"МАРТенката търси и обича, с нови дрешки своето коремче да облича"

  • 18 332
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 637
Ау,набарах едни игри онлайн и немога да стана от компа  ooooh! ,а някои трябва да учи  Joy !
Сиа,4естита ти мома  babydust7 !
Ели,мен в плетките  knit хич ме няма и благородно ти завиждам,че си се научила  Hug !
Elwing,Elg ,dessiss ,annimm благодаря за пожеланията,сядам да чета веднага  Crazy !
До после!  Flutter

# 46
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Stasy83, не се бой, аз също съм от некупуващите засега (май съм аз само Mr. Green). Не съм купила ни чорапки, ни нищо за бебката, не искам да купувам още. Решила съм като преполовя седмия месец, живот и здраве, тогава ще се метна един ден в Piggy's House с таткото и ще се снабдя с всичко необходимо на първо време, от раз. Не вярвам да им свърши стоката  Mr. Green Ще си изпера и изглдя всичко наведнъж, ще си го подредя и готово. Така направих първия път, ако е рекъл Господ - сега пак така.

# 47
  • Мнения: 980
Ееей , представа си нямате колко ми е обидно! Сега се връщам от детската кухня на малката. Всеки ден ходим да си взимаме дневното меню. Отпред се наредили колички, паркирани като пред Шератон-първи ред, втори ред. Аз си стоя и си чакам винаги чинно реда. Дори и когато има опашка. Като днес. Не стига, че досега нито една не е казала да мина с предимство (не че бих приела, още не ми тежи толкова), но днес и най-нахално ме предредиха.  Confused А на мен си ми и личи вече коремчето, и то като бременно, а не като на дебеланка.Еееегати! Става въпрос все за майки на деца до 2 годинки!!! Вълчо племе сме си и това е!  Sad

Глафира, и аз умирам за сън. Но рядко успявам да се наспя до дупка.  Hug

Стаси, и аз не съм купила досеха нищичко. Мъжът ми го гони суеверието, а мен още не ме е обхванала треската.

# 48
  • Мнения: 361
Сия- честита девойка.
Дани- тя баба ми ме научи, аз не че мога нещо кои знае какво, ама ми харесва да си седя пред телевизора с плетка (майка ми ме бъзикаше, че ми липсват и котките).
glafira-аз моята рокля я ших и ако искаш мога да ти дам координати, излезна ми 170лв.
*Nikita* - аз дрехи си купувам от Рени (на Младост на пътеките), а някоя мама (да ми извини, че не запомних коя) каза, че те ще участват на произведено в Б-я. Дънките там са от 40-50лв. джинсите също.
tedsan - не се ядосвай, Hug мен пък на опашката в кафето ми задават въпрос -и какво като си бременна. Та женицата дето продава там винаги ме вика отпред и казва, че няма да обслужи никой преди мен.

# 49
  • Мнения: 5
Добър ви ден и от мен! Слънце,страхотно стихотворение- силно и докосващо Hug Да ви се похваля и оплача.Отивам на консултация в Т. Килкова рано ,рано и се оказва че от мол София няма транспорт до болницата поради ремонт -. дръпнах му една здравословна гимнастика, ама студеничко си беше.Все нещо се случва когато мъжа ми го няма. После ме зарадваха ,че бебока си е добре, но пак се крие дяволчето и не може със сигурност да разберем пола. Доки като ми видя бюста ме обяви за секс бомба Embarassed. Вика мъжа ти сигурно много им се радва?-Нищо не им се радва- огромни са,не понасят сутиен което е кофти....абе измъчих се,пък то май още ще растат Shocked Питам наред ли съм с килограмите,тя каза супер си ти поне два килограма на цици имаш! Но ще оцелеем, чакам го седем години, и ако ще като балони да станат Laughing Момичета и аз съм от некопуващите...има време мисля!

# 50
  • Devin
  • Мнения: 20
е значи не съм единственна  Laughing дето не купува, а за шапчицата и чорапките ми бяха казали, че като вляза в четвъртия месец трябва да ги купя за да му било топло на бебето  Shocked (не че иначе ще му е студено )

# 51
  • Варна
  • Мнения: 858
Е,събрахме се доста мами дето още не купуват ,а аз си мислех че съм единствената дето се съобразява с тая глупост  Laughing ,но и според мен има още доста време така че няма за къде да бързам.

Продължавам да не мога да повярвам колко безкруполни и нагли жени има навсякъде.  #Cussing out Потресена съм. И аз всеки ден се сблъсквам с ей такива простотии по улиците и в магазините и дори в болницата на ЖК . Егати хората сме в България, ей.  #Cussing out

# 52
  • София
  • Мнения: 673
Elg Няма да се разсърдя на едни координати, особено при такама цена:)

# 53
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Да се запиша и аз, тъкмо се връщам от лекция на сп. 9 месеца.
Слънце,   bouquet за темата.
Връщам се да чета назад, че нямах никакво време, но само да ви поздравя за хубавите стихотворения, момичета. Аз не съм от най-лиричните натури по принцип, стихове избягвам, но като ги прочетох и двечките толкова мило ми стана, чак буца ми заседна на гърлото. Природа...

# 54
  • Мнения: 1 734
Аз също не съм обхваната от шопинг манията. До сега май нищо не съм купила. Но не заради суеверие или нещо подобно, просто още не ми е дошла музата така да се каже. Не знам до кога ще изчакам, но сигурно ще е след Нова година, после ще накупим необходимите неща наведнъж

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Слънце, страхотна нова тема, поздравления!!!   bouquet  Много готина таз Джей Ло като бременна мадама  Heart Eyes  Но аз не мисля, че е в края на бременността си, все пак носеше близначета милата, може би на снимката е към шести-седми месец  newsm78  Слънчице, мерси много и за личното творчество, което сподели с нас!  Flutter  Достави ми неподправена радост  Simple Smile

Желая ви от сърце  Hug  във всички теми до края на бременността ви и след това да пишете, водени единствено от силни и красиви чувства  Peace  Praynig

Вероники, благодаря от цялата ми душа за стихотворението - мисля, че е чудесно! - и аз отроних някоя и друга сълза от вълнение и умиление   bouquet

На всички ви: ЗДРАВЕ и много УСМИВКИ  bowuu

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Аз се включвам малко нетрадиционно в темата ни, но искам да ви поздравя с една моя много любима песен - http://vbox7.com/play:2e6882d1

# 57
  • Мнения: 5
Момичета аз да ви кажа тук при на с има няколко магазина за бъдещи мами.Миналия месец си купих панталон за 46 лв.и една туника за 30 лв общо взето мисля че е са добре цените.Иначе панталоните са от 42 лв нагоре.А пък съвсем случайно в един магазин който не е специализиран си взех една много мека блузка която е със страхотна кройка и ще мога да си я нося дълго време и струва 28 лв. Grinning

# 58
  • Мнения: 0
Мами,как сте?Темичката е много интересна.Слънце,браво.Ох,да сеоплача фурната ми изгоря.Трябва нова.Кошмар.Аз без нея съм за никаде.Що се отнася за дрехите още се справям.Но май наближава момента да помисля. newsm78

# 59
  • София
  • Мнения: 673
Момичета аз да ви кажа тук при на с има няколко магазина за бъдещи мами.Миналия месец си купих панталон за 46 лв.и една туника за 30 лв общо взето мисля че е са добре цените.Иначе панталоните са от 42 лв нагоре.А пък съвсем случайно в един магазин който не е специализиран си взех една много мека блузка която е със страхотна кройка и ще мога да си я нося дълго време и струва 28 лв. Grinning

Амбицираш ме да ти дойда на гости:))))

Общи условия

Активация на акаунт