вредно ли е

  • 1 627
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
вредно ли е непосредствено след основен ремонт на жилище да живее в него новородено.До месец някъде ще сме готови с ремонта и ще се нанасяме горе долу по това време се очаква и да родя.Притеснявам се че правихме замаски шпакловка ще мажем с латекс.Има ли други които са правили тези неща непосредствено преди раждането

# 1
  • Мнения: 5 026
А имате ли друга алтернатива? Ако да - поизчакайте месец, да се измирише. Не е приятна миризмата...

# 2
  • Мнения: 544
При нас беше така, когато родих първия път. Важното е хубаво да се е измирисало. Мисля че само миризмите на боя, лак могат да са вредни. А латекса почти не мирише. Просто дръжте постоянно отворени прозорците щом не живеете там, за да се проветрява.

# 3
Най-важното е хубаво да се е измирисало,когато бебчо дойде. Друг проблем не виждам. През този месец проветрявайте,колкото може повече. А и латексът не мирише толкова,не е като боята.

# 4
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Няма проблем.Стига де се е отмирисало  Peace

# 5
  • Мнения: 2 478
И ремонта на нашето жилище завърши около 2-3 седмици преди да родя.
Миришеше не повече от 7-10 дни.Така че спокойно.
По-неприятно е чистенето около ремонта.Обадих се на чистачка за помощ Wink

# 6
  • Мнения: 274
Няма проблем.Стига де се е отмирисало  Peace
И аз така мисля Peace

# 7
  • Мнения: 9 973
Няма проблем.Стига де се е отмирисало  Peace
и аз така мисля

# 8
  • Мнения: 4 784
Проветрявате и почиствате качествено апартамента и сте готови.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 230
Мъжът ми беше боядисал спалнята, където беше и леглото на бебето, докато бях в болницата. Като се прибрахме миришеше на латекс, въпреки че е стояло отворено постоянно. Измириса се за около 1 седмица.

# 10
  • Мнения: 575
Не виждам проблем, латекса не е блажна боя да мирише. Ние се нанесохме в ново жилище точно един месец преди да родя.

# 11
  • Мнения: 4 433
Няма проблем.Стига де се е отмирисало  Peace
И аз така мисля Peace
също Wink

# 12
  • Мнения: 1 674
Щом не мирише,няма никакъв проблем.След пълното си изсъхване не остава никаква миризма от латекса,т.е. за около 24 часа.

# 13
  • Мнения: 4 335
Само да е хубаво проветрено и отмирисано.
Ние бяхме оставили ремонта за накрая,бебчо ни изненада доста по-рано и дори не бяхме завьршили.Като ни изписаха всичко беше готово и проветрено за 10 дена,който стояхме в родилния Wink

# 14
  • Мнения: 1 900
Казали са ти вече Peace

Общи условия

Активация на акаунт