Одра се жестоко, дайте съвет!

  • 2 507
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 698
Винаги съм слагала крем "Здраве". Ефектът е чудесен. Няма да остане белег. Ако знаеш още колко ще се дере... Hug

# 31
  • Мнения: 1 629
Моя бебун също се беше одрал по такъв начин ама на бузата. Мина му за една седмица, а аз с нищо не съм го мазала Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 165
Милото бебче Hug Мазала съм с Елоком- крем, за ден, два няма и следа. Педиатърката ни го препоръча, когато малкия имаше леко обривче по бузките и само от едно мазане всичко изчезна. Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 368
Една приятелка мажеше нейното детенце, когато се одраскаше с някакъв прополисов крем, не помня името, но предполагам, че в аптеката биха ти пепоръчали такива продукти с тази съставка.  Hug

# 34
  • Мнения: 227
Мелисса се беше одрла по абсолютно същия на4ин на 5 месеца... и й мина напълно,  без мазане...няма белгег Peace

# 35
  • Мнения: 1 428
Не мисля,че ще му остане белег

# 36
  • София
  • Мнения: 39 759
Набързо прехвърлих темата. Моя син си е надрал бузата, има 4-5 резки. Ще мацна с Бочко, имам такъв крем.

# 37
  • Мнения: 4 784
Преполагам как ти "вади очите" тази драскотина всеки ден Confused. Според мен белег няма да остане. Синът ми е имал къде - къде по - сериозни рани, Слава Богу, махнаха се, не мажем с нищо, но пък и непрекъснато ги подновяваме  Embarassed.
Опитай се да режеш ноктите докато спи. Днес един, утре два, ще свикне.

# 38
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ами не трява да остане белег. Мажи с Бочко или Бебино. Аз така правя ако се случи нещо подобно. а ноктите ги режа само с детска ножичка. Опитвам да внимавам, но не успявам да ги отрежа както трябва.

# 39
  • София
  • Мнения: 44 098
Няма да остане белег споко. пробвяй да режеш с нокторезачка. тя реже по-навътро.

# 40
  • Мнения: 1 674
Ако знаеш още колко ще се дере... Hug
Направо успокои авторката. Wink

# 41
  • Мнения: 540
Ако знаеш още колко ще се дере... Hug
Направо успокои авторката. Wink

ако питаш мен това си е истината Peace

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ами не трява да остане белег. Мажи с Бочко

Peace И аз така мисля.

# 43
  • Мнения: 4 447
Мисля, че няма да остане белег.
А колкото до формата за рязане
на ноктите - следвай естествената
им форма. Не им режи ъгълчетата,
защото е противопоказно.  Peace

# 44
  • Мнения: 104
Да, препоръчват ноктите на ръчичките да се режат на дъга.Според мен проблема не е в дължината, ами да няма ръбчета, затова след рязане е хубаво да се заглаждат с пила.И моето бебе много се драска.Като спи дълбоко му ги режа колкото мога и после доизпилвам.
Иначе белег със сигурност няма да остане  Peace

Общи условия

Активация на акаунт