ОВЧА КУПЕЛски мами - 2 част

  • 54 720
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 283




За Новата година здраве до амина!!!
Шарени торбички, пълни с парички
и гърненце с мед да е на късмет!!!

# 31
  • Мнения: 1 006
честита нова година!желая на всички здраве,щастие и късмет!

# 32
  • София
  • Мнения: 1 058
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ МАМИ И ТЯХНИТЕ СЪКРОВИЩА!!!
ДА СА НИ ЗДРАВИ СЛАДУРИТЕ И МНОГО ЛЮБОВ И КЪСМЕТ ПРЕЗ СЛЕДВАЩАТА ГОДИНА!!!

# 33
  • София
  • Мнения: 585
Здравейте момичета.

Имам нужда от помощта ви. Трябва вече да се замисля за яслата на есен, а не зная към коя да се насоча... Аз съм до Кауфланд. Моля ви препоръчайте ми за коя да кандидатства моето момиченце... Предварително ви благодаря!

# 34
  • Мнения: 2
Здрасти, Сиска!
Не съм много наясно с яслите и детските градини. Една приятелка ми прати този сайт: http://kg.sofia.bg/?page=kindergarden&sel=reg&id=18
Дано да ти е от полза!

# 35
  • София
  • Мнения: 585
Здравей ju_li - имам го и вече съм се регистрирала - даже кандидатстваме за всички ОДЗ-та. Много ти благодаря, че се отзова! Трябват ми обаче отзиви за тези ОДЗ-та, а и за яслите в квартала... Замислям се дали биха  ми разрешили да ги посетя и да се ориентирам или няма такава практика...

# 36
  • Мнения: 349
Сиската  Ако са ти наблизо можеш да отидеш на място в детските градини и да провериш  Peace как стоят нещата

# 37
  • София
  • Мнения: 585
Цвети Ети - много ти благодаря - не вярвах, че биха ми позволили... Ще се възползвам!

# 38
Сиска, и ние сме до Кауфланд. В момента сме в 66-та яслаи сме много доволни. Само че сега те са в ремонт и май няма как да видиш как изглежда. Но поне със сигурност ще е добре след ремонта.

# 39
  • Мнения: 721
Здравейте, поствам и тука обявата, че спешно търся детегледачка от квартала, става въпрос за цял работен ден - общо 9.5 часа, заплащане - много добро. Ако познавате някоя или можете да ми препоръчате ще е от голяма полза... закъсахме я нещо в къщи
 Hug

# 40
  • Мнения: 27
Здравейте на всички,

аз от скоро съм в този квартал даже още се пренасяме в блок 412. Очакваме нашето бебе да се роди в края на февруари / началото на март. Понеже знам че по отрано трябва да избера педиатър за бебето, бихте ли ми препоръчали  Praynig

# 41
  • Мнения: 283
Здравейте на всички,

аз от скоро съм в този квартал даже още се пренасяме в блок 412. Очакваме нашето бебе да се роди в края на февруари / началото на март. Понеже знам че по отрано трябва да избера педиатър за бебето, бихте ли ми препоръчали  Praynig

Добре дошла!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Ние сме при док. Обретенова в 403 бл. доволна съм, а и мие точно зад блока, аз съм в 405-и блок, бих се радвала да се запознаем!!! Hug  bouquet

# 42
  • Мнения: 1 054
Амиии.. да се запиша и аз?  Rolling Eyes
Сега не живеем още в Овча Купел с таткото, но ремонта тече (уж) усилено и се надявам докато бебко се роди да сме вече в бл. 504. Ще се радвам да се разхождаме заедно  Hug

# 43
  • Мнения: 283
Амиии.. да се запиша и аз?  Rolling Eyes
Сега не живеем още в Овча Купел с таткото, но ремонта тече (уж) усилено и се надявам докато бебко се роди да сме вече в бл. 504. Ще се радвам да се разхождаме заедно  Hug

Добре дошла, BubolecheMeche  bouquet  bouquet  bouquet
Ще се радвам да се запознаем!!! Hug

# 44
  • Мнения: 349
BubolecheMeche Добре дошла  Hug

Общи условия

Активация на акаунт