Болки на това място?

  • 1 268
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 664
Здравейте Simple Smile
Чудех се дали да пускам тема за да питам, но все пак реших да го направя. От няколко дни имам едни болчици в областа на входа на влагалището и леко навътре. Мисля си, че нещо се размества или намества за предстоящото раждане, но пак ми е леко притеснено и любопитно. Знае ли някоя от вас нещо за такива болки и дали се е случвало на някоя от вас.

# 1
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Не съм изпитвала подобни болки, но за твое спокойствие можеш да се посъветваш с гинеколога си  Peace

# 2
  • Мнения: 682
Имах подобни болки по време на бременността ми. Нищо тревожно Peace! Разбира се, посъветвай се с гинеколога си!

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
И аз съм нямала такива болки.Питай гинеколога си най-добре.Едва ли ще е нещо страшно, но най-малкото  ще ти е неприятно.

# 4
  • Мнения: 764
Имах подобни болки, като че ли бяха по към края на бременността - но все пак, както са те посъветвали и момичетата преди мен, консултирай се с гинеколога си.

# 5
  • Мнения: 822
Имах такива болчици,не е нещо тревожно ,но се консултирай с гинекологът ти?

# 6
  • Мнения: 3 929
Не знам дали говорим за едно и също нещо, но аз имах болки в таза - сякаш костите ми "отвътре" се разширяваха. То не бяха точно болки, а дискомфорт. Акушерката ми каза, че при някои жени се получава така, защото тазът им е тесен и по природа се "намества" за раждането.

# 7
  • Мнения: 543
Беж на гинеколог Simple Smile

Сигурно не е нещо сериозно, както казваше моята гинеколожка на постоянните ми болежки: "Ми то орзанизъм, все нещо боли" Simple Smile

Обаче за твое успокоение се консултирай с лекар.

# 8
  • Мнения: 2 013
Мен пък ме боли костта точно под главичката на бебка,сякаш ме натиска ThinkingМного е гадно,боли дори на пипане,а пък нощем едва се завъртам в леглото ConfusedА "там" за сега нищо не ме боли! Питай доки  smile3543

# 9
  • Мнения: 518
Не знам дали говорим за едно и също нещо, но аз имах болки в таза - сякаш костите ми "отвътре" се разширяваха. То не бяха точно болки, а дискомфорт. Акушерката ми каза, че при някои жени се получава така, защото тазът им е тесен и по природа се "намества" за раждането.
Да! И аз имах болки в таза и долу ниско между краката. Може би става дума за такива болки и при авторката. Усещането беше като пронизване от време на време между краката, но това не е болка във влагалището, а е от разширяването на костта, за да може да мине бебо от там! Но все пак попитай твоя док за това, че ние тук само си гадаем и съдим по това, което сме усещали ние, а то при всяка е различно.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 079
Да, случвало ми се е преди, случва ми се и сега, като болките се редуват от едно място на друго и спират толкова внезапно, колкото са започнали. Crazy
Костите се разширяват, нормално е.

# 11
  • Мнения: 1 629
И аз съм имала болка, но малко преди раждането. През бременеенето нямах там Peace

# 12
  • Мнения: 899
И мен ме болеше, но в късните месеци. Аз бих те посъветвала да не ни слушаш компетентните мнения Crazy, а да се консултраш с проследяващия ти лекар. Ние може и да те объркаме, специалиста е човека, който да каже притеснително ли е или не  Peace

# 13
  • Мнения: 664
il84   Обяснила си го по добре от мен-точно там и е такава болката. И аз така си го обяснявам, че бебка от там ще минава и таза се намества. Чудя се сега ли да и се обадя на доки или да изчакам до четвъртък, че товава съм на преглед?

# 14
  • Мнения: 1 428
Най-добре се консултирай с гениколога си

Общи условия

Активация на акаунт