Отчет на набор 2003 - 36

  • 11 143
  • 281
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 14 133
Чиби, златна си. Мерси  Hug
Моля, моля.  Laughing Радвам се, че помогнах.  Laughing

# 271
  • Мнения: 822
И на нас ще ни е далеко за жалост.
А за зъбките - там са си, нито се клатят нито нищо. Вие помните ли как падаха млечните кътници? Вадеха ли се или сами падат?

# 272
  • София
  • Мнения: 7 673
И на нас ще ни е далеко за жалост.
А за зъбките - там са си, нито се клатят нито нищо. Вие помните ли как падаха млечните кътници? Вадеха ли се или сами падат?
Аз си имам собствен начин за вадене на зъбките (когато много се клатят). Трябва да го патентовам.  bowuu Joy Значи с пинсетка хващам зъбчето и с един замах го отскубвам. Става за секунди и хич не боли. Само първото зъбче на Павел го изпуснах. То само си е паднало и дори не сме разбрали кога и как - дали не го и глътна детето?  newsm78

# 273
  • София
  • Мнения: 2 530
На Георги всички зъби са му в устата, и слава Богу здрави.

# 274
  • Мнения: 4 292
И на Кристиян са му здрави, поне на пръв поглед. Надявам се да е наследил гена от мен и мъжа ми - и двамата имаме по един правен зъб до момента. Пу, пу...

# 275
  • Мнения: 1 102
Добро утро,
явно моето момче не е било болно, а от зъби вдигна Т.  Praynig Ама още е в къщи, днес баща му имаше рано работа и Арда забърса пак. Довечера сме на РД и трябва да търсим подарък.
Моите зъби са ужасни, надявам се да е наследил зъбите на баща си.  Praynig

# 276
  • София
  • Мнения: 3 421
Здравейте!

Тази сутрин с малкия се движихме с метрото(баща му е с температура и не можа да стане от леглото).
Вярно, че се стига за отрицателно време, но няма такъв кошмар - смачкаха детето-буквално. И нищо не можеш да направиш като те затисне една огромна тълпа. Карах го да гледа нагоре за да може да диша. И после пък слязохме вир вода - хайде на студа мокри.

Ей, снощи заради вас му разглеждах пак зъбите Laughing
И изненада - имаме показало се кътниче. Предните две зъбчета му се клатят леко от доста време и нищо newsm78 - нито падат, нито се показват от някъде другите зъби.

 

# 277
  • Мнения: 14 133
Привет, Иринче, страхотен патент за вадене на зъби в домашни условия.  hahaha
murvet, приятно търсене на подарък и изкарване на рождения ден довечера.  Hug

# 278
  • Мнения: 530
Привет и от мен .
Днес Габи стана в 6 часа искала да е първа в гпадината,защото ще имат празник и ще ги снимат по регионалната телевизия.
Тя има две две участия (да се похваля) в танц и със стихче .Довечера като се прибере сигурно няма да млъкне ще разказва всичко подробно.
Лек ден на всички. Peace Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 279
  • Мнения: 1 687
Здравейте и от нас. И ние пробвахме с пинцета но се пързаля  Joy или мен ме беше страх, затова при чичо доктор. Peace
Ирина как си?
murvet хубаво изкарване на рождения ден.
 И на мен като ми кажат влак и ми се изправя косата ( като знам в Бг какви са), а тук е добре и основно с това се придвижват.
Ние вървим към разболяване. опитвам се да го стопирам но май без успех. Преди една седмица давах проспан, а тази сутрин вече хърка и гласа й е променен. Ама то при тези температури където са по два часа вън и мокри какво да очаквам. ooooh!
Нашия тати взе билети и на 13 ще пътуваме за Бг. Днес госпожата ми казва че Вики можела да смята, пишела си името на немски и познавала буквите. Пита ме дали наистина чете на български и аз ли се занимавам с нея. Направо се шашна и не можа да повярва.  Joy
Тук никой не се занимава с тях а на края на  трябва да покрият планът който е даден за самата година. Пита ме аз ли съм се занимавала с нея или в детската градина. Стана ми смешно защото тя от една година е в Германия, т.е. тя още на 4 години е трябвало да може да чете.( не че не почна на 4 години и половина)
Браво на Габи   bouquet
Приятен ден

# 280
  • Мнения: 922
Здравейте  Hug
И днес времето е топло и слънчево и това ме зарежда с много приятно настроение.
 
Тук е мястото да споделя, че новото зъбче нещо е тръгнало накриво. Дали ще се изправи?
И на Ники новото зъбче му расте на криво  Cry Дано се оправи. Май и второ ни се клати.
*Ирина* чудесен начин за вадене на зъбки  Grinning
murvet77 весело изкарване на РД
yanakr тези празници наистина са голямо преживяване за децата
Днес от градината ще ходят в обсерваторията да гледат звездите  newsm44.
Това им е подарък от госпожите, за чудесния празник. Откога го чакаме този момент и това загадъчно тайнство небето.

# 281

Общи условия

Активация на акаунт