Контракции подготвят мама за среща с ЯНУАРЧЕ най-желана!!!

  • 14 810
  • 272
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 249
Ха добрютру...ама как състоянието ми е в унисон със заглавието.....От вчера съм с адски контракции, но си пия илачите и трая засега, че не ми се ходи в болница...
Аз после ще се включа с разказ за годежа и коментари, че чакам майстор за пералнята и да си просна първо прането Joy
Та честита да ни е новата тема

# 16
  • Варна
  • Мнения: 266
Да се разпиша и аз.Кафенцето е хубаво,благодаря Sunglasses.Момичета вие как мислите бебчетата да са облечени за изписването.И как предпочитате-с боди или камизолки.аз понакупих повечето работи и съм доволна от себе си.Сега остава да потърся крем за гърди но да е без отмиване че бил по ефикасен за раздразнения.Хайде после пак ще се пише. Hug

# 17
  • Мнения: 2 122
Записвам се да ви следя  Peace

# 18
  • Мнения: 395
Добро утро !
Честита ни нова темичка. Лорини  Hug
Сега закусвам пред компютъра. Тази седмица си взех отпуск, че нещо много ми дойде без почивка. Ще си кротувам вкъщи  на топличко Simple Smile
Доника, пази се мила  Hug
Лек ден на всички  Heart Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 442
Добро утро!  Направо и на мен ми се припи кафенце, но не смея, щото горкото ми сърце препуска като невидяло.

От днес вече не съм на работа. Мислех, че ще се ми е хубаво, ама ми е едно пусто.... Баткото на градина, аз сама в къщи. Ще свикна.
Дайте съвет как трябва да се оформи болничния, тъй като още не е дошло време за редовния по майчинство.   newsm78

Моля да ме лепнете и мен в списъка с термин 22 януари, батко Калоян 4,5г казвам се Калина  Simple Smile Благодаря

Хубав ден на всички и лека седмица!  Hug

# 20
  • Мнения: 1 483
Добро утро  bouquet дали ще се вредя и аз на първа страница? newsm78

# 21
  • Мнения: 854
Здравейте сладуранки  Hug
Да ни е честита новата тема и само хубави емоции да споделяме в нея  Praynig Лорини мерси за темичката  Hug На работещите коремчета лека и успешна седмичка  Wink
Момичета да ви питам 2 неща смених си личната карта и паспорта и сега ще сменям книжката, искат ми медицинско, но трябва ли да минавам и психо newsm78, не ми вдигат тел а не ми се разкарва само за да питам
Др ми въпрос е сомням си че някой си беше взел на чико количката, а и имаше и др където ги заглеждаха, аз си харесах първоначално Trio tour 4 и отидох в магазина да разпитам как е с доставката, защото до сега в стз не съм видяла да я има налична, но продавачката ми показва в каталога и Trio for mе, но аз не разбрах точно каква е разликата цената и е по малка и дръжката се обръща, каза само че има разлика в гумите но каква точно и тя не можа да ми обясни?  И друго от каталога им в нета аз не разбрах тя също ли върви с зимен кош?

# 22
  • Мнения: 45
Добро утро!  Направо и на мен ми се припи кафенце, но не смея, щото горкото ми сърце препуска като невидяло.

От днес вече не съм на работа. Мислех, че ще се ми е хубаво, ама ми е едно пусто.... Баткото на градина, аз сама в къщи. Ще свикна.
Дайте съвет как трябва да се оформи болничния, тъй като още не е дошло време за редовния по майчинство.   newsm78

Моля да ме лепнете и мен в списъка с термин 22 януари, батко Калоян 4,5г казвам се Калина  Simple Smile Благодаря

Хубав ден на всички и лека седмица!  Hug

Болничният трябва да си е съвсем нормален - като за общо заболяване. Ако е по-дълъг от 7 дни трябва да има подписи от лекарска комисия и да е написан номера на решението на ТЕЛК. Като му дойде времето АГ-то ще ти издаде болничен за бременност и майчинство за 45 дни.

# 23
  • Мнения: 705
Здравейте, прекрасни мами!
Пиша ви от къщи и малко със закъснение (от петък съм си у дома). Нашият татко ни изненада с ремонт на апартамента и сега ми е още по-уютно. Контракциите не спряха, но си полежавам повечко и не се претоварвам, пия си магнезия (другите хапчета си ги самоотписах, защото цялата се тресях от тях, а имах чувството, че и на буболечка не и беше много добре - започваше да рита много силно).
Започнах курсовете за бременни към Естествено и горе-долу ми е интересно, но засега повечето неща са ми известни, та ще видим как ще бъде по-нататък.
valito 79, кремчето Лансинох е без отмиване, но си потърси по-голямата опаковка, защото малката не е на сметка.
Доника, честита ти придобивка, аз отдавна съм и метнала око и М. ми е обещал, че ще си купим скоро, за да му приготвям вкуснотийки. И се пази, защото у дома си е най-добре.
И още веднъж искам да благодаря на всички за подкрепата, която получихме от вас!   bouquet
Лек и успешен ден!

# 24
  • Мнения: 375
Добро утро сладки тумбачета!
страхотна темичка,само хубави новини и усмивки Hug
Бебка2304,аз преди 3год сменях книжка не са ми искали нито психо,нито медицинско... newsm78
късмет на всички и хубав ден Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 656
Добро утро!!!

Мерси за темата и за кафенцето!! Брей, много сте активни - аз снощи писах и верно, че беше на 15-та страница, ама вече 2 сте изписали  Shocked  Браво, браво  Hug

Невенче, само хубави новини да донесеш от прегледа!  Praynig

Доника, и аз съм така - с контракции...  Sad  Ама да си призная - събота и неделя нещо не си пих магнезия и предполагам, че това си каза думата... Ама днес вече пих и ще продължа както е по график... Дано се оправи тая матка, че и на мен не ми се ходи по лекари и болници...

Зозима, добре си се завърнала вкъщи  Hug   bouquet

Хайде, до след малко Wink

# 26
  • Мнения: 200
Здравейте бъдещи мами.  Simple Smile
 Досега само ви следях но вече се записвам в темата.Моят термин е на 24 януари и очаквам две момиченца. Simple Smile

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Бебка-за книжка за любител шофьор/кат.В/ти трябва само заверка от очен лекар.Без психо!Вече за професионален шофьор искат психо и невролог и хирург+очен лекар.
Зозима-хубаво е че сте си в къщи вече!Сега почивка и стискане на бебока поне до Коледа! Hug
Доника,Сиси-и вие.......повече почивка!Малко остана,трябва да устискаме Peace

# 28
  • Мнения: 60
Ей още мами идват  Hug добре дошли леко бременеене още мъничко и януари едно здраво бебче.
Аз да ви се оплача,свърши ми интимния гел и снощи се измих с един сапун и сега ми се появи някаква алергия и ме сърби ужасно.Знае ли някой ако си взема смрадлика мога ли да се мия няколко дни с нея, става ли за бременни знам , че след раждане я дават за успокоение ама сега става ли.Как да си я приготвя?
Така се обривам сега като съм бременна а преди нямах такава чувствителна кожа,от повечето кремове за стрии които бяха по евтини се изривах в началото на бременността ужасно.

# 29
  • Мнения: 395
Добре дошла n_a! Още едни близнаци, супер  Hug
Бебка, кутията ти е препълнена. Аз ще съм с Trio 4 me. Както Trio Tour 4 в цената влиза количка с летен кош, зимен кош и столче за кола, зимно чувалче и дъждобран. Trio 4 me е с чанта, а Trio Tour 4 с раница. Наистина столчето за кола и зимният кош са еднакви. Разликата е в конструкцията. Според мен Trio 4 me е по-лека и по-ниска.
Trio 4 me ми изглежда лесно проходима и лесно управляема. Също така дръжката е чупеща и лесно се наглася да е удобна на този, който кара количката. Дръжката не се обръща, обръща се коша. Това е по-добре, защото без значение на къде гледа бебето, водещите колела си остават предните. (по-лено така се минават препятствията по пътя) Не знам за Trio Tour 4 дали може да се обръща коша или дръжките.
Моят съвет е да отидеш в магазин и на живо да пробваш двете и да се спреш на тази, която ти е по-удобна.

Общи условия

Активация на акаунт