Новородено и компютър.

  • 2 623
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Здравейте!Може ли  някой да ми каже дали е вредно съжителството на новороденото бебенце и компютър в една стая?
Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 4 335
Носила сьм синьт си от новороден в стаята при компютьра.Не сьм го дьржала точно пред него,но са си сьжителствали в една стая Wink

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Не, не е вредно.

# 3
  • Мнения: 10 982
Доста е писано и коментирано по този въпрос. Не е вредно.

# 4
  • Мнения: 1 554
не е вредно Peace

# 5
  • Мнения: 498
не е редно,както и телевизор да има в стаята,така са ми казвали,но аз не съм спазвала тази  препоръка

# 6
  • Мнения: 4 433
като се роди сме били в една стая с компютър
не е вредно Peace

# 7
  • Мнения: 128
И аз така си мисля, че не е вредно, но все пак да попитам, защото май моето бебенце и компютъра се очертава да са в една стая и през деня и през ноща.Незнам дали да го махам, но щом казвате, че няма проблеми....

# 8
  • Мнения: 264
И ние в стаята имаме компютър, не мисля, че е вредно.

# 9
  • Мнения: 4 784
Не го махай. Нека си съжителстват заедно  Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 12 550
Имаме само една стая. И да искам  и да не искам компютърът не мога да го сложа в коридора, нито пък сина си.  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 555
Никой не може да ти даде верен отговор на този въпрос, но успокоения, че няма проблем, каквото всъщност търсиш, ще намериш колкото искаш Simple Smile

# 12
  • Мнения: 518
И ние в стаята имаме компютър, не мисля, че е вредно.
Споделям. Май всички сме в тази ситуация. А и как би могло да вреди?  Някой знае ли? newsm78

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 953
То кое ли не е вредно вече  Confused

# 14
  • Мнения: 2 521
Носила сьм синьт си от новороден в стаята при компютьра.Не сьм го дьржала точно пред него,но са си сьжителствали в една стая Wink
И при нас е така Peace

Общи условия

Активация на акаунт