82 Америкън сейвингс типс или чичо ми Скрудж по Коледа!

  • 18 691
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 868
Напоследък трябваше да купувам доста играчки за рождени дни. И аз нищо не виждам за $5, и да кажа че за почти непознати деца не инвестирам в скъпи подаръци.  В Ти Джей имаше едни малки Барби мейк-ъп китс (??!!!)  за 3+ годишни за повече от това. Според мене цените не би трябвало да са драстично различни в Щатите в един и същ магазин.  

# 31
  • Мнения: 1 593
.

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 05:03 от Jenna

# 32
  • Мнения: 405
Моят опит за пазаруване на намаления показва, че депт. магазините на разпродажба са по-добри от TJ Maxx и от сорта - повече избор, мааалко по-подредени и имат специални дни, когато намаленията са драстични. Отделно, че си иска и това да го следиш или ако имаш кредитна карта с тях те ти пращат инфо кога ще са големите разпродажби. Сега обаче в този пазар ми се струва, че почти във всеки магазин ще е така. Онзи ден в Гап имаше 25% на всичко в магазина, имаше тениски за по 3, потници за по 2, и блузки за 15. Ми да ви кажа честно това преди не си спомням да съм го виждала.

Аз също се интересувам от хубави панталони - нещо не мога да си намеря моя размер - май съм между нормален и петит за дължина и все трябва да се преправя, за да седи добре. Та ако някой има идеи?

Онлайн доста пазарувам, много ми е удобно така.  Laughing Предимно връхни дрехи за мен и мъжа, спортни дрехи, на които си знаем размера от този точно магазин и дрехи за бебето. В крайна сметка всичко може да се върне, ако нещо не става. LLBean ми е един от любимите, стоят си зад всеки продукт, но аз лично проблеми не съм имала. Особено ги препоръчвам за ученически чанти - нашите колко abuse  са видяли, а не са мръднали.

Ооо, Дженна, ти ми напомни, много пазарувах костюми от  Бг преди, имаше 1-2 фирмички точно по мен ги шиеха, обаче май фалираха.  Sad Онзи ден заглеждах костюмите на BR, много ми харесват като материи, някой да сподели опит с тях?

# 33
  • Мнения: 3 367
Ники,примерът ми беше с детски дрехи.

Последна редакция: ср, 12 ное 2008, 20:55 от anette1104

# 34
  • Мнения: 2 381
.... не знам какво правят дамите под 50кг (това, което искам да кажа, е, че въпросните размери просто не си отговарят на риъл 0/2/хс).


00/P  Simple Smile
....

Знаех си аз, че не съм доразбрала  Embarassed

....примерът ми беше с детски дрехи...

# 35
  • Мнения: 337
Моя любим магазин от където пазаря дрешки е Carson Pirie Scott .
Имат невероятни селове , особено на детските дрехи , за Криси пазарувам предимно от там .За по 2-3 $ съм купувала страхотни дрешки на Гес , Найк , Адидас ,Ливайс ако уцеля голяма разпродажба ...За мен също съм намирала добри попадения.Но само някой от магазините им са заредени добре.
Имат и голямо разнообразие на чанти и обувки.

# 36
  • Мнения: 1 800
Аз пък имам проблем, че трябва да го пипна и да го видя на живо, малко ми е проблем пазаруването онлайн. Особено за мен, трябва да го меря, иначе не мога.

и аз съм така.
купувала съм много рядко на ЕйДж онлайн. Последния път риза за18-24 м , му беше малка на 16м, явно и той нестандартен като майка си Simple Smile

----------
Още едно рамо да дам за МАршълс, ТиДжейМакс  и подобни, само оттам купувам на РЛорен,-поло шъртс и якета, също и на Кенет Кол. Миналата седмица имаше при нас доста неща на РЛ и Нurley,  и пролетно време март-април съм забелязала, че ги зареждат. Има разлика в зависимост къде са намират техните магазини. В най-близкия до нас е пълен боклук, но в други съм намирала мн. хубави неща.

Иначе до сега основно съм купувала- Гап, НМ, Олд Нейви, Джейни и Джак . РЛ и Нurley само от горните магазини (и един местен).
ЧПлейс и Джъмбори нямат нашия стил Laughing, та не са ни много покупките от там.

---------
Мъжа ми току що ми съобщи, че иска да се връща да учи за нещо друго Crazy
 отивам да го разубедя, че най-накрая ще банкрутираме и ще трябва да го водя в България да живеем ooooh!

# 37
  • Мнения: 1 436
Мъжа ми току що ми съобщи, че иска да се връща да учи за нещо друго Crazy
 отивам да го разубедя, че най-накрая ще банкрутираме и ще трябва да го водя в България да живеем ooooh!

Тъкмо сутринта обяснявах на мъжа ми, че тъй и тъй съм безработна, в тази криза и с моите виза ишус, май ми е време да си доучвам  Laughing. Той измрънка нещо от типа на че на неговата заплата само град скул ни липсва да плащаме  Crazy, по-добре да съм си намерила работа. Никакъв съпорт за моите новооткрити академични амбиции Wink.

# 38
  • Мнения: 405
Мъжа ми току що ми съобщи, че иска да се връща да учи за нещо друго Crazy
 отивам да го разубедя, че най-накрая ще банкрутираме и ще трябва да го водя в България да живеем ooooh!

Тъкмо сутринта обяснявах на мъжа ми, че тъй и тъй съм безработна, в тази криза и с моите виза ишус, май ми е време да си доучвам  Laughing. Той измрънка нещо от типа на че на неговата заплата само град скул ни липсва да плащаме  Crazy, по-добре да съм си намерила работа. Никакъв съпорт за моите новооткрити академични амбиции Wink.

Бе то не е задължително да струва пари, еле пък град скул, но пак си зависи какво и къде. Ма си трябва мотивация яка за тая работа. За мен лично си е повече бачкане отколкото работата. Simple Smile

На теб какво ти се учи Juturna?

# 39
  • Мнения: 810
Бубка, успех  Peace Мислим те  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 2 386
Ауу, аз ли съм чичото Скрудж?  Laughing И вие да чакахте три майски бебета в обкръжението, и вие щяхте на мойта да дойдете.  Mr. Green

Сериозно, ужасно полезни коментари, два пъти ги чета вече. Олд нейви съм забелязала, че около септември и март правят 1-2 долара сейл и тогава си купувам разни дъкнови поли и бански (вчера за 1.99 от 20  Crazy), дано и детските дрешки са така. Не им харесвам памука, но дънковите джаджи са ми ок.

Аз съм нова още тук и пазарувам на кг, но имам набито око и не ходя често в депт. сторс - в Маршалс, Нордстром рак има всичко на много прилични цени. Рос не ми харесва, от там купувам само якета и шапки, защото са безбожно евтини и много хубави, ако имаш късмет - на мама Кенет Кол яке за 25 кинта, на мен за 30.. такива неща. Просто харча доста, затова предпочитам 10 неща за 200 долара, отколкото две. И тук поне цената не определя качеството, та РЛ има и за $25, и за $225 - както си го намериш, а аз имам време за губене..
Ти Джей Макс ми е много далече и има много боклуци при нас. Сякаш Маршалс е 1 качество, а Ти Джей -  второ, но знам, че това зависи от щата и местоположението.

Повреди ми се Канончето, 4 години и 15 хиляди снимки по-късно. Знам, че някои от вас са големи фотографини и ми се ще да ми препоръчате полупрофесионален за .. няма значение цената, ще го намеря на сейл.  Mr. Green

Имате ли впечатление от Асос Еее? Колегата ми има един десет инчов - изглежда адски лек и удобен за лекции, но не знам за писане и като издръжливост как е?

bubka, crossed fingers for you!

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 00:18 от Ева на сцена

# 41
  • Мнения: 3 988
Ева, . N i k o n .. Д200 са почти без пари вече. За Д300/3/700 трябва да се бръкнеш повече.
Имам ibm x40 от 4 години и ibm x60 от една. И двата ги ползвам нон-стоп, въпреки десктоп системата. Просто ми се налага. х40 в момента не е изключван от 26 дни. рекорда на х60 е 52 дни. Не съм имала никакви хардуерни проблеми. Евър. Не са прегрявали, не са крашвали. И двата са под линукс/юникс. С ОС "боза" не гарантирам как ще работят. (Дон'т тейк ит пърсонал.)
Тежат 1.1кг респ. 1.3кг заради екстендед батери на х60.

Последна редакция: ср, 12 ное 2008, 23:28 от Кюбит

# 42
  • Мнения: 1 436
За мен лично си е повече бачкане отколкото работата. Simple Smile

'Ми аз точно затова се скатавам от град скул толкова време  Laughing

Ева, моето впечатление от малките леки лаптопи е че не са им доизкусурили охлаждането и адски прегряват.

# 43
  • Мнения: 1 800
Голям съм заплес...

Бубка, успех утре, стискам палци Hug

Последна редакция: ср, 12 ное 2008, 23:37 от benson10

# 44
  • Мнения: 384
Бубка, стискам палци   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт