Помощ - мъжът ми излиза с 18 годишна!!!

  • 12 670
  • 119
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 453
Ти чувала ли си, че не е луд онзи, който яде баницата?
Защо не потърсиш вина у съпруга си? Тя не е виновна, че той не си седи на д-то, нали?

# 16
  • Мнения: 18
да ти кажа честно по-голяма вина има мъжът ти не оная "курва". Никой не го изнасилвал май а?...Много обичам като почнем да ги оправдаваме мъжете, как видиш ли тя му се навряла...Извинявай, знам, че сигурно много те боли в момента, но погледни реално на нещата - мъжът ти е за бой!

# 17
  • Мнения: 487
Да ама нямам нищо - апартамент, кола, кр карти  всичко е негово.Имам си само детенце.
Знам я тая курва че е 11 клас - дали е на 17 или 18 колко е важно?
Хванах ги че си говорят по скайпа и така.Колко хубаво било на вилата, как добре я накарал да се почувства.На него не му пука, каза ако искам да си събирам партакешите и да изчезвам.Детенце също с мене.Докога тия курви нещастни ще ги търпим.Нямат ли родители да видят - как може с 38 годишен женен с дете да се чука не мога да разбера.Да ми съсипва бъдещето и живота тая пачавра мръсна.

"пачавра мръсна" а какъв е мъжът ти, невинен ангел, едвали, не го вярвам. Зарежи материалната страна и бягай докато е време, че после ще стане страшно, детето расте и какво ще правиш, ако в един светъл ден той и дъщерята те изгонят? Освен без пари ще останеш и без дете, а това вече е страшно, повярвай ми!

# 18
  • Мнения: 581
Да ама нямам нищо - апартамент, кола, кр карти  всичко е негово.Имам си само детенце.
Е що за 7г. брак не успя да проимаш нещо като мъжът ти е толкова заможен?Е това не мога да разбера на някои жени- как се оставят да са изцяло зависими от мъжете.
 

# 19
  • Мнения: 18
Да ама нямам нищо - апартамент, кола, кр карти  всичко е негово.Имам си само детенце.
Знам я тая курва че е 11 клас - дали е на 17 или 18 колко е важно?
Хванах ги че си говорят по скайпа и така.Колко хубаво било на вилата, как добре я накарал да се почувства.На него не му пука, каза ако искам да си събирам партакешите и да изчезвам.Детенце също с мене.Докога тия курви нещастни ще ги търпим.Нямат ли родители да видят - как може с 38 годишен женен с дете да се чука не мога да разбера.Да ми съсипва бъдещето и живота тая пачавра мръсна.

на второ четене не мога да разбера, защо пък тя ти е провалила живота и бъдещето?!? newsm78
Първо мъжът ти бил заможен, грижил се финансово за вас, и т.н.? Ти как допринесе за "бъдещето си"? Намери си някой да се грижи за теб?!? Thinking Пак да се извиня, ако обиждам някой предварително...и аз не мога да разбера теб за какво те е повече яд. Затова, че е спал с друга? Затова, че тя е на 17/18 години? Затова, че ти нямаш нищо? Затова, че той не му пука за теб? Хем знаеш "любовницата", хем не знаеш на колко е години, даваш ни не точно пълната информация, но искаш помощ...Аз лично съм много объркана от темата ти  Crazy. Казах ти повече инфорация ни дай.

# 20
  • Мнения: 0
Имам подобни познати! Там мъжа имаше дълго време тайни връзки, имаха пробмели в семейството след появила се поредна такава, сега незнам как продължават, но не развалят семейството. Лошото е че мъжа продължава по старо му.... т.е. даже и да се разберете спомежду си за момента вбъдеще очаквай още подобни случки.Има една приказка: "Вълкът козината си мени, но нрава никога!"

П.П. Драга Севина, консултурай се с адвокат по семейни въпроси, сигурен съм че тогава по ясно ще видиш какви са решенията пред теб. Мисля че има и организации които биха защитили правата ти.Бъди смела и горда, не се предавай!

# 21
  • малко градче
  • Мнения: 188
Ако останеш при него е тормоз за теб и детето.Ако се махнеш пак лошо.Опитай се с добър адвокат да го ошушкаш колкото можеш.Ако всичко е на негово име ,при развод  ако детето остане при майката мисля ,че апартаментът се присъжда в полза на детето и неговият настойник(ти) живее с него там.Ако имаш роднини върви си,но първо консултация с адвокат как да постъпиш.Може да ти предложи сценарий за някое театро пред мъжа ти.Успех и горе главата.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 210
Мисля, че трябва сама да решиш как искаш да живееш. Да вземеш живота си в ръце и да се махнеш или да се примириш, че ще е така и да си затваряш очите. Първият вариант е труден, но втория за мен би бил неприемлив, най-малкото заради детето ти.
Не си мисли, че е виновно момичето - тя все пак е ученичка още, предполага се, че 38 годишен мъж би трябвало да има повече разум и  да не допуска да се случи нещо, ако сам не го е търсил.

# 23
  • Мнения: 1 254
Да, решението ти трябва да си го вземеш и да, няма да е лесно. Не мисля, че ще те огрее, че примерно на мен такава ситуация не ми изнася и ще го напусна. Разбира се, това си е въпрос на мислене и приоритети, за някои това не е повод за раздяла и намират други неща във връзката, заради които да са заедно.
Говори с добър адвокат и намерете изход от ситуацията. Начинът, по който е реагирал мъжът ти за мен означава, че това далеч няма да е последната такава.
Намери начин да станеш финансово независима-имаш ли работа, твои доходи/пари настрани? Имаш ли на кого да разчиташ първоначално за покрив над главата или някъде където да отседнете с детето?
Знам, че независимо колко ти е трудно трябва да мислиш трезво/имаш дете, за което да се грижиш!/ и да оставиш настрана емоционалния момент. Успех ти желая!

P.S. За малко да пропусна нещо важно: пред теб вина има мъжа ти, той е обвързан с теб и има своите задължения към теб, не 17/18-годишната. Насочи негодованието си към него, не към нея. В случая нейната роля е фигуративна, можеше да е някоя друга. Положението нямаше да е по-розово, нали?

# 24
  • София
  • Мнения: 62 595
Да ама нямам нищо - апартамент, кола, кр карти  всичко е негово.Имам си само детенце.
Знам я тая курва че е 11 клас - дали е на 17 или 18 колко е важно?
Хванах ги че си говорят по скайпа и така.Колко хубаво било на вилата, как добре я накарал да се почувства.На него не му пука, каза ако искам да си събирам партакешите и да изчезвам.Детенце също с мене.Докога тия курви нещастни ще ги търпим.Нямат ли родители да видят - как може с 38 годишен женен с дете да се чука не мога да разбера.Да ми съсипва бъдещето и живота тая пачавра мръсна.

То бива да те е яд, ама чак да я наричаш курва и пачавра мръсне е прекалено. Тази 17-годишна не го е накарала насила да си събуе гащите, нали? Насочваш си негативните емоции към грешния човек. Той е тръгнал да изневерява на теб, а не тя. Май повече те е яд, че той ти е казал, че можеш да си тръгваш барабар с детето, отколкото че има млада любовница. И че не можеш да докопаш апартамента и колата.

# 25
  • Мнения: 6 676
Нещо не ти вярвам, извинявай.
За толкова време чак пък нищо да не успя да си осигуриш от заможния мъж. Или пък той е прекалено трезвомислещ и никога не си е губил акъла по теб.
Най-добре си налягай парцалите и си стой при апартамента, осигурената храна и кредитните карти.

# 26
  • Мнения: 4 784
То бива да те е яд, ама чак да я наричаш курва и пачавра мръсне е прекалено. Тази 17-годишна не го е накарала насила да си събуе гащите, нали? Насочваш си негативните емоции към грешния човек. Той е тръгнал да изневерява на теб, а не тя. Май повече те е яд, че той ти е казал, че можеш да си тръгваш барабар с детето, отколкото че има млада любовница. И че не можеш да докопаш апартамента и колата.
Peace
И това ме навява на мисълта, че ще си останеш с апартамента и колата.

# 27
  • Мнения: 5 710
Аз не разбрах каква е връзката с възрастта на нещастницата.
В крайна сметка тя е непълнолетната и не носи отговорност за действията си.
Не виждам защо си я сложила на топа на устата. Или  мъжът ти й е съученик?
На мен ако мъжът ми каже да си 'събирам партакешите" да ти кажа ще си ги събера тутакси.

# 28
  • Мнения: 6 676
..........................
На мен ако мъжът ми каже да си 'събирам партакешите" да ти кажа ще си ги събера тутакси.


Може да ти каже такова нещо само ако си напълно зависима от него и изобщо не го интересуваш нито ти, нито детето.
Ще си ги събереш ако ти стиска или поне мислиш, че можеш да се оправиш и без него.

# 29
  • Мнения: 2 032
1. Посъветвай се адвокат, за да разбереш наистина ли нямаш никакви имуществени права.
2. Взимаш един валериан и сядаш да мислиш какво ще е най-доброто за теб и детето. (Аз не мога да знам.) След което:
3. Взимаш 2 валериана и временно успокоена, говориш с мъжа си да се разберете.
4. Взимаш 5 валериана и говориш с родителите на ученичката, за да знаят какви ги дроби гуспойцата.
5. Търсиш помощ и подкрепа от родители, роднини и приятели. Не от форуми.

Общи условия

Активация на акаунт