Имам нужда от малко информация

  • 2 132
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 498
Винаги когато правиш секс без да се пазиш е възможно да забременееш, независимо по кое време на месеца е.
вторият път забременях веднага след месечния цикъл

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Винаги когато правиш секс без да се пазиш е възможно да забременееш, независимо по кое време на месеца е.
Peace

# 17
  • Мнения: 1 674
Винаги когато правиш секс без да се пазиш е възможно да забременееш, независимо по кое време на месеца е.
вторият път забременях веднага след месечния цикъл
а аз и двата пъти така

# 18
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
И аз съм с ранна овулация, забременях на осмия ден от цикъла.
Така че принципно е възможно да си забременяла. Но ако не искаш да чакаш - както са ти казали вече - кръвен тест!

# 19
  • Мнения: 826
Изчакай малко, бе жена Wink. Имай търпение - няма да се свърши света докато ти дойде времето за тест. Иначе е възможно да забременееш по всяко време, дори и по време на цикъл. Peace
Успех!

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 8 221

Винаги когато правиш секс без да се пазиш е възможно да забременееш, независимо по кое време на месеца е.
Peace Така си е.

# 21
  • Мнения: 1 428
Изчакай малко, бе жена Wink. Имай търпение - няма да се свърши света докато ти дойде времето за тест. Иначе е възможно да забременееш по всяко време, дори и по време на цикъл. Peace
Успех!
Peace

# 22
  • Мнения: 1 554

Винаги когато правиш секс без да се пазиш е възможно да забременееш, независимо по кое време на месеца е.
Peace Така си е.

съгласна съм Peace

# 23
  • Мнения: 3 069
Най-добре е да направиш кръвен тест както са те посъветвали и другите.

# 24
  • Мнения: 489
За кръвен тест е рано! Минали са само 8 дни от секса, ако е имало оплождане веднага, то сега ще е имплантацията и трябват поне още 1-2 дни. Освен това, оплождането може да е било 2-3 дни след секса, така че трябва да мине още време, за да е сигурен тестът!
И не се доверявай на телефона, а попрочети това-онова за забременяването!
  Crazy

# 25
  • Мнения: 1 219
същите болки ниско в корема ги имаше и при мен,но все пак те съветвам ако искаш да разбереш със сигурност какъв е отговора си направи кръвен тес и отиди на лекар.По-сигърно е от тези тестове по аптеките.

# 26
  • Мнения: 16
Момичета, МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ. Изчаках още няколко дни и днес сутринта отидох да си направя кръвен тест. Довечера ще знам със сигурност. Това, което ми направи впечатление сутринта беше кафеникаво петънце на бикините ми, а още е рано да ми идва. Четох тук, че това е показател за "закачване" на яйцеклетката към матката. Незнам още какво да си мисля. Много искам теста да е положителен, обаче и незнам какво ще правя като разбера съ сигерност. Надявам се всичко да се тареди както трябва, защото го искам това бебче и то точно от този човек.
Много целувки на всички и ще ви кажа какъв е резултата.

# 27
  • Мнения: 16
Момичета - на 12ти ден след случката направих кръвен тест - отчита ми отрицателен. Прочетох къде ли не - навсякъде казват, че след 14тия се прави такъв. Какво сега - да чакам, за да направя друг или?

# 28
  • Мнения: 104
Няма ово, няма мово. ако ти е писано да забременееш дати не спазваш. Аз също съм забременяла веднага след цикъла. Макар, че съм чувала, че два дена преди и два след цикъл не можеш да "хванеш". Да ама не. Резултата е на лице  Peace  EFP stork-girl preggo

# 29
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
изчакай още няколко дни и повтори теста Peace

Общи условия

Активация на акаунт