Бяла подова настилка - търся мнения и съвети

  • 5 585
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 970
Имам такъв ламинат в коридора
Страхотен е Hug Нищо не му  личи Mr. Green .Просто шарката е такава- благодатна за цапане Peace

# 16
  • Варна
  • Мнения: 480
За чисто бял не бих те посъветвала,подръжката му е голяма.
За много тъмен също,всяка прашинка ще ти боде очите.
У дома съм със светъл ламинат (бяла морска трева мисля му беше названието) и съм доволна.Живеем в къща , пространсвата са големи и не се налага всеки ден робуване със стирката.

# 17
  • в сърцето на моето дете
  • Мнения: 64
Аз не те съветвам да слагаш бял ламинат и бял гранитогрес. Говоря за снежно бяло.
Вкъщи в двете спални съм съм със снежно бял ламинат , при всяко стъпване с бос крак си личат стъпки, всяка капка вода , всеки косъм се набива на очи и изглежда лошо. Цялата останала част на апартамента ми е със снежно бял порцелангрес - всяка прашинка , всеки косъм  си личи , дори като измиеш плочките като засъхне водата си личи , а и с времето фугите посивяват и става голям контраст. Даже и терасите ми са с тази настилка , представи си колко се праши.
Иначе е много красиво , със силно цветни стени и бял под и бели тавани изглежда прекрасно.
Но трябва да си готова ВСЕКИ ДЕН докато живееш в този дом да си с парцала в ръка. Аз робувам така вече трета година - всеки ден.
Според мен, щом имаш дървени елементи се насочи към по-светъл нюанс на кафяво или бежаво , но не и бяло. Успех.

# 18
  • Мнения: 4 202
Трети вариант – дюшемето да се изцъкли и да се боядиса в бяло. Тогава не знам, какво може да се сложи върху цимента на бивша тераса и в предверие. На втори етаж – бял ламинат.

Ще се радвам да прочета мнения и съвети  Hug.



Така направих аз.
Изциклихме го и го боядисах бяло, но прозрачно бяло, така че да се виждат жилките на дървото.
Стана велико, още повече, че сама си го направих (без цикленето де) и съм изключително горда  Flutter

# 19
  • Мнения: 5 288
Днес циклят дюшемето, да видим какво ще излезне. За вторият етаж е решено - бял ламинат ще е, може би с някакви леко сиви нишки.

red shoe, diva1978, може ли снимки  Grinning?

# 20
  • Мнения: 4 202

red shoe, diva1978, може ли снимки  Grinning?

От вкъщи няма да мога да ти дам снимка, но аз търсех горе-долу такъв ефект и мисля, че го постигнах.
Една мацка от форума ме посъветва какъв лак да купя, за да се "белне" така, след белия лак минах и с паркетен лак и така.

# 21
  • Мнения: 5 288
А, супер е   bouquet! Помниш ли какъв е този лак?

Оглеждах се за первази, такива вертикални и бели не съм виждала по магазините.

# 22
  • Мнения: 4 202
А, супер е   bouquet! Помниш ли какъв е този лак?

Оглеждах се за первази, такива вертикални и бели не съм виждала по магазините.

Помня, да, лакът беше на фирма Хелиос. В сайта има много адреси на магазини, където ги продават. Имат бял лак, но пак да кажа, че не е паркетен, върху белия лак нанесох паркетния.

# 23
  • Мнения: 5 288
Благодаря  Hug!

Общи условия

Активация на акаунт