Клеевата тинктура?

  • 13 689
  • 55
  •   1
Отговори
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Някой по-запознат може ли да ми каже как си приготват капките за нос от клеева тинктура? Че моят мъж е все сополив и реших, да му купя, но на тях пише да се пият.......... newsm78 А също и да ми дадете съвет аз мога ли да ги пия в 9ти  месец като имунобудолатор? А докато кърмя после? Благодаря ви Hug

# 1
  • Мнения: 371
Незнам как се приготвят, но използвам тези, които се продават в аптеката.
Може да се приемат и през устата и в носа при хрема, в зависимост от нуждата.
Не са вредни при бременност, но все пак, ако няма нужда... Аз например не бих пила нищо, ако нямам нужда.

# 2
  • Мнения: 1 149
Нашата хомеопатка ни препоръча така:
10 капки клеева тинктура и 10 милилитра физиологичен разтвор
Дано да съм помогнала Peace

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Нашата хомеопатка ни препоръча така:
10 капки клеева тинктура и 10 милилитра физиологичен разтвор
Дано да съм помогнала Peace
[/quote



Това за пиене или за капане в носа

# 4
  • Мнения: 90
Имат невероятно действие.Когато бях хремава на второто накапване и вече се подобрих!Препоръчвам и като имуностимулатор.

# 5
  • Мнения: 1 187
5-10 капки в 10 мл вода (физ.разтвор). 5-6 пъти дневно по 3-4 капки в лявата и дясната ноздра

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Аз си капах само креева тинктура без вода, много щипеше, ама още съм хремава де

# 7
  • Мнения: 2 005
Аз си капах само креева тинктура без вода, много щипеше, ама още съм хремава де
Ужассссссс  #Cussing out Мога да си представя само как щипе  Shocked

# 8
  • Мнения: 2 959
А някой може ли да ми каже английското име на таз тинктура и от каква възраст може да се използва за деца? Благодаря предварително!

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Днес приготвих защото Иван е сополив. Аз пък съм с хронична хрема. Тъй като пробвам всичко преди да го дам на детето си капнах. Ей днес се чувствам добре. Нямам помен от секрети в носа. До сега капки не са ми помагали така. И на Иван капя, но при него не е така бърз  ефекта. След ден, два ще пиша с резултат.

# 10
  • Мнения: 90
A tincture of honey or bee mucilage, нещо такова си го превеждам аз.То клеевата тинктура е пчелен клей плюс етанол май че беше newsm78. Аз давам на моето 10 месечно бебе 2 пъти по 2 капки в млякото или сокчето за профилактика и имуностимулация.Това е след консултация с хомеопат де.

# 11
  • Мнения: 535
Kalida , клеева тинктура можеш  сама да си приготвиш - представлява 30 гр прополис и 100 мл спирт Peace
Това е изотчника ми  Laughing

# 12
  • Мнения: 3 695
Имунна система
Клеева тинктура
Срещу хрема

При нас не помогна особено като капки за нос, освен временно. Като имуностимулант давам в млякото на детето и аз пия понякога.  Peace

# 13
  • Мнения: 2 959
Благодаря Ви, Момичета! Явно ще трябва да търся по медопроизводителите тук!

Сезанко- щастлива лельо, дано бързо се преборите с хремата и Ти и връстничето!

# 14
  • Мнения: 1 187
Вчера, след работа, започнах да кихам и да ми тече носа. Направих си капките за нос и днес вече нямам хрема! Но я хванах в началото, което не знам дали има значение.

Общи условия

Активация на акаунт