Как ще се греете тази зима?

  • 6 031
  • 157
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 320
Камина с водна риза, радиатори във всички стаи, вкл. банята и тоалетната
newsm10
Дървата все още не са кът, но ценичките растаааааааат.

# 46
  • Мнения: 212
Само да питам тия които са на локално парно с дърва - Кой ви зарежда печката с дърва, кой я пали, кой я чисти, кой мъкне дървата, кой ги реже и кой ги цепи и къде складирате 20 кубика дърва да кажем.  newsm78
================================================================================
Иначе аз тая зима съм решил да пробвам алтернативен начин на сгряване. Мисля любовта да ни топли. Спомням си как през студентските години бяхме двамата със съпругата ми в една приземна стая и беше адска студ цяла зима. Обаче любовта ни топлеше и никой не усещаше студа. Сега мисля пак да го пробвам тоя номер дали ще стане. Най-малкото излиза почти без пари. Да не говорим че не замърсява околната среда както другите методи за топлене.

# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Само да питам тия които са на локално парно с дърва - Кой ви зарежда печката с дърва, кой я пали, кой я чисти, кой мъкне дървата, кой ги реже и кой ги цепи и къде складирате 20 кубика дърва да кажем.  newsm78
================================================================================

За това се мисли преди да прибереш половинката Боре Twisted Evil
Складирам ги в мазето и на 20 кв. тераса.

# 48
  • София
  • Мнения: 12 554
С парно. Не съм фен на никакъв друг вид отопление. А и входът ни няма задължения към Топлофикация, така че се надявам да го пуснат скоро  Laughing

# 49
  • Мнения: 4 433
с парно.

# 50
  • Мнения: 2 448
Дърва, ток, газ , под юргана и накрая се оказва, че пак ми е студено.   Laughing
Сега в момента една духалка ми топли краката, ама ще местя компа в стаята с дървената печка май.  Thinking

# 51
  • Мнения: 5 140
климатик, духалка, газова печка

# 52
  • Мнения: 289
От няколко години сме само с климатик  Peace

# 53
  • Мнения: 6 992
Печка и духалка. Засега само духалката.
Има вариант да останем да се отопляваме обаче само на любов и скандали. Laughing

# 54
  • Мнения: 11 607
Парно, но локално + климатик.....

# 55
  • Мнения: 14 133
Централно парно + духалки.  ooooh!
Парното ще се пуска само в детската стая през нощта.  Rolling Eyes
Иначе няма да устоим на рекета но топлофикация.  Naughty
Добре е, че и банята ни ще е топла, защото през нея минавт дебели тръби.   Wink

# 56
  • Мнения: 1 187
Локално парно на въглища и дърва,камина.

# 57
  • Мнения: 4 292
Климатик, радиатор, духалка. Никакви дърва и никакво парно. Мерси.

# 58
  • София
  • Мнения: 6 796
Ами...с какво ли не.
Вкъщи парно, но въпреки, че го пускаме на 5, не е достатъчно топло, за това в спалнята има и климатик, който пускаме допълнително, топли спалнята и кухнята.
В детската стая се включва допълнително духалка.
В офиса сме на лъчеви радиатори + духалка.
АКО не пуснат парно в блока /още не е пуснато/, вероятно ще купим още един климатик за детската стая и сме готови.

# 59
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Този месец сме с локално парно. Другият месец, се надявам да се изместим в новата къща и  ще сме на ТЕЦ.  smile3511

Общи условия

Активация на акаунт