Какво ви е мнението за кокосовите матрачета???

  • 1 971
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Здравейте бъдещи и настоящи мами !
Аз съм от категорията на бъдещите и все още не съм на ясно с доста неща Simple SmileПрепоръчаха ни да купим за бебката кокосово матраче, защото това била естествена материя и е по-малка вероятността да предизвика алергии.Скоро след това прочетох в нета точно противоположно мнение newsm78.Моля ви ако имате опит с тези матраци споделете.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 235
Малката спи на такова матраче и съм доволна. Не мога да го сравня с другите видове, защото сме ползвали само този. И на мен ще ми е интересно да прочета мненията и на други майчета.

# 2
  • Мнения: X
Ами доволна съм, такова матраче ползвам и за двете деца.

# 3
  • Мнения: 6 274
И ние купихме за бебето такъв и съм много доволна.  Peace

# 4
  • Мнения: 764
Използвала съм такова матраче за преноцимото легло на беб. Бях доволна, само в началото имаше една неприятна миризма, която излизаше от него, но впоследствие изчезна. Така и не разбрах на какво се дължи - дали от материала или от някакво лошо съхранение.

# 5
  • Мнения: 1 372
Имаме такива и в стационарната кошара и в преносимите. Доволна съм

# 6
  • Мнения: 11 003
Дъщеря ми спи на кокосов матрак. Доволна съм.

# 7
  • Мнения: 711
Малкия спи на кокосов матрак и сме доволни.  Peace

# 8
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Дъщеря ми спи на кокосов матрак. Доволна съм.
Peace

# 9
Много благодаря на всички за отговорите Simple Smile.Сега вече съм поуспокоена.Надявам се, че и ние няма да имаме проблеми с нашата бебка.Тя трябва да се появи малко преди коледа.Вече нямам търпение!

# 10
  • по света
  • Мнения: 1 587
И двете ми деца спят на такива забележки нямам.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И моите деца спят на такива матрачета-супер са

# 12
  • Мнения: 219
Дъщеря ми спи на кокосов матрак. Доволна съм.
Peace

# 13
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Дъщеря ми спи на кокосов матрак и съм доволна Peace

# 14
  • Мнения: 681
Моята дъщеря спи на кокосово матраче и нямаме никакъв проблем  Peace

# 15
  • Мнения: 54
Чудя се дали е подходящо да гледам детето само в преносимо легълце-кошара т.е. да не купувам дървено легло?Кошарката удобна ли е и дали ще свърши същата работа?

# 16
  • Мнения: 1 554
кошарата ни беше с дунапреново матраче,за сега няма проблем Peace

# 17
  • Мнения: 400
Дъщеря ми спи в преносима кошара на кокосов матрак LaughingДоволна съм и от двете,но кошарата може да се ползва предполагам до 2г.
Чудя се дали е подходящо да гледам детето само в преносимо легълце-кошара т.е. да не купувам дървено легло?Кошарката удобна ли е и дали ще свърши същата работа?
Ще ти свърши същата работа и ако детето още няма собствена стая е по-доброто решение PeaceПри нас е така-спи в спалнята при нас.Когато й направим стая,ще й купя легло,подходящо за интериора.

# 18
  • Мнения: 498
Имам и кокосов и обикновен,и честно казано, освен в цената друга разлика не намирам.Доволна съм и от двата вида

# 19
  • Мнения: 1 427
Ние сме с преносима кошарка.Първо купих матрак с кокос,но установих,че е много тежък и неудобен за смяна на чаршафите.На втория месец го смених с обикновен дунапренен и ми е по-удобно.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз и съм много доволна Peace

# 21
  • Мнения: 1 817
Имаме  кокосово още от големия ми син преди 7 г. Сега го ползва и малкият. Много съм доволна. Въобще не се е деформирал. Като нов си е.
 А дунапренените с времето хлътват.

# 22
  • Мнения: 95
Малкия спи на кокосов матрак и сме доволни.  Peace
Peace

# 23
  • Мнения: 2 090
кошарата ни беше с дунапреново матраче,за сега няма проблем Peace
И нашата.Като гледам всички са много доволни от кокосовите,за бебето може и да вземем такова Peace.Като купувахме за сина ми не помня да са ми предлагали кокосово newsm78

# 24
  • Мнения: 9 973
и аз съм от доволните Peace

# 25
  • Мнения: 224
Аз пък съм от недоволните. Но може и да не съм случила на модел. При нашия се получи едно вдлъбване още към втория месец, на мястото, където спи детето. Все едно в корито беше. Махнах го и купих Манифлеск. Разликата в качеството е огромна.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
И сина ми е с такова - много съм доволна за сега.Не е мръднало - нито е изкривено, нито е вдлъбнато..

# 27
  • Мнения: 388
Кокосовите матрачета са добри. А за сгъваемата кошара - също много практична. Ние имахме дървено легло, но се принудих да взема и сгъваема кошара - изключително удобна, ако се наложи пътуване. Детето си спи до 3 години спокойно в нея. Тя е с дунапренен дюшек. И тази година на морето пак бяхме с нея.

# 28
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
И моето дете е с кокосов матрак, препоръчаха ми го преди година, не помня мотивите.Доволна съм. Дъщеря ми спи и на нашия матрак, на спалнята - не го знам какъв е Embarassed , детето усеща разликата само по твърдостта на повърхността.

# 29
  • София
  • Мнения: 44 092
Хубави са.
Дунапрена са кофти - кокос, латекс и т.н. са ок.
Разликата е, че в дунапрена се развиват акари.

# 30
  • Мнения: 1 080
И аз съм много доволна

# 31
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И на моето дете матрачето е кокосово. Стува ми се обаче, че е с малко по-неравна повърхност от обикновените матраци.

По съвет на продавачката в магазина, при всяка смяна на чаршафите го обръщаме, за да не се продънва.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Днес си купихме кокосово матраче за нашата кошара  thumbsup
Доано да е добро и сме доволни  Peace

# 33
  • Мнения: 745
Спи на точно такова матраче.За сега не сме имали някакви оплаквания и не виждам какво му е лошото на този вид матраци.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Бебешкото легло беше с такова матраче - нямам забележки. Ползва го до 3 годишна, не се продъни и не съм забелязала неравности, имаше си калъф с цип за по-лесно пране.

# 35
  • Мнения: 1 232
Купихме кокосово матраче, обаче имаше нещо лепкаво по кокоса. Сега матрака ни е на терасата, лепкавото е изчезнало обаче не смея да го сложа на леглото. Моля посъветваите ме, да го ползвам ли или не. newsm78

# 36
  • Мнения: 5 790
Аз пък съм от недоволните. Но може и да не съм случила на модел. При нашия се получи едно вдлъбване още към втория месец, на мястото, където спи детето. Все едно в корито беше. Махнах го и купих Манифлеск. Разликата в качеството е огромна.

И аз съм от недоволните. Абсолютно по същия начин стана като корито, а Виктория беше на 2-3 месеца. Можете да си представите колко тежи едно бебе на тази възраст и какво му е било качеството на този матрак, че да хлътне така. Изхвърлих го и купих друг, не кокосов.

Общи условия

Активация на акаунт