гласуване за седмично фотошопско конкурсче

  • 4 095
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 270
Хайде на гласуването

Може да дадете гласа си за 3 творби

1


2


3


4


5


6


7


8


9


10


11


12


13


14


15


16


17


18


19


20


21


22


23


24


25


26


27


28


29


30


31


32


33


34


35


36


Всички рамки може да видите тук
http://mamite08.multiply.com/photos/album/50#

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 10:05 от Хера

# 1
  • Мнения: 451
Всички са чудесни  Hug

# 2
  • Мнения: 2 270
Момичета
последните няколко рамки ги добавях допълнително в сайта.
Моля авторите да си редактират сами творбите,за да има и голям вариант на рамките им

# 3
  • Мнения: 2 270
Понеже има още работещи по темата ще забавим гласуването до утре сутрин.Утре в 6 часа/сутринта/ ще добавя кой каквото има за пускане още.Работете спокойно тази нощ Grinning

# 4
  • Мнения: 1 259
 Peace 1 и 32... всъщност се гласува за 2 а не за 3, както е казано в първия пост!

# 5
  • София
  • Мнения: 6 743
Дава ми право само на два гласа  newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 7 242
Дава ми право само на два гласа  newsm78
Нали е "стопирана" до 6 часа тази сутрин. Затова ще да е.

# 7
  • Мнения: 2 099
Момичета страхотни рамки сте направили.   bouquet Само , че две опции са ми много малко за гласуване.  Cry

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Беше зададено 2 броя за гласуване...промених на 3бр. И гласувах.

# 9
  • Мнения: 4 111
Беше зададено 2 броя за гласуване...промених на 3бр. И гласувах.

Но пише, че можем да гласуваме с 2 гласа. Гласувах и тогава прочетох, че си променила.
Труден избор, браво на всички!

# 10
  • София
  • Мнения: 4 025
И аз гласувах, но много се затрудних да избера само 2, повечето рамки са чудесни!!!Браво , момичета!!!
Забавно се получи Simple Smile

# 11
  • Мнения: 276
Гласувах и аз  Peace. Чудесни рамки, чудесни !
Наистина може да се гласува за три рамки. Трябва да се промени поста на Ани - там все още пише, че се избират само две рамки и затова е объркването.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Ееее, аз толкова се измъчих да избера само две. Що така ме подведохте. Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 1 400
Три гласа са ми малко. Мрън Crossing Arms
Като приключи анкетата ще се изкажа Whistling

# 14
  • София
  • Мнения: 2 160
Голяма дилема - само три гласа . Има толкова много хубави    bouquet

# 15
  • Мнения: 276
Аз първо си избрах седем най- хубави  Mr. Green. После пъшках и зачерквах , пъшках и зачерквах и така... Сега ме гложди дали зачеркнах тези, които трябва Thinking

# 16
  • Мнения: 2 818
Наистина труден избор!!! Браво на всички!  Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 7 242
Аз пък много си харесах 17 Shocked Как да ги сведа до 3 newsm78
Браво, момичета, наистина има много красиви неща!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Страхотни рамки се получиха, браво момичета за идеята и изпълненията, браво на участниците! Не мислите ли, че е хубаво да покоментираме рамчиците, и след като свърши анкетата, и може ли да се каже кой за кого гласува newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 2 160
Страхотни рамки се получиха, браво момичета за идеята и изпълненията, браво на участниците! Не мислите ли, че е хубаво да покоментираме рамчиците, и след като свърши анкетата, и може ли да се каже кой за кого гласува newsm78

Аз съм ЗА!

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Дадох своя глас Peace

Много ми харесаха 4,10,11,19,23,31,34.....
о, много съм затруднена, но все пак избрах само три.

# 21
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И аз гласувах... Труден избор! Страхотни рамки, момичета!

# 22
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Много се радвам,че и мойта рамка сте вкючили момичета. Нямяше ме няколко дни и не можах да поправя нещата, които сте споменали като забележки, но ще ги оправя. Все пак това беше първия ми опит и се радвам,че все пак сътворих нещо. Благодаря за критиките.
Харесах страшно много рамки и гласувах за три.

# 23
  • София
  • Мнения: 101
Включих се в гласуването, но определено само 3 гласа ми бяха малко  Heart Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 4 025
На мен много ми харесаха - 4, 10, 15, 19, 20, 23, 24, 32, 34, 35
Но после се наложи да ги редуцирам.
За съм за коментари накрая.

# 25
  • Мнения: 791
Здравейте  wavey

Не можах да се включа в това предизвикателство, но за това пък гласувах.
Гласувах за 10, 23 и 34
И други ми харесаха, но четно казано - моля да не се сърди никой, но не ми беше затруднен избора. Всички бяха доста еднотипни, еднообразни. Е, не всички, но по-голяма част от творбите ви. Може би си заслужава да се помисли да се използват два кита, или един на с възможност да се добавят повече допълнителни елементи. Незнам. Как ги правят по другите сайтове!?

  bouquet  Hug    bouquet

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
нА КОЙ Е 24 номер. Може и на лични...запленена съм от него Blush
contesa според мен именно това е целта...с едно нещо различни хора да работят.

# 27
  • София
  • Мнения: 974
Тюх, заблудих се Sad
Винаги гласувам във Фотошопските конкурси, но за първи път се заблудих и гласувах само с един глас /подведох се от "изберете рамката ,която най много ви харесва" /
Затова, бих искала да обява и другите рамки, които ме впечатлиха / 3 гласа /...10,23,34...   bouquet

# 28
  • Мнения: 929
Гласувах за 23,24 и 34. Преди да видя че може да се гласува само за три рамки бях отбелязала още няколко, но за съжаление не може да се гласува за всички  Wink

# 29
  • Мнения: 354
Гласувах за 4, 16, 34 , но си харесах мнооооооооооого още.
Ако искате за следващия път на всеки 10 рамки да имаме право на по 2 гласа , тоест ако са 30 да имаме право да гласуваме за 6. Пък някой ако не си хареса толкова да не е задължително да упражни всичките си гласове.

# 30
  • Мнения: 377
И аз не можах да се включа в конкурса, но дадоих своя глас. Прекрасни рамки , момичета   bouquet!

# 31
  • Мнения: 2 270
3,4,5,11,15,16,18,19,23,24,27,31,34,35,36..........
фаворити са ми:,27,23,19,35
Наистина избора само на 3 рамки е труден. Не съм мислила, че толкова много момичета ще се включат./Много се радвам за което/ Heart Eyes
Утре сутринта ще прекратя гласуването и който иска може да коментира преди да обявя резултатите в 18ч
Сега правя един кит , който ще подаря на победителя/той ако реши може да го сподели с когото си иска/
Ще помоля Дяволинка да спретне няколко медалчета за първо,второ и трето място

Победителя трябва да измисли темата за другата седмица

# 32
  • Мнения: 1 884
И аз гласоподадох  Peace
Ще измисля нещо АниGrinning

# 33
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Труден избор, но все пак дадох своя глас Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 7 242
Идеята за подарък кит и медалчета е страхотна smile3521
Аз имам предложение Grinning Нека този, с чиито кит правим конкурсните рамки, в случая Мими, също да посочи свой фаворит.

# 35
  • Ilkeston
  • Мнения: 187
Здравейте!
Не можах да се включа в конкурса,защото не можах да сваля целия кит(интернета ми е скапан).
Харесах си много неща,но за съжаление мога да глсувам само за 3-направих го  Peace

# 36
  • Варна
  • Мнения: 893
пуу точно на финала да ми се скапе нета  ooooh! от неделя до преди малко нямах Sad слава богу че ще успея да се включа в гласуването  Mr. Green
...да ама не ми дава да гласувам  Confused

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
...да ама не ми дава да гласувам  Confused

Гласуването приключи тази сутрин в 8:39 - за това не ти дава да гласуваш...Има вече резултати.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 941
Страхотни рамки момичета! bouquet  bouquet  bouquet
Много трудно ми беше да избера три рамки. Може би наистина трябва да се увеличи избора. 3, 4, 10, 12, 16, 17, 19, 23, 27, 30, 31, 33, 35 много ми харесаха - в крайна сметка се спрях на 19, 27, 35 - много стилни ми се видяха.



# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Наистина избора бе много , много труден, харесаха ми доста по-вече от три рамки. а сега ще се опитам да изкоментирам всяка една и да кажа какво не ми хареса или хареса във всяка:

Номер 1- като цяло добро изпълнение, със забележка спрямо качеството на снимката, което с едно шарпване би била много по-добре, и това наклоняне на снимката никак не ми хареса особено с обратния наклон на рамката отгоре. Не гласувах за нея Hug

Номер 2 - много добро изпълнение и идеята за кората като фон много ми хареса, въпреки това не бе сред фаворитите ми Hug

Номер 3- Лично, много ми допадна, някак раздвижена , и с подбрани елементи. Браво! Не гласувахза нея, съжалявам!

Номер4- Страхотна рамка, няма спор, нямам и забележки. Не гласувах за нея, защото избора ми бе ограничен, и ако имаше право на още гласове може би щях да я посоча. Peace

Номер 5- не ми харесват тези висящите елементи отгоре, много ме разсейват като разглеждах рамката, другата част от рамката е добра. Не гласувах за нея! Hug

Номер 6- много добра рамка , отново със забележка за наклона на снимката, някак не върви снимка в която има цял ръст да е наклонена така. Не гласувах за нея!

Номер 7- доста опростена от страна на елементи и тези големи листа не стоят добре. Не гласувах за нея!

Номер 8- снимката е сс лошо качество и това разваля рамката, също горния край пустее доста на базата на долния, Не гласувах за нея !

Номер 9 - Много ми хареса тази рамка още на пръв поглед, беше една от фаворитите ми при пускането й, но отново Не гласувах за нея, защото бяха само три гласа.

Номер 10- Прекрасна рамка, въпреки това Не гласувах за нея !

Номер11- каквода кажа,винаги рамките на Ели са ми били слабост, винаги така различни и подредени. Гласувах за нея!

Номер 12- сянката на рамката можеше да е обърната нагоре, би изглеждала по-добре. Не ми харесва горния елемент с надписа, излишене е просто, надписа можеше да бъде написан някъде долу без елемент, а директно на рамката.Не гласувах за нея ! Hug

Номер13- рамката е много хвърчаща във въздуха, трябваше да има някаква основа, все пак е дървена рамка. Не ми хареса това, че снимките използвани в рамката са различни, от облеклото съдя за различността, въпреки че детенцето е едно и също, става доста шарена така, ако ме разбира автора. Не гласувах за нея ! Hug

Номер  14-  Доста ми е хаотична тази рамка, няма някаква подреденост, всички елементи са "тупнати" просто. Не гласувах за нея ! Hug

Номер15- Много ми хареса, нямам забележки наистина Hug Не гласувах за нея ! Hug

Номер 16 - Идеята и изпълнението е много добра,  но това излизане от рамката ми идва вече в по-вече доста се повтаряше идеята и от миналите рамки. Нищо  лично,  хареса ми рамката, но Не гласувах за нея ! Hug

Номер 17 - Прекрасна рамка, и цветово така изпипана супер, исками се да зная автора й. Съжалявам , Не гласувах за нея, но бе от фаворитите ми Hug

Номер 18 -  симпатична, но можеше още елементи да се добавят.Не гласувах за нея ! Hug

Номер 19- прекрасна рамка, нямам забележки, защото си е моя Laughing Joy, а и Мишето е чудесна тук  Hug

Номер 20- без горната рамка би била по-добра и може би с друг фон или с два един върху друг и по-раздвижени, иначе е доста пуста само така. HugНе гласувах за нея !

Номер 21 - Хареса ми  PeaceНе гласувах за нея ! Hug

Номер 22 - не ми хареса симетрията в тази рамка, но снимката  е добра (с малко шарп Whistling) Grinning
Не гласувах за нея !

Номер  23- Прекрасна рамка, от фаворитите ми, но Не гласувах за нея ! Hug

Номер 24 - Браво на автора, страхотно изпълнение, супер, но отново не ми стигнаха гласовете за нея,

Номер 25 - Нямам забележки, получила се е добра рамка, но не гласувах за нея! Hug

Номер 26 - Има нужда още от обработка, може би рамката ако изнесена още към центъра и добавени жълти цветя и от другата страна, без висящите елементи в горния ъгъл. Не гласувах за нея! Hug

Номер 27 - Разбирам идеята, но нещо ми липсва. Хубава е рамката ! Не гласувах за нея!

Номер 28- Нямам забележки, но не ме грабна така както някои. Не гласувах за нея! Hug

Номер 29 -   Така , рамката е много добра измислена , рамката съ снимата можеше да е на мястото на катеричката, щеше да е супер, а катеричката в по- малък размер и някъде долу. Не гласувах за нея!

Номер 30 -  Долния елемент  с кестените не стои добре, иначе ми хареса, нямам други забележки, но отново Не галсувах за нея!

Номер 31- Идея и изпълнение на ниво. Хареса ми, но не гласувах също за нея! Hug

Номер 32 - Снимката е страхотна, рамката също се е получила. но не гласувах за нея!:hug:

Номер 33 - Отново нямам забележки, супер се е получила, но не гласувах за нея! Hug

Номер 34 и Номер 35 това са двете убийствени рамки , които с право за в челните позиции, Нямам думи, както се казва OMG, Wowwww, Laughing Моля ви кажете кои са авторите им, невероятни просто. Гласувах за тях! Hug

Номер 36- Чернобяла снимка би била по-добра, защото това синьото никак не ми харесва на фона на рамката Hug Не гласувах за нея! Hug

Така, надявам се да няма сърдити, идеята ми бе да отбележа грепките , които виждам аз във всяка рамка, защото говорихте, че ахкането и охкането не помагат. Ами това е , чаршафа е завършен. ако има правописни грешки , моля да ме извините, но не ми се проверява , отивам да уча.
До после, ще се върна при награждаването! Laughing

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 13:13 от Румка

# 40
  • Шумен
  • Мнения: 316
Не съм влизала от няколко дни и не можах да гласувам. Но да спомена все пак, че 27 страшно ми хареса. Браво! На кого е?

# 41
  • Варна
  • Мнения: 893
тогаз вече да си призная - 10 е моя  Blush

# 42
  • София
  • Мнения: 4 025
Ще може ли сега да разберем коя рамка на кой е

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Румка благодаря за коментарите.
Номер 17 ... исками се да зная автора й. ...
Аз съм  Wink Радвам се, че ти е харасела  Hug И на мен си ми е любима
А, така също мои са 5 и 6

Аз гласувах само с два гласа, защото това наистина бяха рамките, които ме грабнаха - 10 и 34

Ето и моите коментари:

Номер 1 На пръв поглед рамката ми харесва, като изключа това, че снимката е с лошо качество, което просто се набива на очи и някак ми отвлича погледа извън композицията. И този наклон на рамката просто не е на място.

Номер 2 Много ми хареса идеята на тази творба.

Номер 3 Тази рамка ми хареса още като я видях за първи път. Не намирам някакви несъвршенства по нея. Всичко е изпипано перфектно.

Номер 4 Тази рамка ми беше фаворит още с публикуването си. Даже от там дойде и идеята за моята наситена с червено рамка, толкова ми хареса.

Номер 5 и Номер 6 са мои - много си ги харесвам  Wink

Номер 7 Твърде големи са елементите в дясно, дори по-големи от детнцето...

Номер 8 Снимката е с доста лошо качество и цялата тежест на композицията е изнесена в долния ляв ъгъл, имам чувството, че всеки момент ще се обърне.... Доста празнее в горния десен ъгъл.

Номер 9 Малко тъмно ми идва всичко, а и снимката се нуждае от обработка.

Номер 10 Перфектна е.

Номер 11 Тази рамка също е от любимите ми, но и нейната тежест като че ли е изнесена...

Номер 12 Не ми харесва разпределението на елементите по трите края на самата рамка, някак много подредено ми стои.

Номер 13 Има елементи, които се разтеглени непропорционално и това много дразни окото, а така също птиченцето и аранжировката в горния край са доста големечки

Номер 14 Твърде разхвърляни ми се виждат елементите, сякаш са сложени за да запълват празното пространство, а не да са част от някаква идея.

Номер 15 Много добра композиция, харесва ми.

Номер 16 Хубава идея и добре осъществена.

Номер 17 Тази ми е любима, защото си е моя  Laughing

Номер 18 Мисля, че ако детенцето беше нацяло изрязано, щеше да се получи много добър колаж.

Номер 19 Страхотна рамка, снимка и композиция. Нямам забележки.

Номер 20 Малко намалено дърво, махната горна рамка, надписа да слезе долу и нещо преливащо във фона, така я виждам аз. Мъничко още е трябвало да се пипне и щеше да е много добра....

Номер 21 Хубава рамка, може би само фона да не е зелен...

Номер 22 Принципно не харесвам така отрязани снимки, но в случай снимката стои много добре. Самата композиция не ми допада. Мисля, че тези ъгълчета от жълъди и слънчогледи са излишни.

Номер 23 Много добра, ако детнце гледаше напред щеше да е по-добре.

Номер 24 Много добра рамка, харесва ми как е изрязана по елементите, в това и е чара.

Номер 25 Много хубава рамка, само незнам защо това лилаво не ми допада, някак не го свързвам с есента.

Номер 26 В случая рамката би следвало да е центрирана, така остава някак много в страни...

Номер 27 На мен тази рамка ми празнее, всъщност мисля, че е просто недовършена.

Номер 28 Гледах я отблизо и от далече, като че ли няма нищо, което да е излишно или не добре сложено, а пък нещо не ме привлича, по скоро ми прилича на плакат за представление, а може и това да е търсения ефект.

Номер 29 Тук има толкова много елементи, които са огромни, а самата рамка с детенцето е метната там горе, толкова малка и висяща от нищото, катеричката пък е на дърво, което е два-пъти по-малко от нея.... Малко съразмерност на елементите липсва.

Номер 30 Страхотна рамка, нямам забележки.

Номер 31 Лекси съм я признала как употребява толкова много елементи, а всъщност няма разхвърляност и претрупване. Всяко елемнтче си е на мястото. Браво Лекси.

Номер 32 и номер 33 и двете са прекрасни рамки, само тия деца с тия потници...., много лятно го дават... Wink

Номер 34 другия ми фаворит. Просто нямам какво да кажа.

Номер 35 Перфектна рамка, само не знам защо автора е решил да сложи черно-бяла снимка, мисля че с цветна щеше да е много по-добра.

Номер 36 Тук композицията също много ми харесва, но ми липсва цветовото съчетание на рамката със снимката.

Айде и аз се изписах. Не забравяйте, че все пак това е само моето мнение и аз така виждам вашите рамки.  Hug
Надявам се да няма обидени, нали уж критиката е градивна   Peace

Вержи поздравления за номер 10. Напоследък правиш невероятни рамки  Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 4 025
ОООО, номер 17, т.е. Здравче, видях я тази рамка и в една друга галерия  Wink Но не знаех  че  си ти .

# 45
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Хайде и аз да се изкажа.

1 - В повече ми идва червения шев на снимката. Но като цяло ми харесва!
2. - Нямам забележки, но тази рамка не ме грабна... Може би само това, че кората на дървото трябваше да бъде вертикално разположено, а не както е сега - хоризонтално... за достоверност!
3. - Много хубава рамка. Може би сянката на буквите трябваше да бъде по-малка...
4. - Много хубава рамка. Страшно ми допадна. Нямам забележки
5. - Шрифта не ми харесва, както и къщичката на пиленцата, която виси така, от нищото... Хлапето е много сладко!
6. - Като че ли авторът на 3 и на тази рамка е един и същ?! И тук сянката на буквите ми се струва, че трябва да се намали...
7. - Тази рамка не е мой фаворит, въпреки че като изпълнение е добра. Може би елементите трябваше да бъдат по-дребни, за да изпъква снимката повече.
8. - Тук комбинацията от няколко фона не ми харесва. Както и листото, което се подава зад снимката. Много ми се натрапва розовото.
9. - Тук снимката не е ли деформирана леко?! Харесва ми идеята за малките листенца, които сякаш падат от снимката.
10 - Много приятна рамка. Поздравления на автора й!
11. - Тази рамка май е на Ели. Едно голямо Браво на автора й!
12. - Снимката е много хубава. Елементите ми се струват не достатъчно подредени, сякаш нямат нишка, а ей така, хаотично са разположени...
13. - Тук не ми допадат листата поставени в долната част на рамката. Като идея е добре, но не и като изпълнение!
14. - Липсват сенки на всички елементи!
15. - Поредната много хубава рамка. Без забележки!
16. - Като идея много добра! Нямам забележки!
17. - Ето тази рамка е един от фаворитите ми! Поздравления на автора!
18. - Много семпла рамка. Затова сигурно не ме грабна. Иначе снимката ми харесва! Peace
19.- Другият ми фаворит... Peace
20. - Е, това е една от рамките ми! Другите да кажат какво мислят за нея!
21. - И още една от моите рамки! Embarassed
22. - И това е моя рамка. Със снимка на дъщеричката ми - Калина
23. - Е, ще ви изненадам Mr. Green с "И това е моя рамка"
/леле, дали друг се е престарал толкова, колкото аз? Embarassed Ако знаете колко много ми допадна този кит и изобщо есенните кит-ове толкова ми харесват и така ме вдъхновяват. То ми и личи, де!/
24. - Много приятна рамка. И като идея и като изпълнение ми харесва много...
25. - И тук май липсват сенки на елементите. Но може това да е търсен ефект?! newsm78
26. - В тази рамка не ми харесва това, че снимката се губи. Допадат ми падащите листенца
27.- Като идея, изпълнение и настроение тази рамка също много ми харесва...
28. - Идеята ми харесва. Не ми допада това, че няма послание... Ако авторката не беше обяснила, че това е актьор, който участва в мюзикъл, нямаше да се разбере. И тук май липсват сенки...
30 - Страхотно хлапе. Но прекалено много елементи са употребени в тази рамка, няма го и нужния ред, за да ме грабне!
31. - Харесва ми. Единствено аз бих намалила шушулката с кестените
32. - Поздравления... Харесва ми
33. И за тази рамка нямам забележки...
34. - Единствено пеперудките ми се виждат излишни и не есенни
35. - Да, и на мен тази рамка ми е фаворит... Браво!
36. - И тази рамка ми харесва. Само снимката защо трябва да е черно-бяла?! Аз бих я оставила цветна, но с намален интезитет на цветовете...
37. - И тази ми е фаворит. Нямам забележки!

Това е от мен! Не съм чела още коментарите на другите момичета, за да не се повлиявам от тях... Сега отивам да чета! Дано само не съм обидила някой с моите коментари! Praynig А, да, и дано съм била полезна за някой! Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 1 941
Моята е 24.
Фаворитите са ми 10, 17, 19, 23, 27, 31, 34/само малко дъждът ми идва в повечко/, 35.
За съжаление не можах да гласувам за всички...

# 47
  • Мнения: 2 099
Момичета браво за страхотните рамки и честито на победителите.     bouquet
Моите фаворити са номерата 4, 11, 19, 24, 31, 34 и 35, за съжаление гласувах само за 2 от тях.

# 48
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Интересно ми е кои са авторите на рамките. Хайде, излизайте от анонимност!

# 49
  • Мнения: 451
Моята е номер 4  Hug На оспорваното 3то място  Joy


Фаворити са ми : 10,11,17,27,34,35  Peace

# 50
  • Мнения: 2 270
Браво на всички момичета.Страхотни сте.
Аз ще напиша коментар само за няколко рамки
№3-Много ми харесва ,само този фон зад пейката ме дразни.Отвлича вниманието.Ако го няма рамката ще е перфектна
№15-Браво.Прекрасна рамка.Балансирана,цветово издържана  Hug
№18-ако момченцето беше изрязано щеше да е супер.
№19-прекрасна.Нямам какво повече да кажа
№23-тази ми е от 3-те фаворита.Браво Мира
№27-страхотно ми допадна идеята.Автора определено е човек с въображение.Творческа личност.Браво.
Аз лично бих променила местата на надписа и снимката.Бих сложила надписа отдолу,а цялата композиция от пътеката ,дърветата и снимката бих качила нагоре. Hug Hug Hug Hug Hug
№34-тази рамка е доказателство за това, че автора има много данни на творец.Рамката се отличава от всички останали и това само по себе си я прави уникална.Браво заслужава си наградата
№35-Хрумката с чернобяла снимка е страхотна.

# 51
  • София
  • Мнения: 7 242
Мои са 31, 34 и 35. Благодаря на всички, които са гласували за тях    bouquet Hug
Кога ще си получа наградите и кога да пусна /или кажа на този, който ще пуска/ новата тема за седмичния конкурс Grinning Embarassed

Ето и моите коментари. Надявам се да няма обидени:hug:.
1. Хубава рамка! Забележките ми са към лошото качество на снимката, прекалено големия наклон на горната рамка и недобре сложените сенки
2. Много ми харесва – добра композиция и добре подбрана снимка, оригинална е идеята за използване на кората като фон. Обаче фонът и елементите някак се сливат и цялостното впечетление е малко мрачно и еднородно.
3. Харесва ми!
4. Много красива и изпипана рамка. Един от фаворитите ми.
5. Композицията е интересна, но ми се струва, че с друг фон би била по-добре.
6. Много ми харесва! Очудена съм, че няма гласове. Само на надписа бих намалила сянката
7. И тази много ми харесва! Смущава ме само големината на елиментите спрямо снимката, но пък същевремено ми и харесва точно това – че рамката е като част от есенния букет.
8. Получило се е интересно цветово съчетание. Острите линии на разл. части от фона не си отиват много с меко начупените линии на елементите. Снимката има нужда от малко обработка.
9. Много красива и стилна рамка. Единствено надписът не е с най-удачния шрифт и големина.
10. Другият ми фаворит!! Прекрасна, изпипана рамка с много силно излъчване! 11.
11. Много красива рамка, с много настроение и отлично изпълнение!
12. Много добре подбрана снимка, но ми липсва цялостна композиция и сенките не са поставени добре.
13. Много весела и с настроение рамка. Елементите са мъничко поразхвърляни и несъобразени един спрямо друг по размер.
14. И тук композицията и сенките не са съвсем добре, но иначе е много весела и създава настроение.
15. Харесва ми. Само бялото ограждение на снимката не ми допада съвсем
16. Много хубава и добре направена рамка! Харесва ми и излизането и това, че фокусът на погледа на детенцето е „уловен”. Мисля, че във друг формат и с друг фон шеще да е още по-добра.
17. Красива рамка с много добре подбрана снимка. Не ми харесва само симетрията и в 4-те краища.
18. И тази рамка е хубава! Само преливането на снимката и фонът не е добро – трябва да е по-плавно.
19. Много красива рамка! Чудесни композиция, снимка и изпълнение.
20. И тази рамка си харесах много! Хубаво подреждане на елементите, много подходяща снимка, цветове...Може би ще е още по-добре, ако горната рамка мине под клона и цветния букет, а надписът се смъкне по-надолу и е тъмно-кафяв. Сянката на клонът да е малко по-голяма и светла.
21. Предполагам, че авторът е същия като на 20.  Харесват ми много листенцата и тревичките вкроя
22. Много красива рамка, с интересно подреждане на елементите! Единствено снимката не е качествена и бялото ограждение не ми допада съвсем.
23. Интересна и идейна рамка. Преливането на снимката с фона ми е малко рязко
24. Красива и интересна рамка. Авторът много добре се е сетил да я направи в пнг формат. Малко по-смело със сенките и по-светлички.
25. Още една много красива и изпипана рамка с интересена композиция!
26. Може още да се поработи върху композицията. Рамката и жълтите цветя са по-едри и „тежки” от останалите елементи.
27. Много ми харесва! Оригинална и изчистена рамка. Идеята да се използват листенцата като дървета е страхотна.
28. Май това беше една от първите рамки на авторката! Впредвид това се е справила много добре и рамката прави впечетление
29. Хубава композиция и весела рамка! Снимката е с много лошо качество и липсват сенки.
30. Много ми харесва идеята за окачените върху дървената рамка елементи и и композицията дърво, катеричка, шушулка, обаче като цяло елементите са прекалено равномерно разположени по цялата повърхност  и малко разфокусерват вниманието от снимката.
31. Моя е. Не си я харесвам съвсем и не смятах да участвам с нея, но Ани я е качила, за което й благодаря.
32. Много красива рамка! И снимката и подредбата на елементите и съчетанието на цветовете са много добри! Само сенките не са съвсем както трябва..
33. И тази е хубава! Може да се пооправят малко сенките /много са тъмни и контрасти, на листата под рамката – прекалено големи.../
34. Моя е. Харесвам си я
35. И тази е моя. С топъл филтър и без сините очи ще е по-добре /може би и с цветна, но не разполагам с цветния вариант/
36. Много ми харесва тази рамка!!! И ми е много странно, че няма гласове за нея... Композицията е много добра и изразителна, наслагването на листа като фон, много идейно...

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 17:48 от Лекси

# 52
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Лекси, благодаря за окуражаването, моята рамка е номер 28. Да може би наистина е като афиш, но  я пратих на моя приятел и той много и се зарадва. С техниките още не боравя добре, но се старая поне да има идея някаква. Да допълня,че е опера, не мюзикъл.
Това е първата ми рамка, запознах се с фотошопа преди 10 дни, но реших да се включа в конкурсчето. Мисля че е много ползотворно това творене и съревноваване, на мен лично ми беше много интересно.
Аз гласувах за номер 34 и номер 23, но и много други ми харесаха.
С удоволствие ще се уча от вас и ще участвам в другите конкурсчета.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Аз не знам дали имам право да се включвам в обсъждане, защото макар че ползвам фотошоп, не съм и наполовина наясно с повечето неща.
Ама ми хареса идеята за този тип конкурс.
Даже, ако и снимките са една-две, ще си проличат още по-добре възможностите на участващите.

Гласувах за 3 и 23. Щях да гласувам и за 34, ако бях видяла навреме, че имам още един глас.  Rolling Eyes
Пипнати са прекрасно, много добър баланс на елементите в композицията.

Харесах си още поне три, но трябва да погледна кои точно бяха.


# 54
  • София
  • Мнения: 101

36. Много ми харесва тази рамка!!! И ми е много странно, че няма гласове за нея... Композицията е много добра и изразителна, наслагването на листа като фон, много идейно...


Благодаря ти Лекси, номер 36 е моята рамка. На мен ми стана малко мъчно... Confused, ама ще го преживея Hug Мерси и на MiRa_55 за коментара.

Румка и Здравка Желязкова, снимката я оставих цветна и дори засилих контраста защото снимката е много изразителна и емоционална и исках да наблегна най-вече на нея, незвисимо че няма елементи с такъв цвят. Ако я бях направила черно бяла, щеше да прилича нещастно, бедно детенце в кампания за Коледа,  а исках да избегна този ефект Peace

Аз гласувах за 10, 34, 35 - много стилни!

Другите които ми фаворити са 3,4,15,18, 23, 27, 31, 32

# 55
  • Мнения: 276
 Flutter  Моята е №15. Гласувах за №19 и 23.  Embarassed 
И за моята - да си дам кураж и понеже си я харесах  Mr. Green. Не знам дали е редно така, но нищо не се казваше в условията по тоя въпрос.Пък и не вървеше да питам по време на гласуването. 
Останалите ми фаворити - 3,4, 34 и 35, не в този ред, разбира се - изборът беше наистина труден  Heart Eyes

 Laughing Абе Лекси , пак си изяла буква  - AutomN. Поздравление за призовите места  Hug  bouquet

# 56
  • София
  • Мнения: 7 242
Абе, момичета, какво стана newsm78 Къде са ми медалите и подаръка Mr. Green

Новата тема предлагам да се пусне в понеделник, че време не остана.
ma cherie, скоро ще ми познавате работите по правописните грешки Mr. Green И аз гласувах за една от моите /34/. Винаги гласувам за нещата, които най-много ми харесват, без да се съобразявам на кой са.

Jeanny, аз напълно усетих атмосферата, която си искала да предадеш. За мен поне рамката има много силно излъчване Hug

# 57
  • Мнения: 354
Браво Лекси, наистина се открояваше тази рамка, много приказна и красива!

# 58
  • Мнения: 1 884
3,34,35 - това бяха моите фаворити.
Лекси не съм напрамила още лентичките за побезителите - нямах време, ще се захвана тази вечер...

# 59
  • Мнения: 1 884
- 1

- 2

- 3

Честито!
Исках да ги направя анимирани но Имейдж реди-то на CS3-ката не тръгва на моя компютър... Rolling Eyes
Дано ви харесат.

Последна редакция: ср, 19 ное 2008, 21:05 от SheDevil

# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Моята е №1
Фаворити ми бяха - 2 и 24

# 61
  • Мнения: 451
SheDevil  лентичката за 3то място всъщност е за 2ро  Peace

# 62
  • Мнения: 2 818
Моята е 27, благодаря за коментарите  Heart Eyes
Аз нямам сили да мисля и коментирам, че съм болна  Tired

Общи условия

Активация на акаунт