Любители на котки - тема 15

  • 14 517
  • 305
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 027
Любители на котки - тема 15

Предишните теми
Любители на котки - тема 1
       Любители на котки - тема 2
           Любители на котки, тема 3
               Любители на котки, тема 4
               Любители на котки, тема 5
           Любители на котки, тема 6
       Любители на котки, тема 7
Любители на котки, тема 8
     Любители на котки, тема 9
          Любители на котки, тема 10
               Любители на котки - тема 11
                    Любители на котки - тема 12
               Любители на котки - тема 13
               Любители на котки - тема 14

В памет на Рижко  Flowers Rose

Важна информация за нашите домашни любимци:
Вашата бременност и Вашата котка
Кастрацията при котките
За различните видове храна-тук и тук
За породите.
Нима сам пожелах?ВАЖНО!!! За хапчетата против разгонване.
Котките и отровите.
Как се гледат бебоци, изоставени от майката.
аксесоари и храни за котката
техники и хитрини за даване на противопаразитно хапче на котката
А дали котките сънуват? и май сънуват
за дресирането
ВАЖНО! НЕ купувайте от тази храна!
за отровните растения и котката!
Как да предпазим котките.
НЕ в храненето на котката


Тук можете да видите нашите домашни любимци. Който иска логина и паролата - на ЛС, поради съображения за сигурност Hug

Колаж на нашите любимци


Който иска да се включи в него да постне снимка в албума.

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 08:43 от ros4enka

# 1
  • Мнения: 685
ros4enka  Hug страхотна нова тема!

Хубав и успешен понеделник на всички маци и мацки. Wink

# 2
  • благоевград
  • Мнения: 164
 Peace да се разпишем и ние с Лъкито  Heart Eyes

# 3
  • DE
  • Мнения: 521
Нова седмица, нова тема, нов късмет - за котетата и техните стопани! А за нас с Джиндж - нови бебета Wink

# 4
  • Мнения: 4 916
Много поздрави и от моята Коткодзила, която беше разгонена миналата седмица. Сега за щастие й мина.

# 5
  • Мнения: 15 425
ето ме и мен тук  Peace

# 6
  • Мнения: 359
iguanka, извинявай, че само с моите глупости те занимавам, ама как да направя снимката по-малка?

adrenalinka, и аз мисля, че котка ненаучена да пишка където трябва няма. Ако го прави е от чиста проклетия. А то твоето май още е малко, нали? Ще се научи, няма страшно. На първо време не я пускай в стаята където прави бели. Аз на моите, като се изпишкат (или друго, ама то е по-лесно Laughing) където не трябва, попивах примерно със салфетка или някаква кърпичка и после я оставях в легенчето така нацапана. И му завирах муцуната вътре. За да не каже после, че нещо не е разбрал Laughing

# 7
  • Мнения: 1 540
Хайде и аз в новичката тема.

Джинджари и Сиамка, хайде на бебетата  Simple Smile В котешкия колаж трябва да присъстват и бебенцата, ако питате мен. Всичките са ни малките дечица, така че я бебче, я коте - все наша любов!

# 8
  • Мнения: 359
Старият ми котак (сиамец) беше адски злопаметен и когато някой нещо го ядосаше отиваше и се изпикаваше ама точно в неговите обувки. Веднъж така на баща ми върху една бормашина. Та чак тате се респектира колко бил умен. Ама вика: "Само дето не е разбрал, че бормашината не работеше!"

# 9
  • София
  • Мнения: 5 704
rorrrHug Hug Hug Hug Hug
Каквото и да кажа ще е малко. Ти даде всичко от себе си и го дари с много любов.Това Рижко няма да забрави.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 25 229
Да се разпишем и ние с Кетя Hug Тази седмица съм отпускарка и ще си правим компания с нея Crazy Тя сега е метнала един химикал, хваща го с две лапи, изправя се, премята го, очаквам всеки момент да ми напише нещо Laughing

# 11
  • Мнения: 127
Да се прикоткам и аз в новата тема.Ей ви на моите деца как си играят.Кой е като мен с бавачка без пари Mr. Green

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 423
rorr, съболезнования и от мен за Рижко  Hug, сега прочетох  Cry Cry Cry

Хора, вашите котаци надебеляват ли през зимата? Забелязах, че Фокси се е оформил доста, един голям е станал, все ме напъва да го мачкам по дебелия корем  hahaha

# 13
  • Враца
  • Мнения: 876
Mims-Mims и наша Java видимо е напълняла и с по -пухкава козинка...всички вкъщи я обвиниха в бременност  hahaha hahaha hahaha

# 14
  • Мнения: 1 540
rorr, съболезнования и от мен за Рижко  Hug, сега прочетох  Cry Cry Cry

Хора, вашите котаци надебеляват ли през зимата? Забелязах, че Фокси се е оформил доста, един голям е станал, все ме напъва да го мачкам по дебелия корем  hahaha

Благодаря ти, Mims-Mims.
Рижко, миличкия, почна да дебелее още преди два месеца, когато започна леко да се усеща студеното. Направи много гъст кожух също. Така се подготвят за зимата.

Общи условия

Активация на акаунт