Да замествам ли хранене?

  • 523
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 479
Здравейте на вси4ки!
Имам такъв един въпрос и моля за съвет:
С Калоян ве4е месец правим захранване като досега ядеше твърда храна само на обяд, от 1 седмица съм вкарала и каша след обяд. За сега спазвам формулата кърмене + твърда храна, но забелязвам, 4е той су4е съвсем малко колкото да се залъйе и после си 4ака твърдата храна. Откакто въведох кашата след обяд изяжда от нея цяла порция - около 200 гр (а е сукал - уж - преди около 30 мин).
Кажете дали детето ми показва, 4е предпо4ита първо твърдата храна за основна? Дали да обърна схемата първо твърда храна и след това кърмене?
То и без това така гърдите ми са яко пълни
Благодаря ви
ПП Кай е на по4ти 7 месеца

# 1
  • Мнения: 166
Ние от един месец (т.е. от 7 м)  след обедното и следобедното хранене се докърмваме. Дори да посуче малко все пак поддържа лактацията или в твоя случай не задържа много кърма до следващото хранене.

# 2
  • Мнения: 668
Аз лично все още първо кърмя, и след 1/2 - 1 час предлагам твърдата храна, но моята мома предпочита кърмата.
Най-удачно е да се водиш по детенцето, щом предпочита добре, давай му твърда храна и докърмвай ако иска. Но е препоръчително поне до годинка млякото (кърмата) да е водеща в храненето, около 75% от храната, а останалото да е твърда храна. Но не е норма - все пак всяко детенце е индивидуално.
Пожелавам ви успех в кърменето и захранването.  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 961
Ми той си яде бая количество! Може би не е необходимо да обръщаш схемата!

# 4
  • Мнения: 8 242
Ако обърнеш схемата може изобщо да не иска да суче, след като се нахрани..

# 5
  • Мнения: 2 477
Ако обърнеш схемата може изобщо да не иска да суче, след като се нахрани..

И аз така мисля.
Аз давах първото новата храна и след това кърмех колкото той поискаше Peace

Общи условия

Активация на акаунт