82 Америкън сейвингс типс или чичо ми Скрудж по Коледа!

  • 18 693
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 491
Безкрайно дълга тема е...
И аз така се чувствам - изприказвана. И по въпроса за математиката, и за ръкопляскането за щяло и нещяло, и за партитата, и за адд-диагнозите (което подозирам, че също предстои да се приказва с нова сила от родителите на по-младото поколение).
Решенията ми са взети и за момента ме удовлетворяват, а мнението ми го има в архивите, аз не съм трила.
Аталанта, беше ми приятно да те чуя отново!   bouquet

# 286
  • Мнения: 2 563

Ето тука, за вярващи и невярващи:

Atheists Reach Out -- Just Don't Call It Proselytizing
http://online.wsj.com/article/SB122696699813835335.html

четох за билбордите в денвър. още по-интересна ми беше дискусията, породена от мероприятието. стопли ми се душата, наистина се почуствах, че не съм alone.

Ще взема да напускам картички Reason's Greetings тази година.

# 287
  • usa
  • Мнения: 2 113
Решенията ми са взети и за момента ме удовлетворяват

пожелавам ти да те удовлетворяват още дълги години Simple Smile!

Ще взема да напускам картички Reason's Greetings тази година.

сигурна ли си, че ще те разберат какво имаш предвид  newsm78?

# 288
  • Мнения: 3 491
Решенията ми са взети и за момента ме удовлетворяват

пожелавам ти да те удовлетворяват още дълги години Simple Smile!

Мерси.  Simple Smile Запазвам си обаче правото да не го обещавам.  Stop

# 289
  • Мнения: 2 563
Ще взема да напускам картички Reason's Greetings тази година.

сигурна ли си, че ще те разберат какво имаш предвид  newsm78?
[/quote]

Е аз няма на зъблекаря и на колегите, де. Само на избрани и проверени атеисти.  Mr. Green

# 290
  • Мнения: 3 367
За мен пък сми на борда е точно приемственост,който е минал по пътя дава мнение от позиция на патило,а не само чело,питащият мисли за себе си, но с повече инфо в ръка та в този контекст не съм изприказвана нито за бибероните,нито за кърменето или за спането отделно (дотам ми е квалификацията Laughing). Особено полезно ми е да чета в момента на у-ща и кой през какво минава и откъде го върти. Решенията си на всякакво ниво 2нд гесвам непрестанно и се самооброрвам често.Отивам да студувам,ако не се появя до четвъртък да знаете че съм станала жертва на америк,пъблик скул система.

# 291
  • Мнения: 1 783
Анет, успех!

Интересно ,обаче ми се стува че имат превъзходство все пак ,и 2мата говорят и 2та езика и си ги въртят както искат - де да знам може и да няма общо но все пак  ситуацията им е по различна от стандарта и не може да знаем със сигурност.
Вики, аз само го пуснах, че цялата дискусия беше интересна с различните им доводи. Аз не мога да определя, кое е правилно и кое не, карам си по език на човек и това е и в момента българският има голямо предимство  Laughing.

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 14:38 от Biz

# 292

Общи условия

Активация на акаунт