ДЕКЕМВРИ близо е вече, чакаме те мъничко човече!

  • 16 127
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1
Много е сладка Цветина! пу пу

# 46
  • Мнения: 42
Eternityмного е красива!!! Ние с таткото досега и се любувахме и се размечтахме как и нашето синче скоро ще си го гледкаме...

# 47
  • Мнения: 781
Eternity, добре дошли с Цвети сред нас!   bouquet

# 48
  • Мнения: 455
И аз да кажа здрасти за днес!
Темичката е много хубава. Това за солта и аз го знам, но ням ада позволя на никои да сложи и грам във водата на детето. То да не е чируз че да го солят. Не позволявайте никои да го прави, това си е чисто изгаряне на кожата на бебка, а тя е толкова нежна.
Eternity мног е красива госпожицата, да я нацелуваш от нас.
Лека от мен до утре мами.

# 49
  • Мнения: 773
Мен на лекции вече със сигурност не ме чакайте. Днес ми станаха готови резултатите  и нямам антитела срещу варицелата. Има някакъв минимален шанс да съм я боледувала и в момента антителата да са по малко, но е много минимален и не мога да рискувам да контактувам с толкова бременни. Варицелата е заразна 2 дни преди да избият пъпките. Сега трябва да устискам със сигурност до термин и ако се разболявам да се моля да е по-бързо. (това не съм вярвала, че ще го кажа някога) За да мога да предам антитела  на бебето.
 Иначе днес свърших поне едно хубаво дело. Ходих да ми направят тест за алергия към упойките. Имам реакция само към една, която се използва при секциото  и  може да се замести с друга.
 А на Цветина lovekiss Kissing Heart lovekiss Голяма сладурана. Колко спомени от раждането на Анди ми нахлуха като видях снимките.

# 50
  • Мнения: 86
Цвети е голяма красавица!!! Пу-пу-пу, да е жива и здрава!

Момичета, моите контакции не са били шега работа. Като казах на д-р Ковачева, че имам контракции от вчера и ме качи в родилна за запис на тонове. Там ме държаха 1 час, първо защото трудно го намериха малкото мушмороче и после ме забравиха  ooooh! Та на записа си излязоха видими контракции, което доведе до гинекологичен преглед. Резултата ме шокира - изгладена шийка и 1,5 см разкритие  #Crazy Ще ме вземат поне до понеделник за задържане, защото не й се иска да се ражда сега бебока. Та ако тази нощ не родя от прегледа, утре заран в Шейново. Ама хич не ми се искаше да стоя в болница. Не съм лигла, но дори за ден не съм лежала в болница, депресиращо ми е...

Оффффф, оплаках се. Започвам сега да си стягам багажа.

Ако се случи нещо, ще звъня за eses или другите вестителки!

Лека вечер засега!

# 51
  • София
  • Мнения: 3
Мерси за уточненията, момичета!
Следващия път ще бъда по-настоятелна! Аз все така си казвам и като отида на преглед забравям половината неща, които искам да попитам. Ще си направя списък за следващия път.

За соленето- и на мен ми се виждат глупости, въпреки, че съм го чувала. Не смятам да правя такива неща, както и разни от сорта: да се гризат ноктите на бебето, да се слага сребърна пара във водата за къпане и всякаквитакива щуротии.

Пупинка, не се притеснявай! Всичко ще бъде наред!

# 52
  • Мнения: 46
Здравейте мами  bouquet
Много е хубава бебка Цветина Heart Eyes
И ние днес бяхме на ЖК. Бебчо вече тежи 3100 гр. Главичката му е ниско долу в таза ми и вече доста ме боли при ходене. Много е енергичен и имам чувството, че няма да се задържи много още в мен. Казаха ми, че отговаря на 37 г.с. Тоновете са му добри.
Лека вечер на всички newsm51

# 53
  • Мнения: 781
АлесяFlowers Four Leaf Clover

Шушинка, дано потърпи още малко бебчо  fingerscrossed

Утре съм на линия в ЦУМ, пазете място  Laughing

# 54
  • Мнения: 1
6u6inka, стискам палци всичко да е наред с теб и бебо. Дано успокоят малко тези контракции. Не се притеснявай за разкритието. Съседката ми изкара цяла бременност с 2 см. разкритие и роди след термин.  Hug Hug Hug

# 55
  • Мнения: 265
 Peaceето ме и мен в новата тема
Етърнати,добре дошла Hug,супер сладка бузана имаш,да ти е жива и здрава Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 616
Invisible толкова ли е гадна проверката за разкритие?  Rolling Eyes


ами не е от най-приятните неща, но няма страшно търпимо е Simple Smile Hug

Шушинка
стискам палци всичко да е наред и бебо да си поседи още малко на топличко Hug Praynig

# 57
  • Мнения: 42
Шушинка, стискам палци всичко да е наред! Пък ако е рекъл Господ...само не се притеснявай, всичко ще е наред Simple Smile
Алеся Praynigда не си болна!
Лека Ви нощ

# 58
  • Мнения: 2
Eternity, Цвети е страхотна кукличка, пу-пу! За такова малко бебче е страшно добре оформена, а колко е хубава... Да ти е жива и здрава и много послушна, а ти бързо да се възстановяваш!

Момичета, утре ще се пробвам за лекцията в ЦУМ, да видим дали ще има място за мен...

Шушинка, не се притеснявай, стискам палци всичко да е наред!  Praynig

Лека и спокойна нощ, момичета!  Hug

# 59
  • Мнения: 2 592
Олеее, eternity каква красавица само, прекрасна е  smile3504
Пу-пу! Да е жива и здрава и много да те радва малката принцеса  Hug
Ти как си, възстанови ли се вече?

Шушинка, не се притеснявай за болницата, напълно те разбирам и аз никога не съм била в болница, но помисли, че е за доброто на бебчо. Да постои още малко на топло и да трупа грамчета и килца. Стискам палци  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт