Багаж за Окръжна -Пловдив

  • 1 569
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Мили мамета, ще раждам януари в Окръжна -засега нормално в отделението на д-р Пелев,та кажете моля кво да нося за мен и бебето?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
На мен ми казаха да си нося всичко , което не искам да ползвам като обществено- нощници, дрешки , памперси, козметика ако не искам тяхната  Peace

# 2
  • Мнения: 18
Мерси,май ще трябва да носим всичко за всеки случей!На теб кога ти е термина и при кой ще раждаш?

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Термина ми е на 30.12. и ще раждам здраве и живот  Praynig при д-р Бачуров  Hug

# 4
  • Мнения: 18
Леко раждане и здраво бебче!

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
леко раждане и на теб   bouquet и най-прекрасното бебче на финала  Hug

# 6
  • Мнения: 120
Аз ще раждам живот и здраве при доктор Пелев. Попитах го какво да си приготвя за болницата и той ми каза - "нищо засега а доти и да дойдеш без багаж , долу има аптека и може да си набавиш всичко което трябва".

# 7
  • Мнения: 143
 За Окръжна трябва да си носите всичко, дори дрехи за бебето. Това, което ще ви трябва- чаршафи, лигнин, превръзки, термометър и за бебето, ако се наложи, няколко чифта пелени за бебето, дрешки, също няколко чифта. Аз бях взела и пеленки за завиване. Добре ще е да си носите и от памперс- чаршафите, за да не си изцапате вашите, ако кървите повече. Ако обаче си вземете ВИП-стаята, ще са ви нужни само нещата за бебето, всичко друго ти го дават оттам, дори прибори за хранене има. Леко раждане!

# 8
  • Мнения: 120
Благодаря за информацията. Аз наистина ще взема да си приготвя всичко, то знае ли човек.

# 9
  • Мнения: 18
И аз ти благодария ,явно ще ми трябва  голям сак.Разбрах,че ВИП стаята е 200лв а все пак м
исля ,че за 3 дни /ако всичко е ок пак ще раждам нормално/е глупаво.
Хей Любов,ти нормално ли ще раждаш,защото разбрах,че д-рПелев много не долюбва епидуралните,а аз искам пак да раждам с такава!

# 10
  • Мнения: 120
Ами да мисля нормално да раждам, не съм го питала за упойка, и аз си мислех за епидурална , но на място ще си покаже дали ще имам нужда. Долюбва, недолюбва аз ако си я поискам трябва да ми я сложи, нали си плащам все пак.

# 11
  • Мнения: 18
И аз така мисля!Говорила съм с моя доктор и ако има нужда ще ми сложат.Той ме убеждаваше че 2ят път ще е по-лесно.Да ти кажа при първото ми раждане добре че беше тази упойка.Много съм доволна.Леко раждане и здраво бебче,ако не си пишем пак!

# 12
  • Мнения: 120
На мен ми е първо раждане и незнам, ако ми се наложи ще си поискам упойка. Леко раждане и на теб и дано всичко да мине гладко.

# 13
  • Мнения: 690
чаршафи, лигнин/превръзки, поне 2 бр. нощници, термометър, еднократни чаршафи /за родилката/, лични принадлежност, за бебето - дрешки 4-5 комплекта, козметика, 3-4 комплекта пелени, памперси  Peace /аз ползвах от еднократните гащи и бях много доволна/
Леко раждане!

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
И аз ти благодария ,явно ще ми трябва  голям сак.Разбрах,че ВИП стаята е 200лв а все пак м
исля ,че за 3 дни /ако всичко е ок пак ще раждам нормално/е глупаво.
Хей Любов,ти нормално ли ще раждаш,защото разбрах,че д-рПелев много не долюбва епидуралните,а аз искам пак да раждам с такава!


Аз ще съм във ВИП стая и тя струва 100 лв. за нормално раждане , а за секцио е 200 лв заради почти двойния престой  Peace

Общи условия

Активация на акаунт