Коледата наближава, РАЗГРАД за базар се стяга!

  • 9 164
  • 306
  •   1
Отговори
# 30
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
абе аз не разбрах - да се правя ли на художник или не Thinking Thinking Thinking


Зори, много хубав аватар имаш  Hug Heart Eyes Hug

# 31
  • Разград
  • Мнения: 3 110
абе аз не разбрах - да се правя ли на художник или не Thinking Thinking Thinking


Зори, много хубав аватар имаш  Hug Heart Eyes Hug


То и аз се правя на художник.Три дена рисувах,рисувах,направих 9 картички.Много искам да ги видите,да си кажете мнението,но нямам снимачка(все още).Не смея много да искам,че вчера си купих отдавна бленувания оребрен тиган на Тефал,също и пасатор,да не ми скочат накрая.Следващият месец ще ритам много да си купим и такова.
Почерпката ще пропусна,че чичко Дюкан не прощава.

# 32
  • там нейде .............
  • Мнения: 647

Почерпката ще пропусна,че чичко Дюкан не прощава.


за теб това http://www.kom.bg/img/upl/butilki1_1.jpg и http://www.kenar.bg/NR/rdonlyres/21E4E38D-7C3E-4F7A-BCB7-6FFF7EB … 33A/0/D09_big.jpg

# 33
  • Разград
  • Мнения: 3 110


Ооооо,благодаря.  bouquet
Все още се опитвам да се науча да пия вода,много ми е трудно,но не се предавам.
А пържолите ги ям здраво,като вафлички.

# 34
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
na_stela (+ 1 Скрит/и) и 0 Гости преглежда(т) тази тема.

видях те Hug Hug Hug
къде се затри

# 35
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Иве, здравей,
аз родих на 6.08. в АГ болница - Варна при доктор Иван Танев. Асистираше му доктор Силвия Иванова при операцията - тя е началник отделение "Патологична бременност" в АГ-то до колкото знам! Препоръчвам ти доктор Танев горещо - отличен специалист с голямо сърце. Благодарение на него съм жива, а благодарение на доктор Андреев бях с опасност за живота при второто си раждане /ти си направи извод как си е свършил работата при първото ми секцио, което ми прави той и Гергинов/! Не знам Андреев какъв видеозон си е купил и какво вижда на него, но големия ми син до края беше според него момиче! Доктор Танев и на обикновен видеозон ще ти каже пола в 9 месец! Моя съвет е да си спестиш 60лв., но ти си решаваш! На фетална морфология знам, че във Варна момичетата ходят при доцент Балев - бил отличен диагностик и специалист в тази медицинска област! Peace Hug
Пожелавам ти успешен край на бременеенето и около Коледа здраво и щастливо бебе! Heart Eyes
Ако имаш някакви въпроси можеш да ми пишеш винаги или тук на форума или на лични. Ще ти помогна с каквото мога. Hug

Кръстничке, много добре си се представила с почерпката - браво, браво! Grinning Grinning Grinning

Аз все още съм в процес на измисляне какво да сътворя за базара! Бен - оня оригами календар ще стане както го искаш, но на Жоро му трябва малко свободно време да си поиграе над диаграмата, която свалихме от нет-а на Корел Дроу! Като съм готова ще свирна - да разпечатате. Тия дни ще измисля плаката на инициативата! Grinning

Сега отивам да спинкам, че след снощната безсънна нощ съм гроги тотално! Радвам се, че оформлението на темичката ви е харесало! Grinning
~~

# 36
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз съм си, благодаря за почерпката. Аз ще си взема малко от пържолките и водичките за Максито.
Иве, наистина си помисли добре за раждането тук в Разград!

Лека нощ!

# 37
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Добро утро Hug


Поспаланкиииииииииииииииии ставайте бре  Crazy и я ми кажете аз снощи защо слагах софрите кат сал две-три додоха Crossing Arms Даже на Барбето и виках, свирих ма ни грам Фнимание не получих Crossing Arms  ФРЪЦ Crossing Arms
 
Аре нема се карам повече Hug

Спорен и спокоен ден на всички Hug Hug

# 38
  • Разград
  • Мнения: 377
Добро утро и от мен!  Hug
Sindarella, супер е темата!   bouquet
Иве, няма смисъл да си даваш тук паричките. Той Андреев и на 5D да гледа пак ще е тая. Пък и само за пола недей просто тук да ходиш. Аз за пореден път ти казвам - НЕ РАЖДАЙ ТУК, но ти си знаеш. Аз бях в АГ Варна при Капка Иванова и и асистираше Танев. Там всички са просто Лекари с голяма буква.
Танче, моето съпружеско тяло каза да дойдеш да си вземеш готовите 18 еленчета че да си работиш, а той ако направи още ще се разберем и за тях. Сега ще го изюркам и за филийките на Бен и на Миа!
Пък после като ми донесеш дряна ще направя и аз сурвакниците че ме чакат и пустите метлички!  Joy
Хайде лек и спорен ден!  Heart Eyes

# 39
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Добро утро!
Майче, днес следобяд съм на фризьор и ще видя дали мога днес да ги взема.

А защо още няма кафе?
А ето, заповядайте  Coffee Coffee Coffee!

# 40
  • Мнения: 201
Добро утро! Много е красиво оформлението на новата тема, браво на sindarella!   bouquet

Като сте отворили приказка за Андреев не мога да не се обадя. Иве, не ти да му плащаш, той 60 лева да ти дава, за да те прегледа - не ходи. По принцип цялостен преглед с 3D или 4D видеозон се прави около 22-та седмица, за да се види как се развива бебето. Само заради пола - не знам, поне за мен не си струва, а и полът може да се види на всякакъв видеозон, стига ехографистът да разбира. Между другото мен на 4D във Варна не ми познаха пола на Калоян. Андреев видя чурата, но не забеляза усуканата около детето пъпна връв - голям келепир, че ми каза пола.
Аз също бих те посъветвала да отидеш в АГ-то във Варна да раждаш. Ако все пак решиш да се довериш на местните "специалисти" мога да ти препоръчам д-р Георги Кулишев като анестезиолог. За гинеколозите - не желая да коментирам.
Спорен ден на всички!

# 41
  • Мнения: 104
Добро утро мацки.  lovekiss    благодаря за съветите  Хайде да пийнем по едно виртуално kaffeetrmker_2 пък ще видим ко ще правим днеска.
Аз само информативно питам за Андреев. А относно раждането  Thinking не ми се иска да е тука, но... зависи много от времето. Ако е такава непроходима зима както миналата  година къде ще ходя по пътищата? Аз малко нали съм вътрешен човек в болницата мисля, че ще ми обърнат малко по така внимание. Все пак работя там да му се невидеше #Cussing out остава и да не ме погледнат. Ще видим има време. А относно анестесиолога аз също мисля за доктор Кулишев. Познавам го така, че там проблем няма да има. И така.

http://media.snimka.bg/1311/008877295-big.jpg     http://media.snimka.bg/1311/008877562-big.jpg
http://media.snimka.bg/1311/008877281-big.jpg


Ето Танче виж ме  Heart Eyes
А забравих да кажа, че аз съм ходила на 3Д във Варна когато бях 16 седмица ако не се лъжа.Само че при Давидков. За него ми казаха и там отидох.

# 42
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Иве, намерих те аз още снощи.
И мъжа ми каза, че те познава.

# 43
  • Мнения: 104
Браво Танче. Той Свилен и моя мъж познава нали са от Дряновец и двамата.  Hug  Ама ти сети ли се за оня далечен панир дето ти казвах? Май даже беше преди 3 години незная. Както и да е де.

# 44
  • Мнения: 124
Привет банда!
Иве,ти секцио ли ще раждаш.Ако е така и си вътрешен човек добре.Тогава просто се раходи до Варна да видят дали бебето е здраво и можеш да родиш тук.Аз така направих с малкия.И двата пъти раждам с акушерка,която казва,че съм племенницата и.Не си кривя душата,обърнаха ми внимание.Обаче седмица преди това ходих в Русе(ако искаш ще ти дам телефон).НАправо си попитах лекарката мога ли да раждам в РАзград,където нямаме специалисти за нищо.На обикновен видеозон жената каза,че бебо е здрав и достатъчно голям за да нямам никакви проблеми дори и да подрани.Е,той подрани по-вече от очакваното,но бях спокойна защото и вярвах.
Ели,прави се бе жена.Колкото по-вече,толкова по-добре.Ако знаехме какво ще си копуват хората,щяхме само от него да правим,ама....
Изчезвам да правя свещници.Ако успея поне един да сглобя,ще го покажа.
МАкси,иамам втори фотоапарат,който в момента не ползвам,ако искаш да ти го прехвърля да снимаш творения.

Общи условия

Активация на акаунт