вапрос за мигли

  • 10 437
  • 24
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 123
здравейте на вси4ки.скоро си залепих изкуствени мигли.ходих на козметик и ми ги сложиха.но малкия в4ера ми драпна едната и тя трагна да се отлепя.ужас трагна ама с моите мигли.та въпроса ми е сега дали 6те ми пораснат оскубаните мигли.малко съм притеснена след като ги махнах.офарфани са и тук тае напражо си липсват.някой имал ли е подобен проблем.преди време така ги бях откаснала с миглоизвива4ката и пораснаха,ама сега....дано ми пораснат пак ина4етрябва да си ходя като идиот.мерси предварително за отговорите   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 478
баба Буна това си е гадничко,дето ти го е причинило детето Sad
Но най-добре отивай при козметичката,че едва ли ще ти помогнат "да" или "не" от форума.
И дано ти пораснат нови мигли Wink

# 2
  • Мнения: 123
ми то аз ги махнах ама зора ми е дал 6те пораснат пак.ааа ми 6те се побаркам до тогава. Sad

# 3
  • Мнения: 1 885
Ще порастнат макар и бавничко... поне така ще ти се стори. Не си слагай пак при козметичка.
Ако имаш повод слагай ленти. Аз напоследък се упражнявам. Купила съм си евтини мигли и хубаво лепило, които слагам почти всеки ден, но ги лепя точно на сгъвката, по-скоро на клепача отколкото на самите мигли. Нямам проблем

# 4
  • Мнения: 2 478
Ами аз за такава консултация те пращам при козметичка.
А  може да има и  допълнителна козметика,стимулираща растежа или витамини.
Недей да стоиш вкъши да видиш дали ще ти пораснат отново Peace

# 5
  • Мнения: 123
ооо да 6те отида.ама тези бяха залепени за моите по сноп4ета.бе отка4ена работа,които се е навил да сислага му предлагам отсега да се откаже,не си струва.aya_cuervo  да те питам з какво  лепило ползваш за тези мигли.май ще опра до тях докато пораснат.нямам как да ходя така.знам че със бадемово масло се мажатрама миглите ли или ..  newsm78. оооо дано да пораснат  Cry

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 18:54 от баба Буна

# 6
  • Мнения: 2
Ще пораснат, не се притеснявай. Моя приятелка имаше същият проблем, за около 2 месеца се оправиха. Все пак се консултирай с козметик. Успех!

# 7
  • Мнения: 1 111
И аз мисля, че ще пораснат. Само ти трябва търпение. Покрай тази тема се сетих за една приятелка, която подведена от старото вярване, че косата ще изникне по-гъста ако се обръсне си беше осакатила миглите. С ножичката, до дъно   #Crazy Не пораснаха по-дълги или по-гъсти, да знаете. Даже напротив... много съжаляваше горката, че само ходи няколко месеца без мигли   ooooh!

# 8
  • Мнения: 123
аз сега приличам такмо като твоята приятелка  Joy .плаче ми се но  Stop . дано поне до нова година да изнкнат

# 9
  • Мнения: 32
миличка да ти кажа и аз имах твоя проблем с миглите
с тази разлика че на мен козметичката си ми ги сваляше
и въпреки това останах с 10 12 мигли на око,като се погледнах в
огледалото и Щях да получа инфаркт  Joy изглеждат потресаващо  #Crazy
сега ми е смешно като се сетя но тогава нямам думи да опиша какво ми беше.
козметичката ми обясняваше колко много съжалява и как друг път не и се било случвало и т.н
та от тогава насам не искам да чуя за мигли на сноп отнеми близо 4 5 месеца докато ми израснат нови през това време не използвах никаква спирала и такива подобни само бадемово масло си слагах за да помогна и да засиля растежа.докато бях без мигли ми се наложи да ходя на сватба и тогава си сложих от тез на ленти къде са и така  оправих положението.
когато миглите се измъкнат растат много по бавно от колкото ако ги опърлиш или отрежеш.
въоръжи се с търпение и резултата Ще дойде,както знаеш всеки е различен сам по себе си надявам се при теб по бързо да пораснат от колкото ри мен. Hug

# 10
  • Мнения: 364
Ще ти пораснат  Peace  Аз в лудите си години си залепих миглите на едното око с каноколит (не нарочно де, пръсна ми в окото  ooooh!) и се наложи да ми отскубнат част от тях. Ходих 2-3 седмици като проскубана гарга, но после си израснаха съвсем нормални мигли. Така че споко, не се притеснявай   Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 5 289
Ох ако знаеш колко пъти като ученичка съм си отрязвала половината мигли на око ooooh!,подвивах си ги с едно специално ножче,което и до ден днешен върши тази работа.Пораствали са ми винаги за около месец и половина.
Мажи се всяка вечер с клечка за уши напоена с бадемово масло,гарантирам ти по бързият растеж на едни нови по гъсти мигли. Peace

# 12
  • Мнения: 824
Карчева те е посъветвала най-добре.
А още по-добре ще е, ако си купиш клавиатура с буквичката"Ъ".

# 13
  • Мнения: 637
Карчева те е посъветвала най-добре.
А още по-добре ще е, ако си купиш клавиатура с буквичката"Ъ".

Peace
Ako пишеш на фонетик, ъ-то е на мястото на y(игрек) Peace

# 14
  • Мнения: 4 435
И след всички други съвети,аз да кажа още един- когато си слагате мигли на снопчета,моля не си ги махайте сами,има си козметичка за тази работа!!!Ако искате да имате мигли,ходете при специалиста
,не сами.

# 15
  • Мнения: 418
Ох ако знаеш колко пъти като ученичка съм си отрязвала половината мигли на око ooooh!,подвивах си ги с едно специално ножче,което и до ден днешен върши тази работа.Пораствали са ми винаги за около месец и половина.
Мажи се всяка вечер с клечка за уши напоена с бадемово масло,гарантирам ти по бързият растеж на едни нови по гъсти мигли. Peace

за миглите бадемово или рициново масло?или може и с двете да се мажат..като се редуват..

# 16
  • София
  • Мнения: 5 289
Май рициновото е по гадно ако ти попадне в окото,на мен даже ми люти. Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 830
Мажи основата на клепача с бадемово масло Peace Ще пораснат ама бавно.

# 18
  • Мнения: 2 013
Аз си поставих такива за сватбата,стояха 2 седмици!!!При отлепването паднаха и половината от мойте!От тогава минаха 4 месеца и почти са ми се възтановили естествените,без да съм ползвала никакви мазила.Не се притеснявай ще ти пораснат пак-като косата и ноктите!!! Peace bowuu

# 19
  • Мнения: 142
И аз съм се чудила дали растат отново проскубани Grinning миглички. Уверих се ,че и те са като косата, но при мен и двата процеса са по-бавни, така че всичко си е индивидуално. От рициновото масло виждам полза, но се случва и нещо странно- след мазане, първо ми поопадва известно количество от миглите, а после се сгъстяват. Така че само едно е ясно-ще порастнат, просто трябва да стимулираш допълнително растежа им!

# 20
  • Мнения: 123
rosssito благодаря ти за куража.знаеш как се чувствам  Joy хем ми е смешно,хем ми се пла4е.в терък се наложи да се гримирам ми като офарфани ми са.голям смях падна докато се гимирам.но ве4е имам надежда  Mr. Green .макао не ми се убеснявай.нали се се6та6 4е аз леко недоскиф  Wink .кар4ева 6том казва6 запо4вам веднага сас бадемовото масло   bouquet и дано пораснат ма....им

# 21
  • София
  • Мнения: 108
Миличка, сигурна съм, че ще ти поникнат нови мигли! За това не се притеснявай! На твое място бих била по-притеснена да пиша във форум пред толкова много хора така неграмотно. Не го казвам с лошо чувство, но наистина се измъчих докато се опитвам да разчета какво си написала и да игнорирам всички безумия по правописа, за да вникна във въпроса ти.

# 22
  • Мнения: 123
от схемата на клавиатурата е пиша с фонетика.много мразя да се оправдавам.ама е факт. Embarassed

# 23
  • София
  • Мнения: 108
 LaughingЯсно! Извинявай!

# 24
  • Мнения: 123
 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 айде стига с тази тема

Общи условия

Активация на акаунт