Кои са последните неща които ви направиха щастливи?

  • 6 670
  • 162
  •   1
Отговори
  • Мнения: 280
А сега да конкретизирам питането:
 Имам предвид последните календарни събития, а също и това което правите за да си доставите радост и удоволствие на вас и семейството ви, като посочвате влючително и посетени места, определени действия, жестове. Изобщо позитивните резултати, дори като това което правим за да избегнем отегчение, скука и досадни навици.

При мен това са освен семейните събирания, приятелските, също и спа-посещения/Велинград/, природни излети четене/БАРД - "Няма не скъпа" Детска психология... /струва ми се нищо оригинално  Wink напоследък за мое съжаление/.Сякаш преди отглеждането на децата бях доста по-изобретателна. Така че споделете моля ви за вас Simple Smile

Последна редакция: сб, 06 дек 2008, 15:45 от Mamma

# 1
  • Мнения: 1 897
Едно резенче ябълка, което колежка сподели с мен и една покана за вечерта са последните неща, които ме направиха щастлива.

# 2
  • Мнения: 2 401
Заличих едни близки познати от обкръжението си. Олекна ми много, чувствам се много позитивно заредена.   newsm68

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
едни малки ръчички които ме прегърнаха и четири думички "много ми липсваше тате"

# 4
  • Мнения: 51
Тооооолкова много са нещата които ме ощастливяват (като дъщеря ми съм, която е на шест години и половина)
Но последното нещо е - днес си купих фиби с пеперудки, както малката би казала златни с диИманти  Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Борис се изака тази сутрин много задоволително след двудневно мъчение. После се усмихна беззъбо Grinning Това ме направи много щастлива Hug

# 6
  • Мнения: 301
Снощи радостно-гордия вик на сина ми като го взимах от детската градина - "Това е мама! Тя дойде за мен! Моята е!"
Мъжа ми, тази сутрин, заминавайки за седмица извън града - "Какво ще правя цяла седмица без вас? И спри да си зарязваш телефона в джоба! Не мога даже да ти се обадя, за да ти кажа, че ми липсваш!"
Прозаично (за някой може и да е скучно), но мое си шастие.

# 7
  • Мнения: 289
Ами последното нещо, което ме накара да се чувствам щастлива беше преди няколко дни, когато си взех един мноого тежък изпит (по Изкуствен интелект) с отличен  Crazy

# 8
  • Мнения: 5 940
едно изненадващо пътуване, което ми позволи за първи път да видя любимо място, поднесено с есенен разкош
две малки човечета, хванати за ръце
тротоарът пред нас, изписан с тебешири от един малък и един голям мъж. Трогателното им послание още неизмито от дъжда
лалета през есента
вечер с хора, които не бях виждала отдавна и трепетът, че с някои хора няма "отдавна"
баба е станала в пет, за да ни посрещне с топла баница

# 9
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Днес една много скъпа за мен приятелка ми споделеи, че чака бебе  Crazy

# 10
  • Мнения: 588
Лепих снощи нови тапети на една стена
и стана разкошно
не знаех че тапети могли да ме зарадват  Laughing

някой да има тапети за лепене  Crazy

# 11
  • Мнения: 2 631
Вчера сутринта ...... Кутия шоколадови бонбони и подарък, оставени ми изненадващо в колата от любим човек!  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 2 070
Рабрах, че бебето има гъдел и я тормозя, за да слушам как се захласва от хилеж.
Едно обаждане по телефона - ще имам гости за уикенда, приятели, които много обичам.
Циганското лято и смешките, които голамото дете говори. Също и балетната и стойка, вече добре научена.
ооо да не забравя - ирландската шоколадова торта в Оливс, пробвайте я.

# 13
  • Мнения: 289
оставени ми изненадващо в колата от любим човек!  Heart Eyes

Сигурна ли си, че са от този любим човек?
Да не те преследва някой психопат? Crazy

# 14
  • Мнения: 11 747
Днес си купих много красив стъклен поднос за торта - отдавна си търсех. Тъй му се радвам, че стои пред мен и си го гледам  Simple Smile
За една седмица 2 пъти гледах 'Усещане за жена' - много щастлива ме направи!  Simple Smile

# 15
  • Мнения: 3 634
Концерта на Stereo MC's вчера, преди това бях целувана и прегръщана цял ден от сина ми.
Тази сутрин ме събуди телефонно обаждане, че една фирма ще купи 2 500 картички и така ще ни помогне да купим коледни подаръци за тризнаците. Това, което предстои да ме зарадва е, че Марина от Радомир е родила три здрави бебета след 10 дни.  Hug

# 16
  • Мнения: 2 448
Напоследък сякаш нищо не ме кара да се чувствам щастлива, по скоро се напъвам да изглеждам така.  Tired

# 17
  • Мнения: 2 631
оставени ми изненадващо в колата от любим човек!  Heart Eyes

Сигурна ли си, че са от този любим човек?
Да не те преследва някой психопат? Crazy

Дааа, сигурна съм....  Mr. Green Пък и само ние двамата имаме ключове за моята кола, не беше разбивана.... Пък и той си призна после, чакаше си и целувките  Crazy
А психопати са ме преследвали ианче.... С точния брой на червените ми обувки и точно разпределение на свободното ми време, познаване на любимите ми заведения и прочее....  ooooh!

# 18
  • Мнения: 958
Днес бях на фризьор и маникюр, това винага ме прави щастлива, още повече, ако е в работно време Simple Smile
Снощи ни монтираха новите алуминиеви щори. Греех цяла вечер, а сутринта се успахме, защото с тях става много тъмно.
Равносметка, днес почти не съм била на работа, може би затова съм толкова щастлива Simple Smile  

# 19
  • Мнения: 2 407
В пълна дупка съм...

# 20
# 21
  • Мнения: 2 070

Иди хапни тортата в Оливс, ще те изстреля.

# 22
  • Мнения: 54
Дъщеря ми. И топлото легло преди ставане. Wink

# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 953
10 минутната тишина, цигарата и кафето  Wink

# 24
  • Мнения: 2 954
Дъщеря ми /16 год./ - как ме държи изкъсо! #CrazyКогато се притесня, направо блокирам и тогава тя ми говори...Понякога се чудя - кой е възрастния и кой детето? Много си я обичам Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 629
Фактът, че след като си поостригах косата, цигарата ми се закрепя идеално зад ухото.

# 26
  • Мнения: 9 814
Преди два дни ме зарадваха думите на гинеколога ми:"плодът има сърдечна дейност".

# 27
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 221
оценка на атестация (не, че има кой знае какво значение, де...)

# 28
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Фактът, че след като си поостригах косата, цигарата ми се закрепя идеално зад ухото.
Знаеш как да накараш човек да ти завиди.  Crossing Arms Дори непушач като мен.
Най-най-последното нещо, което ме направи щастлива ли трябва да напиша?  Laughing Момчетата ми изиграха смешен танц, за да ми спаднела високата температура.  Party Дано подейства.

# 29
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Преди минути - вестта за добрите резултати от едно изследване на много скъпо за мен детенце  Heart Eyes

# 30
  • Мнения: 1 432
Преди два дни детето се научи да казва ''Обичам те, мамо''........От тогава съм на седмото небе и ми трябва памперс  Blush

# 31
  • Мнения: 2
Добре свършената работа днес и положителните изследвания

# 32
  • Мнения: 11 607
Всички неща, които са описани в темата, ме правят щастлива.......

Хубаво ми е, когато чета,че изследвания на малко дете са добри, че плод има сърдечна дейност, че колежка е споделила и малкото ябълка, че човек се е трудил и е получил добра оценка за това, за сладките думи,че едно дете обича майка си, че чакани изследвания са положителни и т.н.

# 33
  • Мнения: 2 401
Преди два дни ме зарадваха думите на гинеколога ми:"плодът има сърдечна дейност".


Аааа бравос! Честито, мацка !л

# 34
  • софия
  • Мнения: 25 444
Седя на дивана. Малкият зверун се покатерва,  сяда до мен, целува ме мокро без причина. "'Бичам 'ного мама. 'Ного! Моя мама." Heart Eyes

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 07:29 от zvanche

# 35
  • New Zealand
  • Мнения: 871
вчера научих един от коледните си подаръци- един ден в огромен Лунапарк Crazy

# 36
  • Мнения: X
Моноспектакълът на Камен Донев.
Една мечешка прегръдка на "мойта котка".
Картичка от Лисабон.

# 37
  • Мнения: 405
Вчерашния гиг на Stereo MC's  -  от мнооооого време искаха да ги видя на живо и  вчера бях ултра щастлива!

Сутринта посрещнахме изгрева в една кола, с най-близките ми приятели. Прекарахме страхотна нощ из софийските заведения, не се бяхме събирали от много време тримата заедно и бяхме толкова залисани в приказки и лигня, че дори не се сетихме да се напием.  При изгрев слънце бяхме свежи като тиквички  Laughing

Фактът, че днес имам възможност да релаксирам тотално, благодарение на близките ми, които са чудесни и се грижат за малкият ми син  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 12 ное 2008, 22:42 от Джаз у вас

# 38
  • Мнения: 280
Като Ви изчетох проумях че каквото и да правя ако все бързам не се получава на мах Wink
Днес заради спойствието което имах и ваната ми се видя страхотна и невероятно попадение, но така ще е май докато потраснат децата.

Много ми са интересни вашите различни търсения и ощастливяващи резултати. Благодаря ви!

# 39
  • Мнения: 3 634
Преди два дни ме зарадваха думите на гинеколога ми:"плодът има сърдечна дейност".

Това и мен ме зарадва!  Hug

Вчерашния гиг на Stereo MC's  -  от мнооооого време искаха да ги видя на живо и  вчера бях ултра щастлива!

А представяш ли си колко щастлива бях аз като ги гледам за трети път?  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 4 555
Научих, че ще ходя на концерт на Лотлориен  Laughing

Днес имах малко повече свободно време и почти довърших сайта, който страна страхотно красив според мен  bowuu Поне 5 минути се взирах в него и му се наслаждавах. Много, много отдавна не бях изпитвала удовлетворението от добре свършена работа. До сега все изоставах или все не ставаше както трябва... много ми липсваше тази емоция.

# 41
  • Мнения: 5 877
Най-най-последното беше вана с лавандулов чай в нея. Преди това редих пъзел с щерката.
За деня най-гот беше, че успях най-сетне да се замъкна за кино, седях на пода по липса на места, но филмът беше много приятен Simple Smile

# 42
  • Мнения: 1 455
Един СМС...
Днес,когато се гушкахме с децата половин час и не исках нищо друго...
Една дълго чакана среща с моя приятелка,която ще дойде да ме види... Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 2 792
   Направи ме щастлива това, че Димана си смъкна всички рисунки от корковото табло и сега там си подрежда контролните и самостоятелните работи с гордост. Има и такива, които не си подрежда, но някак си ме накара да се почувствам, че едно голяма зъбчато колело го превъртяхме и сега тя си дриблира в нейното поле и тя си преценява кога и какво да закачи.

# 44
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Ммм с нетърпение чакам да стане утре и да започна подготовката за рождения ден на съпругът ми....какви съм ги замислила....и знам, че много ще съм щастлива от крайния им вид. Heart Eyes
..а съвсем по темата - ''Мамо обичам те, щото ми си ти моЙта майка." Heart Eyes

# 45
  • Мнения: 2 386
Начинът, по който мъжът ми ме хвана за дупето в магазина снощи  - небрежно, нетипично за него, но ужасно секси.  Blush
Разговорът с мама и брат ми тази сутрин по скайп.  Heart Eyes
Нов шал.  Grinning

(Не се заяждам, но липсват букви и препинателни знаци в заглавието.)

# 46
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Снощи- като разбрах, че са ни пуснали парното.

# 47
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Начинът, по който мъжът ми ме хвана за дупето в магазина снощи  - небрежно, нетипично за него, но ужасно секси.  Blush

   

Това е много сладко newsm62 smile3501

Във вторник отидох на чашка с три прятелки съученички. Не бяхме се виждали 30 години. Гледах, гледах - пак сме си същите, каквито бяхме в гимназията  newsm62 newsm62 newsm62

# 48
  • Мнения: 3 405
Снощи злоупотребих с пица и бира  Grinning

# 49
  • Мнения: 1 072
Едно пътуване.

# 50
  • Мнения: 2 161
Намерих си любимата пинсета.

# 51
  • Мнения: 4 292
Дъщеря ми току що заспа. Това ме прави ужасно щастлива.

# 52
  • Мнения: 242
Една мама от форума ме направи щастлива.Всъщност има няколко,които ме правят щастлива,по скоро с жестове и с желание да ми помогнат,отколкото материално /например/.Та въпросната мама живее в Кипър и още с влизането ми във форума явно ме е харесала и е решила,че иска да ми направи подарък и един вид да ми помогне,заради това,че съм бременна с близнаци...С въпросната мама започнахме да си пишем по скайп и смея да твърдя,че станахме приятелки.Днес тя доказа,че не се е шегувала и ми направи въпросния подарък под формата на дрешки за идващите слънчица...Може би за някои хора това е тъпо,но за мен е ужасно много,защото един абсолютно непознат човек изяви желание да направи за мен нещо,което дори собствения ми брат не се е сетил да направи за 27 години...Това ме направи щастлива днес-жеста... и със сигурност ще го помня дълго време...

# 53
  • Мнения: 14 654
Преди 2 дни кактусчето на сина ми цъфна за първи път - с хубав жълт цвят  Grinning. Сам си го полива и го изнася на слъце сутрин.

# 54
  • Мнения: 216
това че мъжът ми ме покани на романтичен пикник в неделя.
 Laughing

# 55
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Това, че има кой да ти избърше сълзите...

# 56
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Един букет от един преподавател, който ми каза мили думи за отдадеността и прецизността на работата ми.

# 57
  • Мнения: 256
Резултатът от TOEFLа ми.
Бебока ми лази.

# 58
  • Мнения: 15
Тази сутрин дъщеря ни дойде сутринта в нашето легло и се намести до мен, мъжът ми ни гушна и двете, а бебето - котарак се намести върху нас и започна да мърка. бях на работа чак от 9 часаи се поизлежавахме така спокойно, после заедно станахме, приготвихме закуска, щерката погледа едни филмче, аз приготвих обяда на мъжа ми , изпратих го на работа, после закарах детето на градина и така.

# 59
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Любимият ме накара да се почувствам като ученичка, докато се прибирахме с колата снощи.  EmbarassedHeart Eyes Как не отбихме колата в тъмното Blush

" И аз бичам, мамо" Two Hearts

Концерт на 20 .12. , за който мечтая отдавна  newsm68

# 60
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Снощи злоупотребих с пица и бира  Grinning

Радвай се, че не си била с мене! Щях да те надмина newsm62 newsm62

Като ви чета, дами, ми става много хубаво и приятно. Пожелавам ви винаги да сте щастливи smile3525 smile3525 smile3525

# 61
  • Мнения: 1
Малкият годеж,който направихме в неделя на дъщеря ми.Сватовете много ми харесаха,а и имам романтичен зет.

# 62
  • Мнения: 1 629
щастието продължава да ме намира, последно под формата на водка с вишна, как пък не го знаех това как ме ощастливява.

# 63
  • Мнения: 4 187
Топъл чай с лимон, дъщеря ми ми прочете "книжка", тел. звънна- казаха ми нещо мило.

# 64
Днес ходих на гости на приятелка , а после се разходих .Това ми донесе приятни емоции.

# 65
  • София
  • Мнения: 2 430
видях бебока на видеозон и ми се насълзиха очите от щастие.Тепърва започвах да осъзнавам,че ще ставам родител

# 66
  • София
  • Мнения: 932
На ден ми се случват много неща които ме правят щастлива, въпреки трудностите като цяло. Е вярно е , че почти всичко е свързано със дъщеря ми (както всички майки на малки деца, предполагам), но  все пак ако се абстрахирам от това, последното нещо което ме накара да се почувствам щастлива е признание и помощ от мъжа ми и дарение за децата по домовете и въобще за децата в нужда, правя го често , наистина само с дрехи , обувки, вещи и т.н. - а не с пари но го правя от сърце и съм щастлива от това.

# 67
  • Мнения: 2 478
Всеки допир на сина ми,всяка негова усмивка ме правят щастлива.Не мога да конкретизирам точен момент,защото от както съм мама,не помня да не съм се чувствала щастлива Grinning


видях бебока на видеозон и ми се насълзиха очите от щастие.Тепърва започвах да осъзнавам,че ще ставам родител

Madam Stasita,това беше един от най-щастливите мигове в живота ми.Никога няма да го забравя Hug

# 68
  • Мнения: 71
"Обичам те много! Колко те обичам...." казано тихо, нежно, отчаяно и с ..невероятен акцент  Rolling Eyes . Зарадва ме и изтръгна сърцето ми едновременно с това.

# 69
  • Мнения: 242
...последното нещо което ме накара да се почувствам щастлива е признание и помощ от мъжа ми и дарение за децата по домовете и въобще за децата в нужда, правя го често , наистина само с дрехи , обувки, вещи и т.н. - а не с пари но го правя от сърце и съм щастлива от това.


Възхищавам ти се! Други думи нямам  Hug  bouquet

# 70
  • Мнения: 641
Това което ме направи щастлива тази сутрин като се събудих са ритничетата по корема ми от моята неродена дъщеря която чакам да се роди в началото на март.
А материалното което ме направи щастлива е,че най накрая си купихме плазма.
А това което ме прави всеки ден щастлива е да знам,че семейството ми е здраво и също така съм щастлива когато ги виждам как се усмихват.

# 71
  • София
  • Мнения: 395
В неделя украсихме къщата с Коледна украса и светлини.Освен моите две деца и аз и тате бяхме в коледно настроение.Няма нищо по-хубаво от семейните празници.А освен Коледа на 24.12.ще имам и рожденик.Организацията за детското парти също ми доставя удоволствие и ме кара да се усмихвам

# 72
  • Мнения: 260
един и-мейл който получих ме направи много щастлива Embarassed

# 73
  • Мнения: 11 747
Ходих на 3Д кино за първи път - много ме изкефи, дори ме ощастливи  Crazy Grinning

# 74
  • Мнения: 4 841
Луната с двете звезди снощи - със сина ми стояхме посред едно поляна, гледахме небето и си говорехме едни такива вааааааажни неща за вселената, вечността, безкрая, красивите неща... Невероятно топъл момент - само на около 100 метра от нас минават натоварени булеварди и живота кипи с пълна сила, а имах чувството, че сме някъде на края на света, само ние двамата и Космосът...

# 75
  • Мнения: 919
Сутринта,като се върнах от кафето и влязох в къщи.Почувствах се много щастлива от  коледната  украса  у дома. Laughing
Снощи,като ме гушкаше малката и ми пееше коледни песнички. Heart EyesПосле като си легнахме и ми разказваше как ще влезе Дядо Коледа у дома,докато спим.Как ще се зарадва на млякото и сладкиша,който сме му оставили.Как ще седне на люлеещото кресло LaughingКак ще и остави най-големият подарък...
Беше толкова щастлива,очичките и грееха .  Аз също. Grinning

# 76
  • Мнения: 4
като цяло съм щастлива, защото до мен имам двама човека, които много обичам и те мен  newsm76 , но последното от което се просълзих беше, като видях дъщеря ми да плува без мускули. Ходим от скоро на плуване (по скоро за каляване), но някак си не вярвах, че ще се научи, а толкова го желаех.....и изведнъж, отивам да я взема от плуването, а тя плува сама без надуваеми играчки. Страхотно се почувствах  newsm44

# 77
  • Мнения: 2 631
Най - накрая успях да си намеря една страхотна балада, която отдавна слушам по радиото и никой не знае на кой е. Днес най - накрая усилията ми се увенчаха с успех!  bowuu

# 78
  • Мнения: 4 668
Току - що говорих по телефона с един много специален за мен човек  Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 371
Направиха ме щастлива последните ми посещения сред природата: Пещерите "Ухловица" и "Снежанка"; Хижа "Синаница" и синанишкото езеро. Струваше си всичките усилия , който положих за да се добера до тях.

# 80
  • Мнения: 2 180
Аз съм щастлива всяка вечер след работа когато се прибирам и е тихо, спокойно, разтребено, както съм го оставила.....направя си нещо за хапване, пусна си леко и забавно сериалче, правя си ноктите, а после релаксирам с книжка в ръка...
Пълен егоист.  Laughing

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Любимия човек, който вчера ме изненада; последните стихове, които написах и работата ми.

# 82
  • Мнения: 5 103
Един прекрасен sms, и раговор по телефона.

# 83
  • Мнения: 2 759
                       Един мечтан концерт, едно красиво пътуване. Среща с приятелка, с която се държахме за ръце през цялото време. Щастие вкъщи. Щастие във форума (тази тема, и като бонус Шанел в нея). Една малка лична сбъдната мечта.
                       Очаквам празниците с надежда, плюс едно телефонно обаждане. При 100% убеденост, че е невъзможно да го получа, не спирам да вярвам и да се надявам.

# 84
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Освен прегръдките и милите думи на Георги щастлива се почуствах преди малко и заради майка ми. Разхождала кучето и я срещнал някакъв човек, попитал я дали тя е едната от двете балерини близначки участвали през 60те в някакъв спектакъл. Тя е. Учудила се как така я е познал, та тогава е била дете - по очите, казал човека. Майка ми се прибра озарена, мисля, че го предаде на всички вкъщи. Стана ми хубаво от погледа на майка и.

# 85
  • София
  • Мнения: 1 176
Кафето /от него за мен/ сутринта.
Вкусна зелена ябълка, която ме чакаше.
Разговор по телефона след края на работния ден.
Рисунка /с небе/ от прекрасно дете.

# 86
  • Мнения: 4 138
добрите новини за едно болно детенце.
очите на Рая, детенце с даун, когато се видяхме снощи. хванатите ръчички на моето дете и Рая, когато си тръгвахме.

# 87
  • София
  • Мнения: 395
Аз ще цитирам нещо което прочетох скоро.
Когато мислеше, че не те гледам, аз видях, че закачи първата ми картина на хладилника и веднага поисках да нарисувам друга.
Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как нахрани изгубено коте и научих, че е добре да си мил с животните.
Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как направи любимата ми торта за мен и научих, че малките неща могат да бъдат най-специалните неща в живота.
Когато мислеше, че не те гледам, аз чух как каза една молитва и аз знаех, че има Бог, с когото винаги мога да говоря и се научих да вярвам в Господ.
Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как приготви храна и я занесе на приятел, който беше болен и научих, че ние всички трябва да помагаме грижейки се един за друг.
Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как отдели от времето и от парите си, за да помогнеш на хора,които нямат нищо и научих,че тези които имат трябва да дават на тези, които нямат.
Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как се грижиш за къщата и за всички в нея и научих, че трябва да се грижим за това, което ни е дадено.
Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как се справяш с отговорностите си, дори когато не се чувстваш добре и научих, че трябва да бъда отговорен когато порастна.
Когато мислеше, че не те гледам, аз видях сълзите в очите ти и научих, че понякога биваш наранен, но няма нищо страшно в това да поплачеш дори.
Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как се безпокоиш и поисках да бъда всичко онова, което бих могъл да бъда.
Когато мислеше, че не те гледам, аз научих най-много от уроците на живота, които трябва да знам, за да бъда един добър човек, когато порастна.
Когато мислеше, че не те гледам, аз те погледнах и исках да ти кажа ” Благодаря !” за всички онези неща, които видях, когато ти си мислеше, че не те гледам.
Изпращам това на всички онези, които зная, че правят толкова много за другите като си мислят, че никой не ги вижда !
БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ

# 88
  • Мнения: 2 448
След две три доста тежки седмици, в които нищо не ме радваше, вчера и днес думите на близък човек ми повлияха благотворно и ме зарадваха искрено.  Simple Smile

# 89
  • Мнения: 71
Едно детско желание...

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 23:58 от wee.jess

# 90
  • Мнения: 494
Усетих малкия да рита за пръв път. Повечето знаят за какво говоря. Чувството наистина е страхотно и ме направи повече от щастлива!

# 91
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Сутринта дребната се събуди с усмивка и с мерак да ходи на градина  Laughing /отдавна не се беше случвало/. Първа сутрин без мрънкане от мноооого време насам. Кеф!
Днес купих и един от коледните подаръци на дъщеря ми  Heart Eyes

Усетих малкия да рита за пръв път. ....

Това усещане е сред най - хубавите ми спомени  Hug

# 92
  • Мнения: 2 013
Ами свтбата,бременноста,любовта.....да продължавам ли?  Peace

# 93
  • Мнения: 216
Днеска си видях детенцето, че е пораснало и се развива, както трябва- по-щастлива от това...няма на къде.

# 94
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Хвалят ми работата (много обичам да ме хвалят  Laughing), с дъщеря ми си играем на английски последните няколко вечери, много е забавно. Много ни изненадва положително напоследък и ще се пръснем от кеф с татко й  Mr. Green

# 95
  • Мнения: 2 759
                       Снощи имах очарователна среща, пих любимото си питие с черешки, и разбрах, че на човек, когото дори не харесвам четвъртото инвитро е успешно и вече гушкат бебче. Последното ме направи истински щастлива, нямам търпение да го видя и да му честитя.

# 96
  • Мнения: 204
Нещата който ме правят щастлива всеки ден са дъщеря ми която запо4на да говори и ми казва....МАМЕ МИА МОЯ...или.....МАМЕ ГОАМА ПЕГЪТКА НА ГЕН4ЕТО....или....БИ4АМ НОГО....Прави ме щастлива малкото 4ове4е в корема ми което постоянно се движи,мъжът  ми също ме прави щастлива с обичта си .Желая на вси4ки да имат все пове4е такива моменти в този труден живот  Hug

# 97
  • Мнения: 0
Един коментар (комплимент) относно работата ми, направен от човек, който прекалено много се скъпи на такива. Някакси се почувствах удовлетворена  Peace

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Напук на всичкото коледно и предпразнично настроение,не се чувствам щастлива.
А би трябвало-мъжа ми е мил и внимателен винаги,обича ме.Детето ми е живо и здраво и расте и нахитрява с всеки изминал ден....но аз сама за себе си не съм щастлива.... CryИ незнам защо.....Даже през повечето време съм и лееееко депресирана напоследък....

# 99
  • София
  • Мнения: 395
Напук на всичкото коледно и предпразнично настроение,не се чувствам щастлива.
А би трябвало-мъжа ми е мил и внимателен винаги,обича ме.Детето ми е живо и здраво и расте и нахитрява с всеки изминал ден....но аз сама за себе си не съм щастлива.... CryИ незнам защо.....Даже през повечето време съм и лееееко депресирана напоследък....

Това се случва и със мен.Разбирам те напълно Peace

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Напук на всичкото коледно и предпразнично настроение,не се чувствам щастлива.
А би трябвало-мъжа ми е мил и внимателен винаги,обича ме.Детето ми е живо и здраво и расте и нахитрява с всеки изминал ден....но аз сама за себе си не съм щастлива.... CryИ незнам защо.....Даже през повечето време съм и лееееко депресирана напоследък....

Това се случва и със мен.Разбирам те напълно Peace

Е,значи не съм само аз....Това ме успокоява.Защото са ме питали-''Кое не ти е наред,та да си нещастна?''

# 101
  • Мнения: 1 324
Ау, че хубава тема!
И аз да кажа! Снощи взех на Дуди едно влакче на Дисни, което като му се натисне коминчето започва да свири и трака като истински влак. Мъничкият направо обезумя от радост!   261uu Смя се, крещя като луд и тича из стайте половин час без да спре.  smile3540 Чули са го два етажа по-горе и са се притеснили какво става. Не бях виждала детенцето си толкова щастливо никога досега! Неговата радост така ме стопли!  Two Hearts И малко тъжна ме направи, да си призная. В последно време единсвено той може да ме зарадва. Всичко останало е просто  #Puppy dog

# 102
  • Мнения: 2 556
Последното - от днес - спах много, наспах се истински и на всичко отгоре сънувах невероятен сън, който си спомням прекрасно. Беше като приказка, прекрасен и много интересен. Дано сънувам продължението му скоро.

Преди 1 седмица бях на среща на класа със съучениците ми отпреди 20 години.

Бях взела вчера на децата по едно подаръче и двамата си ги харесаха много.

След малко отивам да празнуваме Никулден.

Ей такива неща ме правят щастлива...

# 103
  • Мнения: 2 149
Целувките и милувките на дъщеричката ми ме правят щастлива. baby_neutral
Погледът на мъжът ми и очите,които казват толкова много Heart Eyes

# 104
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
Преди една седмица се разтопих от факта ,че моят любим ми беше събрал мидички(правя си разни декорации с тях)
а той по принцип е неромантичен,а също и онзи ден когато бях болна и сготви вместо мен   Kissing Heart
Щастлива съм и когато ме прегърне малката ми племеница и неиска да ме пусне да си тръгна  Heart Eyes
Иначе и много други неща ме карат да се усмихна и сърцето ми да бие по-бързо.....,като
направената преди час коледна елха със всичките и джунджорийки и лапички.... newsm81

# 105
  • Мнения: 1 233
Елхата, която купихме днес Simple Smile

# 106
  • Мнения: 1 159
Луната с двете звезди снощи - със сина ми стояхме посред едно поляна, гледахме небето и си говорехме едни такива вааааааажни неща за вселената, вечността, безкрая, красивите неща... Невероятно топъл момент - само на около 100 метра от нас минават натоварени булеварди и живота кипи с пълна сила, а имах чувството, че сме някъде на края на света, само ние двамата и Космосът...
                                                                                                                                                                                                                  Това и на мен ми се е случвало,и то е едно от нещата,които ме правят щастлива!
Понякога и в работата си,въпреки,че е мноого натоварено,си открадвам щастливи мигове.Или получавам професионално удовлетворение,както се казва.
Бебетата,които ще се родят в нашата фамилия през лято 2009-та,също ми помагат да преживея трудностите,да се заредя с настроение и да гледам напред!
Благодаря на авторката за темичката! Two Hearts

# 107
  • Мнения: 2 005
Аз се чувствам добре , когато детето ми и моите близки са щастливи и здрави  Hug

# 108
  • Мнения: 14 654
Водих детето на куклен театър, после мъжът ми домъкна една бутилка червено вино, натовари дребното в колата и заминаха на гости на свеки. Всички са доволни, не само аз.  А, и чакам кремът на чийзкейка да стегне, че да си резна едно парченце.

# 109
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Научих се да карам колело.  Grinning

Получих няколко  картички за Коледа от различни точки на света.  Heart Eyes

Бавно, но славно преглъщам любими сладки, специално закупени за мен от обичния ми съпруг.

# 110
  • Мнения: 189
Прегръдката и целувката на любимия всяка сутрин,начина по който ме гледа....Когато отида на гости на мама и тате и имам чувството,че никога не съм си тръгвала от тях.
Ей,разплакахте ме,но не защото съм тъжна,а защото това са много мили и скъпи за мен неща.

# 111
  • Мнения: 101
Взетите листовки днес. Rolling Eyes

# 112
  • Мнения: 919
Едно нещо,което ще запазя за себе си. Laughing
И това,че от сряда мъжо ще си е у дома.Излиза в отпуска и ще го правя на Дядо Коледа Mr. GreenТръгваме за подаръци с една дума. Laughing

# 113
  • Мнения: 301
Снощи - сина ми, доукрасявайки елхата с новите играчки, който му купих през деня. Елхата грееше, очите му - грейнали по-ярко от нея, въпреки варицелата, температурата, постоянно сълзящите му очички и течащия нос. Вече не мога да си представя по-голямо щастие и по-прекрасна гледка от неговата усмивка. Пак се разревах.  Embarassed
Последните дни, щастлива ме прави един човек, който въпреки хилядите ми опити да покажа, че не заслужавам всичко, което прави за мен, не се отказва и пак ме обича. Хубаво е да те обичат така.

# 114
  • Мнения: 113
Интелигентна компания. Интересни теми за разговор.

# 115
  • Мнения: 331
В понеделник един мъж ме целуваше по косата за лека нощ...

# 116
  • София
  • Мнения: 395
Интелигентна компания. Интересни теми за разговор.

 Peaceмен също

# 117
  • Мнения: 2 448
Един приятел успя да ме развесели преди 5 минути, смяла съм се от сърце.  Laughing

# 118
  • Мнения: 2 465
Хм, направих изненада на сина си - прибрах се у дома без той да знае, че ще се връщам.
Милото, пет минути стоя и мига, без да може да каже нещо. Накрая каза: "Абе, мамо, нали каза, че във вторник ще се връщаш?" Grinning

# 119
  • Мнения: 58
Последното нещо, което ме направи щастлива е празнуването на Никулден при приятелско семейство. Децата ни си играха, ние си побъбрихме за туй онуй, пихме за добре заварили  Grinning , за домакините   bouquet ,  за празника  и за новият им дом , хапнахме рибка и така. Беше една много приятна вечер!

# 120
  • Мнения: 6
Днес научих, че ще си имаме второ бебче  ylinfant Това ме направи безкрайно щастлива! Heart Eyes

# 121
  • Мнения: 242
Днес научих, че ще си имаме второ бебче  ylinfant Това ме направи безкрайно щастлива! Heart Eyes
Браво!!! Честито бебче Simple Smile Лека бременност ти пожелавам и все такива новини да се чуват .

# 122
  • Мнения: 2 992
дъщеря ми ме прави щастлива Hug

# 123
  • София
  • Мнения: 395
Днес научих, че ще си имаме второ бебче  ylinfant Това ме направи безкрайно щастлива! Heart Eyes
Браво!!! Честито бебче Simple Smile Лека бременност ти пожелавам и все такива новини да се чуват .
Честито и от мен. Hug

# 124
  • Мнения: 189
Днес научих, че ще си имаме второ бебче  ylinfant Това ме направи безкрайно щастлива! Heart Eyes
  bouquet Лека,щастлива  и безпроблемна бременност.

# 125
  • Мнения: 27
Днес научих, че ще си имаме второ бебче  ylinfant Това ме направи безкрайно щастлива! Heart Eyes
Лека бременност и от мен Simple Smile няма по - голямо щастие от засмени детски очи  Hug
  Усетих колко съм щастлива, когато любимия човек ми показа, че ме обича... бях неземно щастлива, когато разбрахме, че чакаме бебче... сега съм истински щастлива, че имам тях двамата до мен Simple Smile разбирам щастлива съм  сутрин когато отворя очи и ги видя как си гукат  Simple Smile   тогава разбирам, че не се иска много, за да си щастлив Simple Smile
 П.П Извинете за тавтологията

# 126
  • Мнения: 0
Направих(ме) подарък на един прекрасен човек - беше именник скоро - тръпката от реакцията му ме накара да се почувствам доволна и щастлива... 

# 127
  • Мнения: 4 187
Две хубави книги, които приятелка ми подари  Hug. Рени, благодаря ти   bouquet!

# 128
  • Мнения: 24
Бях на коледно парти и не се натрясках...на другия ден не ме болеше глава...изобщо - много странно усещане. Но ме направи щастлив!

# 129
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 077
Преди малко прочетох в една съседна тема, че съфорумка е дарила кръв за непознат човек, се почувствах странно щастлива. По-скоро горда от това, че и аз като нея съм човек Sunglasses  Скоро търсехме дарители за баба ми и знам колко трудно се навиват ... дори роднините Confused

Снощи опаковах подаръка на дъщеря ми за днешното тържество в яслата. Бях щастлива само при мисълта, колко специална ще се почувства /за първи път в живота си/ тя, че старият дядо е дошъл чааак отдалеч и в чувала му има подарък с нейното име. Grinning

# 130
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
Раждането на сина ми.

# 131
  • Мнения: 284
Непрекъснатото бърборене на малката ми дъщеря, вълнението й за дядо Коледа,моето вълнение когато видя грейналите й очички на Коледа когато намери подаръците под елхата,и това че всяка вечер ме пита -"Мамо,нали ще ми кажеш -лека нощ ,шлънче,а не лека нощ Щтефи?"
ПП-Вместо "С" слага "ш" в думите.

# 132
  • Мнения: 2 035
Като станахме сутринта с малката от сън бяхме вече сами, но в кухнята ме чакаше чаша кафе, а за малката имаше сандвич и чай....някой добър човек ги беше направил преди да тръгне за работа  Heart Eyes

# 133
  • Мнения: 2 448
Днес определено ми беше много весел и щастлив ден, усетих духа на Коледа!  Grinning

# 134
  • Мнения: 2 465
Новите неща в живота ми.
Странно е защото ту се страхувам от тях, ту ме карат да се чувствам щастлива.

# 135
  • Мнения: 1 174
Денят ми започна с любимата ми дъщеричка и мъжа ми - дълго  закусвахме, без да бързаме за нищо и никъде, после излязохме на разходка. Ето това време, когато сме всички заедно ме кара да се чувствам прекрасно! Heart Eyes
Правих довършителни покупки около коледните подаръци и докато пазарях разните хартии и лъскави лентички, пък и опаковането след това,  се чувствах щастлива.  Grinning
Тези дни, макар и не със 100%-ова сигурност, разбрах пола на бебето, което нося. Simple Smile
Чакам един подарък, за който зная, че пътува към мен и който е отдавна чакан - вчера ми съобщиха за това.

# 136
  • София
  • Мнения: 1 735
Нескопосаните целувки на беби,които е усвоила от нк дни. Laughing
Срещата със стари приятелки, дошли си за Коледа в БГ.
Очаквани:-украсата на елхата с мъжа ми
                 -един имен ден празнуван по женски Mr. Green

# 137
  • Мнения: 2 028
двете ми дечица пред украсената елха, радостните викове на големия и ококорените очички на малкия...  Heart Eyes

# 138
  • Мнения: 242
Щастлива съм,че с мъжа ми вече живеем сами в собствено жилище...Е,верно,че е под наем,но въпреки това си е НАШЕТО местенце и много си го обичам Mr. Green Сега само остава да се появят бебоците,но за тях има още малко време...Засега да си стоят на топло Mr. Green

# 139
  • Мнения: 2 448
Днес няколко напълно непознати за мен потребителки ме изненадаха с честитки за рождения ден на сина ми.
Както и това, че разбрах, че са усетили много неща за моята същност, без дори да сме си кореспондирали лично.
Много ме зарадваха.  Grinning

# 140
  • Мнения: 2 957
Майка ми която се обади, че след малко ще дойдат да вземат Дени за няколко дни  Rolling Eyes

# 141
  • Мнения: 411
Преди 2 седмици ходих с най-близката си приятелка на китайски ресторант.Не се виждаме толкова често,колкото ни се иска. Големия букет цветя,които съпруга ми подари наскоро без повод.
Снощи,когато малкия правеше крачки сам,а ние с тати го придържахме...

# 142
# 143
  • София
  • Мнения: 7 190
Театрото, което спретнахме с мъжа ми за идването на дядо Коледа и сияещата ни дъщеря.
Възгледите на един учител за народното творчество.
Едно пътуване до предколедна Виена.

# 144
  • Мнения: 395
Първите стъпки на малката ми и изпълнената й с гордост и щастие усмивка, а и по принцип е много смешно бебе....
Факта , че баткото не се страхува вече от Дядо Коледа
Факта, че най-бедните хора на света, които познавам, бяха подготвили две пакетчета с подаръчета за децата ми

# 145
  • Мнения: 641
Току що изядох половин шоколад с карамел и това ме направи безкрайно щастлива.

# 146
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Новинката, че доня Коприва е родила една малка Анна!
Да й е честита  Heart Eyes  bouquet

# 147
  • Мнения: 955
Коледна ваканция във Велинград с децата и най-добрия татко на света. Този път наистина успяхме да се насладим на Коледата. Малката изрицитира "Катеричка рунтавелка" пред Дядо Коледа и когато той попита и сина дали ще изрицитира нещо - той естествено каза, че и той ще каже стихотворение. Тогава много се учудих, защото той не знае нито едно  newsm78   Но за да не остане по-назад той отново изрицитира "Катеричка рунтавелка" в кавър версия рапирайки почти. Нъпълни ми душата .... заслужи си подаръка от Дядо Коледа  Joy

# 148
  • Мнения: 2 757
Направих си страхотна почивка на Канарските острови съвсем сама и си изкарах превъзходно. Това е единственото хубаво нещо, което ми се е случвало след раждането на близнаците.

# 149
  • Мнения: 2 448
Направих си страхотна почивка на Канарските острови съвсем сама и си изкарах превъзходно. Това е единственото хубаво нещо, което ми се е случвало след раждането на близнаците.

Ей, верно, ама не пусна снимки , а уж беше обещала. Такава подкрепа ти хвърлихме преди да заминеш.  Laughing

# 150
  • Мнения: 1 212
Ще обобщя - винаги, когато харча пари се радвам / това значи, че имам все още някой лев на разположение да си купя щастие /.
Е, разбира се и куп благородни жестове и деяния също могато да предизвикат вулкан от щастие в душата ми . Hug

Пасинет , да ти е жив и здрав наследника !  Grinning

# 151
  • Мнения: 280
Стахотно се зареждам като ви чета момичета Peace върха сте, но това с Канарските острови определено е смело.
моля обаче да уточним:
Щастието обаче равно ли е на удоволствие??? И Удоволствието на щастие???

Предлагам ви също да определим Simple Smile десетте най-впечетлили ви отговора?

Алфи   bouquet бъдете щастливи  bouquet

# 152
  • София
  • Мнения: 504
Напоследък постоянно се чувствам щастлива и усещам, че се усмихвам без повод.
-Щастлива съм,защото в събота ще посрещна 18-ят си рожден ден с най-ценните ми приятели,родителите ми и хората,които ме отгледаха отчасти и познавам вече 10 години и чувствам като второ голямо семейство.
-Щастлива съм,защото бях одобрена да участвам в международен проект на тема Drinking and driving?No,thanks. И през пролетта ми предстои пътуване в някоя от държавите участници.
-Щастлива съм,защото завърших срока с успех Отличен.
-Щастлива съм,защото в петък ще си получа подаръка за ден ден,който искам от около година.
-Щастлива съм,защото през пролетта започвам шофьорските,и след като ги изкарам има голяма вероятност да се сдобия с кола.
-Щастлива съм,защото в петък ми се обадиха да ми съобщят,че съм спечелила конкурса обявен от Илияна Йотова(евродепутат) за есе и заедно с още 5 ученика от цяла България заминаваме за Брюксел след 20 дни на посещение в Европарламента и на екскурзия...
-Щастлива съм,когато хората около мен са щастливи. Hug

# 153
  • Мнения: 1 782
Запознах се с човек, който ме прави истински щастлива и ме бута (....или пък дърпа) нагоре. Дори хората около мен ме определиха като "емоционално освежена". Нямам предвид гадже, а просто много добър приятел. За пръв път ми се случва човек да ме зарежда толкова положително и то без да го осъзнава. Пожелавам на всеки да намери такава "сродна душа"  Peace

... Витамините Центрум също  помагат за добро настроение  newsm18 

# 154
  • Мнения: 242
Ще ви кажа след няколко дни,когато видя бебетата си  Mr. Green

# 155
  • Мнения: 396
едно изненадващо пътуване, което ми позволи за първи път да видя любимо място, поднесено с есенен разкош
две малки човечета, хванати за ръце
тротоарът пред нас, изписан с тебешири от един малък и един голям мъж. Трогателното им послание още неизмито от дъжда
лалета през есента
вечер с хора, които не бях виждала отдавна и трепетът, че с някои хора няма "отдавна"
баба е станала в пет, за да ни посрещне с топла баница

Звучи много поетично! Хареса ми! И при мен е така.
Аз се чувствам заредена и когато танцувам с дъщеря ми на много усилена музика!
Не говорим , а само се държим за ръце , подскачаме и се смеем!

# 156
  • Мнения: 31
Един телефонен разговор, който преживявах цяла нощ и който ме разплака и разсмя едновременно.

# 157
  • Мнения: 3 782
Онази вечер се скарахме с годеника ми, и аз не знам защо,вчера реших да го изненедам и му направих сладкиш. Като се прибрал от работа .... веднага ми се обади, беше щастлив.
Бих искала моментите да са повече, но уви. В живота ми все по-рядко се случват.

# 158
  • Мнения: 639
Преди малко една приятелка ми изпрати снимки на новородената си дъщеричка ...

# 159
  • Мнения: 2 465
От преживяното следва да заключа, че очевидно не осъзнавам и проспивам онези моменти на всепоглъщащо щастие. Sad

# 160
Говорих със сина ми преди малко по gsm-a   Two Hearts

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 22:16 от mimoza38

# 161
  • Мнения: 19
prispax malkato Twisted Evil i sega moga da pi6a

# 162
  • Мнения: 63
Това,че си взех изпитите и записах нов семестър! Peace

Общи условия

Активация на акаунт