Da glasuvame za Bulgarkata

  • 6 046
  • 29
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • sofia
  • Мнения: 769
Zdraveite.   http://www.football365.com/euro_2004/miss_euro_2004/index.shtml
Tova e stranica za miss Euro 2004. Ima edno krasivo bulgarsko momiche da go podkrepim Grinning  Stuck Out Tongue

# 1
Estestveno,tuk goliam skanda,be6e stanal za tova spisanie i tezi snimki i mnogo balgari spukaha spisanieto za da popravi gre6kata si,no vijdam,4e ima rezultat! Grinning

# 2
  • Мнения: 2 693
Гласувах! Сладурана! Grinning

А какъв е тоя латвиец, който води класацията? Shocked  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 704
И аз гласувах - българката е много хубава!

# 4
  • Мнения: 8 769
Цитат на: zara
Estestveno,tuk goliam skanda,be6e stanal za tova spisanie i tezi snimki i mnogo balgari spukaha spisanieto za da popravi gre6kata si,no vijdam,4e ima rezultat! Grinning

Какво е трябвало да се поправя? И какви са тези изказвания за българския фолклор?

# 5
Ami na miastoto na snimka na balgarka biaha slojili edno me4e,kato biaha pisali,4e ne namirat hubava balgarka,kakto sega  na miastoto na Latviiskoto momi4e ima maj,pri koeto tuk mnogo balgari pusnaha oplakvane do spisanieto za obida,vklu4itelno i moia milosat,ot BG sa6o ima6e mnogo pisma,pri koeto te pisaha specialno izvinenie kam nas i eto,4e sa pomestili snimka,no pak sa podmetnali tanak namek da mu se nevidi,s cel spored men tiahnata Bekam da pobedi,ama si mislia,4e niama da stane!

# 6
  • Мнения: 8 769
А,сега се сещам,че нещо имаше, но ми мина много бързо край ушите...А това в ъщност що за списание е? Изглежда доста тъпичко? И не знаех,че Мариан е женско име....кретени! Imp  Laughing  Laughing  Laughing

# 7
  • Мнения: 8 769
Хе хе хеееее, ама за този мариан има цели 40%!!! Joy  Joy  Joy

# 8
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Туфи
Хе хе хеееее, ама за този мариан има цели 40%!!! Joy  Joy  Joy


Да бе, чаровница е той/тя... Laughing

# 9
  • Мнения: 2 693
Цитат на: zara
no pak sa podmetnali tanak namek da mu se nevidi,s cel spored men tiahnata Bekam da pobedi,ama si mislia,4e niama da stane!


И цял зоопарк да сложат вместо всички националности, и само Виктория да оставят в цялата и прелест, пак няма тя да победи... Grinning Sunglasses  Grinning

# 10
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Туфи
И какви са тези изказвания за българския фолклор?


Ами тъпи, от хора, които не познават българския фолклор. Imp

# 11
  • Мнения: 4 068
И аз гласувах.Голяма сладурана е.Стискам и палци да спечели.

# 12
  • София
  • Мнения: 15 218
Абе тия са много гадни! Imp

# 13
  • Мнения: 1 289
Леле, ама лавиеца направо е спечелил титлата МИС. Иначе нашата сладурана засега е трета. Дано пък да спечели. Латвия обачее е голяма конкуренция  Confused

# 14
  • Мнения: 3 634
Бе по колко пъти може да се гласува?

# 15
  • Мнения: 2 693
Само по веднъж.

# 16
  • Мнения: 3 634
Ааах... значи напразно кликах 10 пъти преди да ви питам...

# 17
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз гласувах - дано да спечели! А пък за фолка - тия нещо не са разбрали - играе народни танци момичето. При това много добре, като ги осъвременява - имат група, коато по танците напомня малко Lord of the Dance. Гледах ги веднъж в "Споко". Голяма сладурана е!

# 18
  • Мнения: 2 693
Цитат на: chockolina
И аз гласувах - дано да спечели! А пък за фолка - тия нещо не са разбрали - играе народни танци момичето. При това много добре, като ги осъвременява - имат група, коато по танците напомня малко Lord of the Dance. Гледах ги веднъж в "Споко". Голяма сладурана е!


Информацията е точна, става въпрос за българския фолклор, тъпото в случая е, че с ироничния си коментар те явно имат предвид чалгата, и с това стават смешни Laughing . Липса на осведоменост, незаинтересованост, или чиста спортна злоба от факта, че българските жени са най-красиви Wink . Както искаш го наречи. Grinning

# 19
  • Мнения: 4 068
Абе нас навсякъде ни порязват.Не мога да си обясня защо.
В цял свят сме известни с невероятния ни фолклор,а те ни бъзикат.ГАДНЯРИ!

# 20
  • Мнения: 2 655
И аз гласувах за нашето момиче.
Тя за сега е на трето място с 20 %.
Има шанс все още.
Дано повече мами се включат и я подкрепят.

Относно страхотния ни фолклор съм напълно съгласна. Няма по богата музика създадена по света. И да не забравяме, че именно българска песен пратиха в космоса. Wink  Wink  Wink

Но признайте си честно, че с тази "чалга" доста се поизложихме напоследък. Да не Ви разказвам как тук в Америка всеки българин слуша навсякъде чалга и то от най-долнопробната Embarassed  Embarassed  Embarassed Направо се срамувам като чуя.  Embarassed  Embarassed  Embarassed Жалко, че и децата им слушат тази музика.  Cry

# 21
  • Мнения: 244
I as glasuvah sa nashta, no tozi gospodin tam ot Latwia me ubi naprawo  Laughing  Laughing  Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 15 218
Не знам какво става, ама тя не мръдва от тия 20%! А толкова нови гласове са дадени!

# 23
  • Мнения: 1 497
Честно казано не мисля, че ни унизяват, а по-скоро са го направили майтапчийско. Прочетете под Мис Холандия- тоя "орел с ориз" дето стана известна с това, че е лесбийка и била спала с Бекъм, какво пише. За всички има по един пикантен коментар. Не го приемайте лично. Като цяло това е майтапчийски конкурс. Вижте какви хора са сложили. Не истински мис-ки, а хора от различни области- Мис Англия- Виктория Бекъм (спайска), Мис Испания- Естер Канядас (топ модел), мис Франция- Вирджини Ледоайен (актриса) и пр. Особено Мис Латвия!

# 24
  • Букурещ
  • Мнения: 7 830
Цитат на: Теодора
известна с това, че е лесбийка и била спала с Бекъм


е сега какво? лесбийките не са ли хора и те?

# 25
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
I az glasuvah Grinning
Zalko samo tse e na treto miasto  .Dano da spetseli. Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation
 Mnogo e sladka .

# 26
  • Мнения: 1 770
Цитат на: chockolina
И аз гласувах - дано да спечели! А пък за фолка - тия нещо не са разбрали - играе народни танци момичето. При това много добре, като ги осъвременява - имат група, коато по танците напомня малко Lord of the Dance. Гледах ги веднъж в "Споко". Голяма сладурана е!


Ей тая група (българската) много ме кефи! Ама голямо попадение е да се направят народни танци в стил Лорда... Ама много ми харесаха! И с тези черни дрехи...А нивото на танците е невероятно. Ама толкова да ми харесат... Между другото те участваха в последния концерт на Слави "Патриот" - там ми спечелиха вниманието.

# 27
  • Мнения: 676
Много се радвам когато видя 4е Българите се подкрепяме. На мен също ми допадат други моми4ета ама си гласувах за нашен4ето.
Ами то мъжете като ни изложиха Close  поне жените да ни представят добре Wink

Оба4е така като гледам Латвиеца обира то4ките Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 3 894
Мисля, че групата се казва "Етника" или нещо такова. Дано спечели.

# 29
  • Мнения: 138
edin glas i ot men  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт