Детето ми потреперва насън

  • 991
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 382
Мами аз имам проблем. От два дена забелязвам,че малката(година и половина) докато спи непрекъснато помръдва с ръчички,краченца,сякаш леко потреперва,на знам как точно да го обясня,дано ме разбрахте.Единственото ново нещо е Сингулера,който ни е изписан като профилактика след прекаран бронхиолит миналия месец..Пие го вече около 10 дни.Дали е възможно да е страничен ефект от лекарството?Имали ли сте такива наблюдения за временни прояви при вашите деца?Честно казано съм доста притеснена. Sad

Последна редакция: нд, 16 ное 2008, 19:23 от ladybg

# 1
  • Мнения: 209
Защо не се консултираш с детски невролог От къде си

# 2
  • Мнения: 382
Моя град е малък и тук няма детски невролози. Sad

# 3
  • Мнения: 511
Заповядай в София.Добре е да го заснемеш по време на сън когато потреперва и при консултация с детски невролог да се покаже,за да може лекарят да има ясна прдстава от това което се случва.А за сингулера прочети страничните  реакции.

# 4
  • Мнения: 209
От къде си

# 5
  • Мнения: 110
Това са най-обикновенни тикове ,аз дори ги получавам понякога на сън ,и ми каза доктора ,че в мозъка на определено място се събира напрежение през деня и по-този начин по-време на сън, тялото се освобождава от тях.Не стряскайте жената излишно, тя нека пак се посъветва с невролог, но аз смятам ,че не е нищо страшно.

# 6
  • Мнения: 37
на пълно поткрепям valia001

# 7
  • Мнения: 2 070
и дъщеря ми потрепва когато спи,но дамо с китката на ръцете.
не съм го намирала за страшно Thinking
детето ми от сингулера плачеше от болки в краката.
въпреки че алерголожката ме убеждаваше че е невъзможно.
е ,спрях лекарствяото,спряха и оплакванията

# 8
  • Мнения: 382
Дано не е нещо сериозно.Не намирам друга промяна,но си има тикове през целия сън.Настина прилича на пренапрежение,но знам ли? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт