А от тук да направим ли поръчка - www.mytoys.de

  • 32 698
  • 687
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 251
Айде на сайта с доставка до БГ! Харесвайте и ако някой има възможност и разбира немски ще сме му благодарни да се заеме с поръчката! Hug Hug Praynig Peace Peace Ето го и сайта - www.mytoys.de
marianik, а ти поръчвала ли си от тук и може ли малко подробности ако е ДА отговора! Mr. Green

Последна редакция: сб, 15 ное 2008, 20:59 от ORHIDEA

# 1
  • Мнения: 180
от leiselsbach един самосвал, който поръчах, беше 28 е, тук е 35, но иначе си заслужава заради марките, които в leiselsbach ги няма Peace

# 2
  • Марс
  • Мнения: 439
Айдеееееееее, и аз съм тук, заплюх вече. И да малко по-скъпички са нещата, но пък има повече продукти Simple Smile

# 3
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 719
има и прословутите царевички

# 4
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052

marianik, а ти поръчвала ли си от тук и може ли малко подробности ако е ДА отговора! Mr. Green

аз сега разглеждам ,за да си заформя една поръчка ,но от такова разнообразие ми се зави свят...Да ,някои цени са по-височки ,но има и много изгодни ,те са в този сектор : Schnäppchen , или са reduziert или Angebote .
Също на всеки 14 дни има намаление: myToys-Preisalarm . Peace
   

# 5
  • Мнения: 1 251
А доколкото чета само с кредитни карти става поръчването за ЕС? newsm78 Или греша?

# 6
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Аз харесах някои неща, но не отбирам от немски. Ако се заемете с поръчка, ще се включа и аз.
Хареса ми една детска печка и някои дрешки на Бейби Борна.

# 7
  • into the blue
  • Мнения: 771
Ще поразгледам  Crazy

# 8
  • при принцесите
  • Мнения: 90
Заплювам се и аз за поръчка Crazy

# 9
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
А доколкото чета само с кредитни карти става поръчването за ЕС? newsm78 Или греша?

С кредитна карта е о.к. Те и банков превод ще приемат(естествено предварително плащане) ,но пък международният банков превод е скъпичък. Там имат впредвид,че за ЕС не важат другите методи на плащане-по сметка при получаване до 14 дни , с наложен платеж и т.н.

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 4 146
Има много хубави адвент калентдари, които не съм ги виждала другаде.  Ще ми помогнете ли да намеря само пълнежи за адвент календар. Имаме един с джобчета и исках да взема готов пакет с играчки или сладки неща.

Хайде някой от София да се навие да направи поръчка. Мога да помагам с поръчването, но не мога да разпределям играчките.

Последна редакция: сб, 15 ное 2008, 23:47 от Stryper

# 12
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
и това тук е много изгодно : Hipp Hopp Zebra von Fisher Price

Последна редакция: нд, 16 ное 2008, 01:03 от marianik

# 13
  • Мнения: 324
Къде без мен  Mr. Green
И аз ще се включа, набелязах си вече някои неща

# 14
  • някъде
  • Мнения: 979
Някой близо до Търговище иска ли да се комбинираме?

Общи условия

Активация на акаунт