
  • Мнения: 498
Д-р Юри Николов с най-добри чувства към него.Ходила съм и при доц.Вълков,но........май разчита само на титлата си ,ако мога така да се изразя.За Д-р Поля Божинова също съм чувала само суперлативи

# 4
  • Мнения: 14
Д-р Юри Николов с най-добри чувства към него.Ходила съм и при доц.Вълков,но........май разчита само на титлата си ,ако мога така да се изразя.За Д-р Поля Божинова също съм чувала само суперлативи

Доц. Вълков ако няма да може да ти отреже главата поне до кръста няма да ти обърне внимание. Д-р Юри Николов - мисля, че съм чувал овации за него, а докторката не ми е позната.

# 5
  • Мнения: 498

Доц. Вълков ако няма да може да ти отреже главата поне до кръста няма да ти обърне внимание.
ftall много добре казано Peace

# 6
  • Мнения: 473
А имате ли отзиви от Д-р Ненов (имало баща и син) ?

# 7
  • Мнения: 498
А имате ли отзиви от Д-р Ненов (имало баща и син) ?
Peace мои приятелки го хвалят много,преглежда във втора поликлиника.Но мисля ,че за бащата са отзивите

# 8
Д-р Ненов син работи във втора поликлиника , а не баща.

# 9
Здравейте!
Някой да знае нещо за д-р Луай Канхуш, д-р Георги Николов и д-р Кремена Атанасова? И тримата работят в "Авис Медика". За доц. Вълков, който също работи там вече видях негативните мнения. Става въпрос за отстраняване третата сливица на сина ми.
Благодаря ви предварително!

# 10
Препоръчайте ми специалист УНГ в Плевен.Става въпрос за опериране на трета сливица.

# 11
  • Мнения: 473
Д-р Ненов син (а може и баща), но не и Д-р Георгиев в ДКЦ 2  Peace

# 12
  • Мнения: 113
Д-р Маринов! Преди няколко години прави трапанация ( отваря се черепа)на съпруга ми, върна го от оня свят. Във В.Търново го бяха отписали.

# 13
  • Мнения: 14
Д-р Маринов! Преди няколко години прави трапанация ( отваря се черепа)на съпруга ми, върна го от оня свят. Във В.Търново го бяха отписали.

Преди няколко години се опита да прави трапанация - отваряне на синуса, не на черепа, на майка ми и за малко да я прати на оня свят. След няколко дни с ужасни болки, дезориентация и висока температура. После една седмица беше с висока температура. Антибиотик напосоки докато не си позволих да му кажа да направи антибиограма. Как реагира? "Това е прекрасна идея! Защо не ми каза по-рано!?" С уговорката, че не съм медик. Тръгна да я изписва "с подобрение" но реших да се наложа да изчакаме ден, два докато се върне от отпуска доц. Радев. При първата визитация погледна първата рентгенова снимка, при все, че д.р Маринов я съсипа от рентгени и скенери, и каза - Възпалението е тук! Махнахте ли го? Д-р Маринов чупеше пръсти като ученичка. Благодарение на него минахме през ада, измъчи майка ми и я уреди с две операции.

Не искам да го видя, нито да го чуя. Бягайте преди да ви е съсипал с лечение.  Освен ако не сте мазохисти авантюристи!

# 14
  • Мнения: X
И аз силно се вълнувам от тази тема.Спешно ми е да отида на уши нос гърло.Звънях на Авис Медика и ми препоръчаха сестрите доц.Вълов , но тъй като е във вторник чак а на мен ми се иска още утре да посетя някой ще се радвам да кажете при кого мога да отида.За Ависа също ми казаха ,че утре на работа ще е  Д-р Луай Канхуш .Не знам нищо за него ,но ако не намеря друг ще е при него.Така ,че ако имате отзиви за Канхуш ще се радвам да кажете.

Общи условия

Активация на акаунт