по колко АМ на бебе на 2м и 20дена

  • 661
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
на бебе на 2м и 20дена. На тегло е около 5.5кг.След 180мл.плаче,след210мл. също......,а 240мл.не са ли много???/АМ Е НАН1/

Последна редакция: ср, 12 ное 2008, 22:36 от Vivi

# 1
  • Мнения: 1 512
Сигурна ли си че плаче от глад.Може да плаче от колики или от това,че му е дошло повечко - 210 мл.са много за бебе на 2 месеца според мене.Все пак бебешкото стомахче е голямо колкото юмручето му.На вашата възраст бяхме на 120-130 мл. Консултирай се и с педито си.

# 2
  • Мнения: 3 034
ами на поискване  Simple Smile не съм броила милилитри, давала съм колкото иска. изяжда ли ги всичките? явно да, щом още плаче. аз не бих го ограничавала, стомахчето на всяко бебе е различно. вярно, че изглежда много количеството, но зависи на колко часа яде, дали не е готово да си увеличи интервалите, дали го храниш нощем - бебето само показва. има бебета, които от много малки са готови да ядат по-рядко и по повече. особено ако не са хранени нощем или не ядат много тогава - те си наваксват. а твоето е почти на 3 месеца, не е и чак толквоа малко вече. пробвай, аз бих. хранила съм само на поискване. осигурих си спокойно бебе и спокойствие за мен си. може да влиза и в скок на растежа. води се по него  Peace

# 3
  • Мнения: 9 973
8 пъти дневно по120мл

# 4
  • Мнения: 4 433
много е 220мл за толкова малко бебе
аз давах по 120-150мл Peace

# 5
  • Мнения: 45
Малката яде 5 пъти по 130-140мл. Докато бяхме на старата храна ревеше почти след всяко ядене. Сменихме я и сега всичко е наред. Peace

# 6
  • Мнения: 4 335
А дали плаче от глад?
240мл. са много за толкова малко бебече
И аз сьм на принципа на поискване и яде колкото само реши,но това количество е доста
Защо не се посьветваш с доки?

# 7
  • Мнения: 103
Ние сме на 2 месеца и 7дни и се храним 6 пъти по 130мл,но мисля,че 210 мл е страшно много.Чувала съм,че бебетата плачат и от прехранване!

# 8
  • Мнения: 103
Ох,незнам.Колики няма със сигурност,не мисляче е прехранена.На 22 сме при доки та ще се консултирам с него.

# 9
  • Мнения: 46 511
Колкото иска.
Всяко дете е различно, няма точна цифра.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Колкото иска-толкова Peace

# 11
  • Мнения: 493
И аз съм на принципа-колкото иска-толкова,но все пак мисля,че 240 мл са много за 2 месечно бебе. Hug

Общи условия

Активация на акаунт