Очакващи ЮЛИ! Тема №3

  • 13 025
  • 305
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 423
Аз мисля точно такъв лекар да избера,който добре обяснява и няма нужда да уча като че ли ще завършвам медицина.
Нали само ще раждам,лекаря трябва да мисли за всички изследвания,нови лекарства ако се наложи,и изобщо всички нови неща да ги знае.Не аз да питам и да се сещам сама.Искам също да ми знае името,а не всеки път да ме пита.Да ама откъде да го намеря?

# 46
  • Мнения: 177
Аз мисля точно такъв лекар да избера,който добре обяснява и няма нужда да уча като че ли ще завършвам медицина.
Нали само ще раждам,лекаря трябва да мисли за всички изследвания,нови лекарства ако се наложи,и изобщо всички нови неща да ги знае.Не аз да питам и да се сещам сама.Искам също да ми знае името,а не всеки път да ме пита.Да ама откъде да го намеря?

Попиванова е такава. Ако можеш да си я позволиш ти я препоръчвам.

# 47
  • Мнения: 425
Аз за първия преглед ходих при една докторка, за която прочетох тук във форума, че е много добра в обясненията и следи всички показатели. И понеже ми е точно до работата мисля при нея да си следя бременността. От първия преглед останах много доволна. Обясни ми много подробно всичко. Казва се Д-р Зарева, работи и със Здравната каса и преглежда в Медицински център Авицена в Лозенец.

# 48
  • София
  • Мнения: 423
Аз съм в Зона Б-5,ако сте чували за някоя на близо.Иначе района ми е 11 ДКЦ

# 49
  • София
  • Мнения: 15
Аз не съм много наясно. задължително по район на местоживеене ли трябва да се регистрирам към женска консултация от която трябва да получавам болнични при нужда? През JP-то ли трябва да мина за направление или как става?

# 50
  • Мнения: 425
Направление си взимаш от личния лекар, а на ЖК може да се регистрираш където искаш. Аз живея в Дружба а ще ходя на ЖК в Лозенец.

# 51
  • София
  • Мнения: 15
Благодаря за отговора. От мен приятна вечер. До утре.

# 52
  • Мнения: 755
За секса в началото трябва да се ограничат половите контакти! Това е някъде до 10-12г.с.
На мен лично отново ме ограничи док. категорично, но за по нататък се надява да е по ларж с разрешенията. Embarassed
С първата ми бременност имах категорична забрана до края, защото още от движението на плода някъде от 4-месец бях с контракции, леки , но трябваше да се внимава.Това е моят опит , но при някой няма проблем затова. Истината е че в началото трябва да се внимава повече.
Добре дошли на всички нови бъдещи мами!
Леко и безпроблемно бременеене. Аз съм другата седмица на лекар и някак от сега ми стана пак притеснено Blush... нали все трябва да се притеснявам и аз за нещо. Rolling Eyes
Хубава вечер.
А да, Сиси не се притеснявай със сина ми като бях бременна нямах никакви симптоми, то и сега почти съм така като изключим миризмите. Всичко е до организъм!  bouquet

# 53
  • Мнения: 755
Направление си взимаш от личния лекар, а на ЖК може да се регистрираш където искаш. Аз живея в Дружба а ще ходя на ЖК в Лозенец.
Май ще се окажем съкварталки Laughing.... в коя Дружба си 1 или 2? Grinning

# 54
  • Мнения: 232
Да, минавате през GP за направление, доколкото ми е известно няма никакво ограничение къде да се намира гинеколога, който ще изберете.

# 55
  • София
  • Мнения: 618
Да се запиша и аз в групата  Grinning От седмица ви чета, но имах само  EFP . Днес бях на преглед, бременността е в матката, всичко е наред и има две плодни сакчета  Shocked Добре че бях легнала, иначе щях да припадна  smile3544, изобщо не очаквах такава новина  Heart Eyes
Manolo Blahnik с теб сме съкварталки  Peace
Лека вечер на всички  Hug

# 56
  • Мнения: 755
Сега се сетих...да ви попитам : Придръпва ли ви понякога от ляво или от дясно? Притеснявам се защото понякога мен ме придръпва. Имам изписан нош-па , но с препоръката да се пие само в краен случай т.е. при силни болки или тежест. До сега от страх пих едно , но сега понеже съм прирастна поради предишен лош опит се притеснявам при всеки бодеж . Реших да се консултирам с вас , дали не се втелявам много или... незнам. Blush
Благодаря ви предварително!  bouquet

Да се запиша и аз в групата  Grinning От седмица ви чета, но имах само  EFP . Днес бях на преглед, бременността е в матката, всичко е наред и има две плодни сакчета  Shocked Добре че бях легнала, иначе щях да припадна  smile3544, изобщо не очаквах такава новина  Heart Eyes
Manolo Blahnik с теб сме съкварталки  Peace
Лека вечер на всички  Hug

Честито! Това си е дар, е стряскащ , но двойна доза щастие получаваш ! Laughing Живи и здрави!  bouquet Hug

Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 20:36 от Fortune

# 57
  • София
  • Мнения: 423
Бадем   bouquet ,незнам дали да ти завиждам,че нали знаеш,трябва да внимаваме какво си мечтаем.Това в кръга на шегата.Много се радвам на родителите на близнаци и нагоре,обикновено съумяват да отгледат големи човеци 
Хайде лека вечер от мен ,и да спите добре  Praynig

# 58
  • Мнения: 76
Eхааа днес наистина сте били много активни Simple Smile
Сиси да благодаря и аз за новата темичка Hug Кратка, точна и ясна!!! Wink

Първо да приветствам и аз новите момечта - rumix, bubka i cveten prashec  bouquet  bouquet  bouquet

Rumix може би се чувстваш предадена, но по-скоро го приеми като дар Божи! Децата са щастие, ти имаш едно и го знаеш прекрасно. Дано по-скоро излезеш от дупката, в която се намираш в момента и почувстваш прекрасните моменти на бременността Hug Hug

Sadlary и Цветен прашец честити ви точицаи, да растат и да те радват   bouquet

Manolo Blahnik честит ти именник и да те поздравя за страхотното хрумване как да съобщиш новината на таткото smile3501

Стеф ще копирам поста си за книгите, които съм си купила. И аз като Сиси смятам, че е хубаво да имаш книга под ръка! Wink
     1. Книга за бъдещата майка това пише на корицата и още пише бременностт седмица по седмица. Авторите са написани вътре в самата книга - Мишел Гликсман и Тереза Диджеронимо.  Много подробна и - разглежда се поетапно бременност седмица след седмица, освен това има подробно инфо за общите пролбеми и неразположения, изследвания, храни и лекарства, физическите упражнения, сексът, пътуванията, сънят, къпането, облеклото ......и още и още
     2. Втрората книга е много мъничка и кратка. Там в сбит вид е представено какво се случва във всяка една седмица от бременността с вас и с плода. Казва се - РЪКОВОДСТВО НА Д-Р СПОК НАЙ-ВАЖНОТО ЗА БРЕМЕННОСТТА


Аз току що се прибирам от вливане. Пропуснах да ви кажа, че още при първия преглед пуснах имунологични изследвания и вчера, които отидох за втори преглед ми казаха, че изследванията са показали, че се нуждая от вливане на 40 ампули имуновинин - днес ми вляха първите 20 и утре пак. Четири часа и половина докато изтече системата - направо ме хванаха лудите - поспах, четох списания, говорихме с другите момичета и не минава времето и не минава. Сега се прибирам и чак съм изнервена от толкова лежане  Mr. Green и като си помисля, че утре пак ooooh!

# 59
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Цоп и от мен в новата тема.
Добра вечер на всички.Имам въпрос макар и да е рано за него...към майките раждали и преди къде раждахте,доволни ли сте?Аз лично в Тина Киркова,без избор на лекар.Всичко беше добре ,само дето бебо пипна стафилококи и едвам го оправихме след 7 месеца...  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт