ПЛЕВЕН - 71

  • 17 896
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 278
Нямам време да ви изчета Sad Само да кажа за тези,които ме питаха - за съжаление и Меги е Авис медика с пневмония от вчера Sad
Направо не им завиждам като знам какво е . Дано скоро се оправят ,и по-успешно от нас  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 9 857
Много неприятно това за Меги. ConfusedДжина,пиши като имаш новини.

# 17
  • Мнения: 1 196
Нищо против  newsm10 но велики интересности няма  yes

За момента.


Пиша, пиша а накрая кво! З поста... Оправете брояча!

Не стига, че клипчета от youtube не може...

То и при нас няма " велики интересности", но си имаме представа с кого си пишем   Wink
За броя на мненията
Форуми, в които броят на мненията НЕ се отчита:

Правила, условия и указания
Клюкарник, Кино и телевизия,
Форумите за обяви,
Отчетните форуми (Очакващи през януари-април, май-август, септември-декемри, Родени през 2005, 2006, 2007, 2008, По градове, По държави, Имена)
Календар на събитията,
Татковци,
Дом и семейство *
Красива мама *
 Диети, отслабване, поддържане на фигурата *
Хоби *
На пазар *

Така че, май само готварски остава    Wink

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 1 738

Така че, май само готварски остава    Wink
Ааааа, не само. В кърмаческия и майчинския също се отчитат  Laughing

# 19
  • Мнения: 2 135

Добро утро

# 20
  • София
  • Мнения: 9 857
Дано скоро се оправят ,и по-успешно от нас  Peace
Джина,защо по-успешно от вас?Добре ли е Здравко?

# 21
  • Мнения: 1 196
Е, единственото което разбрахме за ftall , е че е мъж. При татковците не броят мнения, при хоби също. За това му предложихме Готварския, пък ако иска може и в кърмаческия да се включи   Mr. Green

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Е, единственото което разбрахме за ftall , е че е мъж. При татковците не броят мнения, при хоби също. За това му предложихме Готварския, пък ако иска може и в кърмаческия да се включи   Mr. Green
Разбрах,че е мъж, но каза и че ще става баща, та може и да му се наложи да търси съвети Peace


Дано меги се оправи бързо Hug

Веси, ти ли беше сутринта в яслата?

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
ДобрЮтро!
Мерси за кафенцето, отивам да си спретна едно 3*1.
Дано за всички денят да е прекрасен въпреки лошото време. Всички болни дечица по-скоро да оздравяват.

# 24
  • Мнения: 2 111
Скорошно оздравяване на Меги Hug
Мирама,как сте днес?

# 25
  • Мнения: 1 951
Айде да са ни честити първите минусови температури. Като ходих да водя сутринта Митко термометъра показваше -2 градуса  cold

Бързо оздравяване на Меги  Hug

# 26
  • Мнения: 498
Бързо оздравяване на Меги,пишете какво е положението.
Mirama как е дупето на детето?Бях ти писала за моя приятелка,която като ми се обади последно ревеше по телефона с малката,тя и при кожни доктори ходи,но само това кремче от хигия й реши проблема,ако искаш ще звънна да видя как се казва крема?

# 27
  • Мнения: 498
Сега погледнах,че днес е рожденничка Деница на мама daisy_g.
Да е жива и здрава ,много засмяна ,и да радва всички около нея Hug Hug Hug
Не знам как да сложа картинка в поста Embarassed

# 28
  • Мнения: 87
*Краси*  някакви е такива мили думи исках да чуя за бебе скорпион. Да спи, да яде, да е тихо...щото аз малко паника си падам...пък и нервозна...
Тенкю на всички препоръчали ми зъбар. newsm47 Снощи я заведох моята на един, ще видим след третата процедура дали ще го повторим, че вече започна лечение.  smile3516 Поне аз няма да присъствам вече вътре, щото ми става три пъти по-лошо от на датето. Хем съзнавам, че я водя за добро а в същото време ми идва да го удуша докато ръга с машинката... smile3511
Нямам време да ви изчета Sad Само да кажа за тези,които ме питаха - за съжаление и Меги е Авис медика с пневмония от вчера Sad
Направо не им завиждам като знам какво е . Дано скоро се оправят ,и по-успешно от нас  Peace
Бързо оздравяване за Меги желая, но да споделя като майка с доста патила по темата - няма страшно. Ако не бяха и объркали антибиотика първия път сега нямаше да лежат. Кофти ми е че не са им спестили лежането...ужас аз толкова мразя да ми мъчат детето и да го бодат и какво ли не... Shocked
Ти мани брояча де работи ми аз като искам да пусна обява и не мога...Макар че се надам все нейде, днес покрай последното ми нетно да намеря къде да постна нещо и да го отчетат. Поне да ми станат три поста за щастие. Laughing Laughing Laughing
plamsi  Като те чета теб сега, а и други пресни мами, като си спомня къФ зор беше това кърменето, направо се чудя де ги тия гърди чудо дето ги описват по статиите... #Crazy
Не знам как да сложа картинка в поста Embarassed
Като си пишеш поста на втория ред с иконите опции има едно прозорче като картина в него. Натискаш там, като предварително си избрала линк на желаната ти картинка, появява се [ img ][ /img ] и между скобите пействаш линка и хоп...
Мирама Не е ли време да изолирате причината и да спрете  разстройството първо. Дечицата доста бързо се обезводняват, и не става като при по-големи деца да гладуват много за да мине.
 

# 29
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Добро утро и от мен.
Нади аз водих днес Марио, имаше и други дечица с майките си но не обърнах внимание. С едно зелено яке бях. Хайде обади се другия път, че аз по принцип сутрин съм толкова заспала че мога и да не те видя.

Общи условия

Активация на акаунт