Помощ - мъжът ми излиза с 18 годишна!!!

  • 12 677
  • 119
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 340
Абе, що карате жената да си напуска заможния мъж и да си изоставя хубавото бъдеще?  Тя какво ще прави без кредитни карти?  Кой ще й ги плаща?  Слушай, мила, с парите на мъжа ти наеми някой, който да проследи пачаврата и мъжлето ти, да ги снима в кофти пози и после пращаш снимките на родителите й, може и да ходиш да ги разлепиш в училището й и накрая и се обаждаш и я предупреждаваш, че ако не остави мъжа ти по най-бързия начин, още по-лошо ще стане.

Такъв съвет ти трябваше, нали Севина75?  Пък тук седнали да ти дрънкат глупости за достойнство, независимост и морал.  За какво са ти като нямаш кредитни карти?

# 31
  • Мнения: 487
Абе, що карате жената да си напуска заможния мъж и да си изоставя хубавото бъдеще?  Тя какво ще прави без кредитни карти?  Кой ще й ги плаща?  Слушай, мила, с парите на мъжа ти наеми някой, който да проследи пачаврата и мъжлето ти, да ги снима в кофти пози и после пращаш снимките на родителите й, може и да ходиш да ги разлепиш в училището й и накрая и се обаждаш и я предупреждаваш, че ако не остави мъжа ти по най-бързия начин, още по-лошо ще стане.

Такъв съвет ти трябваше, нали Севина75?  Пък тук седнали да ти дрънкат глупости за достойнство, независимост и морал.  За какво са ти като нямаш кредитни карти?

И какво като разкара тая, следващата ще дойде с пълна сила и така докато човекът може hahaha hahaha hahaha, мисля, че е под достоинството  й  да се занимава с момичето, мъжът й го е подлъгал, я със скъпи подаръчета, я с обещания за добър живот знам ли точно как стоят нещата. Надявам се, че не мислиш сериозно някой да ходи да ги снима и ......., кому е нужно, може би ако имаше претенции за детето, но той й го дава така, че това се обезмислява.

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 05:08 от kofa

# 32
  • Мнения: 1 289
"Помощ!" - е как да ти помогнем се питам??

п.п. - Момичето е много вероятно и да не знае, че си има работа с 38-годишен, че и с дете на всичко отгоре. Мене ако питаш вината е изцяло на мъжа ти.

# 33
  • Мнения: 192
Мила, направо ти съчувствам... аз съм на същата възраст и се пазя от такива пикли като дявол от тамян, нахални са като конски мухи. Тъпото е че освен всичко е допуснал ти да разбереш.  Ако имаш възможността да се изнесеш на момента, няма да е зле, но го направи изневиделица. Да се прибере един ден и да завари празно жилището. Да поразмисли кое му е по - важно - жена му с детето или 18 годишната пачавра.
Иначе, наистина са много нагли тия девойки. Само пари са им в главите. А за един почти 40 годишен мъж не е лесно да устои на подобно изкушение. Само дето след няколко пъти с нея ако човек може да мисли му става ясно че освен за едното е...не за друго не става Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 289
Мила, направо ти съчувствам... аз съм на същата възраст и се пазя от такива пикли като дявол от тамян, нахални са като конски мухи. Тъпото е че освен всичко е допуснал ти да разбереш.  Ако имаш възможността да се изнесеш на момента, няма да е зле, но го направи изневиделица. Да се прибере един ден и да завари празно жилището. Да поразмисли кое му е по - важно - жена му с детето или 18 годишната пачавра.
Иначе, наистина са много нагли тия девойки. Само пари са им в главите. А за един почти 40 годишен мъж не е лесно да устои на подобно изкушение. Само дето след няколко пъти с нея ако човек може да мисли му става ясно че освен за едното е...не за друго не става Simple Smile

Да не забравяме, че за да се залепи за него "девойката", явно човека е демонстрирал благосъстояние и гостоприемство (отворени обятия). Никой не го нападат ей така без повод, нали Simple Smile

Иначе и аз бих се изнесла, защото такова унижение не бих изтърпяла.

# 35
  • Мнения: 2 032
Практичен съвет се иска тука, не одумване на 18 годишните, 40-годишните, курвите, пачите и не знам кои си.

Недейте да пускате мухи на жената тя да се изнася, това сериозно. И стига сте я чопкали, че мъжът й имал пари, все едно е единствената жена на земята, която е издържана от мъжа си.

# 36
  • Мнения: 340
Абе, що карате жената да си напуска заможния мъж и да си изоставя хубавото бъдеще?  Тя какво ще прави без кредитни карти?  Кой ще й ги плаща?  Слушай, мила, с парите на мъжа ти наеми някой, който да проследи пачаврата и мъжлето ти, да ги снима в кофти пози и после пращаш снимките на родителите й, може и да ходиш да ги разлепиш в училището й и накрая и се обаждаш и я предупреждаваш, че ако не остави мъжа ти по най-бързия начин, още по-лошо ще стане.

Такъв съвет ти трябваше, нали Севина75?  Пък тук седнали да ти дрънкат глупости за достойнство, независимост и морал.  За какво са ти като нямаш кредитни карти?

И какво като разкара тая, следващата ще дойде с пълна сила и така докато човекът може hahaha hahaha hahaha, мисля, че е под достоинството  й  да се занимава с момичето, мъжът й го е подлъгал, я със скъпи подарачета, я с обещания за добър живот знам ли точно как стоят нещата. Надявам се, че не мислиш сериозно някой да ходи да ги снима и ......., кому е нужно, може би ако имаше претенции за детето, но той й го дава така, че това се обезмислява.

Сарказмът ти е убягнал.  Ти къде видя авторката да има достоинство?

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 04:00 от Сиси Боата

# 37
  • Мнения: 487
Мила, направо ти съчувствам... аз съм на същата възраст и се пазя от такива пикли като дявол от тамян, нахални са като конски мухи. Тъпото е че освен всичко е допуснал ти да разбереш.  Ако имаш възможността да се изнесеш на момента, няма да е зле, но го направи изневиделица. Да се прибере един ден и да завари празно жилището. Да поразмисли кое му е по - важно - жена му с детето или 18 годишната пачавра.
Иначе, наистина са много нагли тия девойки. Само пари са им в главите. А за един почти 40 годишен мъж не е лесно да устои на подобно изкушение. Само дето след няколко пъти с нея ако човек може да мисли му става ясно че освен за едното е...не за друго не става Simple Smile

Много злобно изказване, не мислиш ли. Може " пачаврата" да се окаже по ценна от жена му, това никой не знае,докато потърпевшата не се изнесе, пък и откъде си сигурна, че става само за секс девойчето. Момичето може да учи въпреки всичко и след някоя и друга година да се окаже на светлинни години от съпругата, която доколкото схващам, не е постигнала много, докарала се е да зависи от мъж, мисля, че това не говори добре за нея.

# 38
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Допускайки да си напълно зависима от когото и да било си допуснала най- голямата грешка според мен.

А родителите на 11-класничката пък какво са ти криви? Възрастовите граници за започване на полов живот падат постоянно. 17- 18 годинишните вече отдавна са си "разработени", какво толкова... 

# 39
  • София
  • Мнения: 62 595
И какво, защото не смее да се озъби на мъжа си заради апартамента, колата и парите да се занимава с родителите на момичето? И какво да очаква, мама и татко да набият момиченцето и да го заключат вкъщи? Много грозно, много!

# 40
  • Мнения: 824
Постой още при него,докато успееш да си издърпаш определена сума от сметките му и тогава беж.... Laughing

# 41
  • на майната си
  • Мнения: 425
Колкото и да гадна ситуацията ти сама си се поставила в нея. Ако мъжа ми каже:

... да си събирам партакешите и да изчезвам

ще го направя със скоростта на светлината, всъщност аз много преди това бих изчезнала.
Той не те уважава, ти очакваш "мръсната п....ра" да мисли за теб.
И аз не разбирам какъв е проблема, че си е хванал гадже или, че не си успяла да докопаш активи.
Сори, но постовете ти са доста незрели.
И НЕ - не ги търпим такива - нито хващащи се с пикли, нито показващи крайно незачитане на чувствата на половинката.
Но и нормална жена сама не се поставя в ситуация да и се говори по този начин.

# 42
  • Мнения: 323
Явно такъв му е нравът на съпругът ти,такъв ще си и остане,повярвай ми.Поне личният ми опит показва това.Според мен по-голямата беда в случая ,е че ти си финансово зависима от него,и оттам и този страх за бъдещото развитие на нещата.
Първоначално ще бъде необходимо да си стъпиш на краката.Колко е голямо детенцето ти не разбрах?Приятели или родителите ти нямат ли възможност да ти помогнат временно?Ако има такъв вариант-използвай го.
За емоционалната страна на нещата-гадничко е,меко казано.Ако не е тази 18 годишна,можеше да бъде някоя 28-годишна.Недей разчита,че ще се промени коренно.Може за известно време да се кротне,но появи някой следващ обект,подходящ за ухажване-и пак старата песен на нов глас.
Загърби обидата,колкото и да ти струва,и помисли по-прагматично за теб и детето,за да си спестиш много нерви,Вярвай ми от тях няма нещо по-скъпо PeaceУспех!

# 43
  • Мнения: 81
Абе някои от вас май не разбрахте точно какво каза Сиси Боата?! то си е повече от ясно...
Севина, вероятно повечето тук не разбираме точно какъв ти е проблема, ако искаш уточни... и аз като Сиси приемам, че май финансовият аспект най-много те притеснява

тук малко трудно ще се намерят решения на проблемите ти, ако е за моралната подкрепа, ок... ама никой няма да поеме отговорност за съветите си, така че остава твойта глава да мисли... лесно се дават съвети от клавиатура (я ме виж мен в момента  Mr. Green)
и понеже ми допадна стила на Сиси, те съветвам - намери друг чичко-паричко и по познатия сценарий... това, при положение, че достойнство, чест и самочувствие ги пратим в отпуск и говорим само за пари  Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 22 036
И аз оставам с едно леко гадничко впечатление, че и самата авторка е търсила мъжът си по "определени критерии". А той явно също приема за нормално да си плаща за любовта, така че не виждам проблема. Ако обаче искаш да ти споделя личен опит на 20 години се влюбих безумно в 40 годишен женен мъж имахме кратка връзка и с това се приключи. Понякога кризата на средната възраст удря мъжете и ги кара да си търсят някоя девойка по мое наблюдение това не води до развод, а преминава и ако можеш да живееш с това не се тормози.

Общи условия

Активация на акаунт