Модата на тийнейджърите

  • 46 381
  • 168
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Новите му придобивки покрай празниците са черен ръчно рисуван суитчер и маратонки
с някаква дребна шарка, чак като се вгледах забелязах, че са клоуни Rolling Eyes  пазарува сам,
този път. Засега нямам основания за бучене  Peace

# 76
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Моят син стана на 17 г. Непрекъснато се караме затова,че не носи нищо под пуловера. Миналата година носеше тениска, сега нищо. Все по-зле върви с обличането. На външен вид добре изглежда, не носи размъкнати панталони, мина през това като беше на 11- 12 г., ама с този гол кръст.. Казва ,че никое момче не носи потник или тениска отдолу, камо ли да е загащен. Иначе тъмните дрехи са хит, непрекъснато си купува черни дрехи. Не мога да му купя нищо, освен бельо. Само там уцелвам вкуса му.

# 77
  • Мнения: 135
Прави ми впечатление,че 14-15 годишните момичета се обличат доста добре.Съжалявам,че не ми е по вкуса да кача снимки от едно събиране на класа на дъщеря ми,за да се уверите и вие.Момчетата още на тази възраст не всички са придобили някакъв стил,но може би вече зависи от вкуса на майките им.Въпреки,че има едно момченце около моето дете,което направо ми изпълва душата с визията си и с облеклото си.Значи можело и на тази възраст,ако поискаш.
Ама какъв стил, какъв вкус на майките ве? Аз, ако настоявам за дреха или аксесоар, без значение, дори и да я харесва преди това младежа веднага го обявява за "женско". Предпочитам да намери сам стила си. Знам, че няма да стане за година или две. Мисля, че моят вкус няма да помогне много. Използвам го за мен, за бебето и за покривките на масите в къщи.

# 78
  • София
  • Мнения: 1 355
Почти същата работа е и при нас. Вече рядко купувам нещо без него, защото вкусовете ни, изглежда, се разминават. А най-много ме дразни това, че като се влюби в една дреха, не я сваля от гърба си. Последните три седмици се движи само с два суитчера. Питате ли ме как ги суша в това време? И нали се сещате, че след такова носене и пране дрехите не изглеждат толкова нови. Най-смешно ми беше, че тези дни се беше сетил за един летен камуфлажен панталон, който цяло лято не обу, не знам защо, но сега в тези снегове реши, че е много подходящ. За маратонките - да не говорим. Същата работа. А иначе има претенции за марка, модел и т.н.

# 79
  • Мнения: 141
Май почти всички започва да ни влече черната гама в един момент. Мен не ме е пуснала, но има светлина в тунела: преди ходех с дънки и суитчъри, а сега с ризи, токчета и панталони с ръб, а по-често рокли, поли, сака.. Като се замисля, май за мама беше по-лесно, когато я карах неглиже - всичко в тъмен цвят, моя размер и без щампа ме устройваше  hahaha.

Напълно съм съгласна с Янита - камуфлажът е нещо много хубаво. И аз се нареждам сред притежаващите такива дрехи, само че моята е един цял бански, с който се правя на военна риба на дъното на басейна    Joy

# 80
  • Мнения: 2 161
А моята дъщеря се облича само в черно.Аз също се обличам основно в този цвят и честно казано я поощрявам.За което търпя много критика от страна на по-старото поколение около нас.Защо черни дрехи,тя ще се счупи,още по-слаба изглежда,не е ли много рано да ме жалееш...Но аз съм го научила детето да им цитира Ив Сен Лоран.Ами какво да сторя?Много харесвам черния цвят и как да съм лицемерна пред детето?Все пак му купувам и бели ризки,поне малко да освежа.

# 81
Ох, това с черния цвят и при нас го има. Е, не всички дрехи са черни, има и някоя друга цветна дрешка.
Всъщност, не ми е трудно да му избирам дрехи - имаме идентичен вкус. Трудно ми е да му нацелвам размера за дрехите, затова предпочитам да го оставя сам да си ги купува.
Обаче най-лошото е, че ако си купя някакъв по-тъмен едноцветен пуловер, веднага изчезва в неговия гардероб.  Joy
И ми излиза с тезата че е мъжки, а жените не трябвало да носят мъжки пуловери.  Laughing

# 82
  • Мнения: 651
Май почти всички започва да ни влече черната гама в един момент.
Мен ме повлече на стари  Mr. Green години...Отначало нашите не ми даваха да нося черно после мъжа ми (бившия  Mr. Green) буквално ми забраняваше... Та сега си се чернея и се чувствам много добре.
Сина ми остана много доволен от черния суичър с разни хард щампи, който му подарих за НГ и поръча да купя още 6 ..за всеки ден от седмицата.

...Но аз съм го научила детето да им цитира Ив Сен Лоран.
А какво е казал  Thinking

# 83
  • Мнения: 13 512
Аз все още продължавам да купувам дрехи и на двамата големи. Не ходят в черно облечени, дъщеря ми го има за униформен цвят. Няма голи пъпове...доволна съм от стила и на обличане..винаги е показвала класа в обличането и поведението си. Синът ми ходи много гол облечен. Цяла зима изкара миналата година с пуловер на голо/тънък/ и кожено яке. Пухените якета ги е занесъл в Априлци- не били "ърбън".
Обувките са предимно маратонки или някои спортни обувки. Зимни такива- не признава. Добре, че поне стелки кандисва да му слагам в маратонките, е малко да изолирват от студа.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не знам в при тези минусови температури как да го убедя, да си обуе ботуши?
Направо ме побърква, ходи с маратонки и съм сигурна,че краката му са лед, ама
пусто гъзарията топли  Close

# 85
  • Мнения: 13 512
Не знам в при тези минусови температури как да го убедя, да си обуе ботуши?
Направо ме побърква, ходи с маратонки и съм сигурна,че краката му са лед, ама
пусто гъзарията топли  Close
в Пикадили , на щанда за бои за обувки има стелки. Отдолу са с алуминиево покритие-изолация, а отгоре- сълнена стелка. Все е нещо.

# 86
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Благодаря, monda мислих го това. Ще пробвам, дано имам успех.

# 87
  • София
  • Мнения: 15 999
Стелките са много топли и удобни за зимата. Препоръчвам ги на всички познати. Постоянно купувам и за тримата ни в къщи.
Иначе девойката си избра солидни ботуши тази зима. Явно и намръзнаха краката миналите. Кубинки не можахме да купим - нейният номер в София имаше само без подплата и се отказа.
Постепенно ще им уврат главите. Само дано издържим до тогава.
Като си  помисля и нашите модни дрехи не са ги харесвали на времето. Колко мърмораха против късите поли. После дойде дългата мода и познат на баща ми му се обажда да изрази възмущение - видял ме с дълга пола на центъра. Добре, че в къщи не се впечатляваха много. Но спомням си майка ми много се зарадва на дългите поли и веднага ме оборудва с няколко зимни за под училищната престилка/а тях помните ли ги/. Явно без да ми се кара се е притеснявала от настинка.

# 88
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Мойто неразбрано диване иска да си купи сега  кецове. Колкото и да обяснявам ,че са платнени и сега е студено за тях, иска да си купи и сега да ги носи. Току що ми  каза, че щял да иска на приятел пари назаемь понеже аз не му давам, само и само да ги купи. Ох незнам какво да правя все е наопаки.

# 89
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
silvi, дъщеря ми също има кецове, но те са от велур и са доста дебели, та понякога си ги обува сега и не и е студено. Аз също бях изнудена да и ги купя, защото за момиче ми се сториха доста грубички, но в крайна сметка и дадох пари и тя остана много доволна. Какво да се прави -модни са.

Общи условия

Активация на акаунт