Re: Орифлейм - тема за консултанти 10

  • 21 286
  • 383
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 289
Tedi,съжалявам не съм писала в старите теми,в края на старата тема се включих.благодаря за разяснението.Пипкава работа,но пък поне ще видим каталога Simple Smile

За Дивайн  мога да гласувам с две ръце - страхотен е и не е сладникав.

# 31
  • Мнения: 414
Елви също е нежен и ненатрапчив.... Casual Cutie е същия... има доста парфюми, които са с по-нежно ухание и би трябвало да ти харесат ... Продължавай да душиш..   Naughty Джорданитата, Енигма, Аметист Фатал, Прешъс, Червения Дивайн са тежки и по-скоро натрапчиви...

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 302
мерси на всички, които са ми писали - аз бях заспала и ме събуди земетресението  Sad
пробвала съм и дивайн но не ми допада. харесвам много аромати от вида не Долче и Габана - Лайт Блу. За мен това е много нежен аромат. Ще си призная че откъм аромати "изневерявам" на орифлейм - със съжаление ще кажа че ейвън имат по-добри. Новият Бонд Гъл 007 не е лош - поръчах си го от Америка.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 636
Теди, защо от Америка чак. Има го и в бг каталога.

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 302
Защото го взех за $18 а тук е 50лв. И този който се предлага в БГ е  произведен в Полша а моят в - в Канада.

аз много се разочаровах от чантата панделка - отгоре е толкова отворена че освен някоя тетрадка не бих сложила нищо  в нея. чудя се дали да не пусна рекламация и да я върна.

а случайно да имате информация дали ще има нов мини каталог. Сигурно не, защото друг път още от събота ни информират че в понеделник ще има мини, което от неделя ще е качено на сайта...аз не сам получавала мейл от орифлейм.

# 35
  • София
  • Мнения: 6 010
Момичета, 
видяхте ли, че в Каталог 1 за 2009 година пише, че сeрията "Мед и мляко" е за последен път в каталога? Дали ще ги пуснат пак същите продукти, но с нови опаковки и нови цени? Защото аз много си харесвам захарният ексфолиант и новия крем за душ, но и двете са ми нови, та няма смисъл да се презапасявам....
Освен това ми прави впечатление, че са вдигнали цените на някои неща, но сега се сещам замо за балсамчето за устни "Essentials".
В каталозите напоследък не ми харесва, че слагат толкова много страници дето продуктите са хоризонтално сложени....

# 36
  • Мнения: 0
zdr az sum na 17 godini  Simple Smile

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715

Пиши на кирилица. Naughty

# 38
# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
От мини каталога си харесах 2 неща Гланц за устни Gloss Voyage Pink Sorbet и гел за стимулиране растежа на ноктите. Този цвят на гланца много ли е тъмен или е по светъл, отколкото е показан и гелa наистина ли върши работа ? Laughing

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 302
От мини каталога си харесах 2 неща Гланц за устни Gloss Voyage Pink Sorbet и гел за стимулиране растежа на ноктите. Този цвят на гланца много ли е тъмен или е по светъл, отколкото е показан и гелa наистина ли върши работа ? Laughing

Искам да бъда честна и да ти кажа че обикновено в минитата слагат продукти които не се продават добре и това ме навежда на мисълта че цвета е искрящ. В новата цветна карта го няма за да бъда по-точна но ако си намеря старата ще пиша дипълнително. Аз имам горчив опит - бях си взела от едно мини пак някакаж гланц за устни на Джордани и беше толкова наситено искрящ че го върнах. Вярно че се плаща глоба от около 75 ст но по-добре така отколкото да държа нещо което за нищо не става. Това е коментара ми за Пинк Войдж Сорбет. Мисля че подобни цветове отиват на много малко хора - руси и светли...

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 302
намерих и старата цветна карта но за съжаление и там я няма тази серия Sad виж някой стар каталог - може да се ориентираш по-добре. Успех!

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
намерих и старата цветна карта но за съжаление и там я няма тази серия Sad виж някой стар каталог - може да се ориентираш по-добре. Успех!

Мерси все пак, а има един дървен масажор - за какво се използва ? newsm78

# 43
  • Мнения: 1 289
намерих и старата цветна карта но за съжаление и там я няма тази серия Sad виж някой стар каталог - може да се ориентираш по-добре. Успех!

Мерси все пак, а има един дървен масажор - за какво се използва ? newsm78

разхождаш си го по гърба и ти става хубаво.... Mr. Green но в магазините по левче са абсолютно същите по за 3-4 лева ,та и по-евтини.

# 44
аз също харесах гланца и лака,но май ме отказахте  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт