Калейдоскоп

  • 5 131
  • 9
  •   1
Отговори
        Докато измислях какви подаръци да купя за нова година на моята дъщеря, се сетих за една играчка от  моето детство. С носталгия си спомням за онзи вълшебен цилиндър, който ме плени с невероятните си цветни форми. Оказа се, че никъде не мога да намеря калейдоскоп. Докато се ровех в нета попаднах на адреса на едно момиче от Велико Търново, то изработва калейдоскопи. Свързах се с нея и вече си имаме вълшебен коледен подарък. Калейдоскопа е чудесен, ръчно изработен.
        Реших да пусна темата, за тези които ще проявят интерес. Ето новия адрес на Марияна Банкова:
        mariana@pedros-shop.com
        тук можете да разгледате и калейдоскопите:
        www.pedros-shop.com
       

# 1
  • Мнения: X
Много са хубави!
Колко струват и има ли доставка до други градове?

# 2
Да изпраща ги по пощата момичето добре опаковани, моят струваше 30 лв.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 972
Само да кажа, че мънички калейдоскопи има в Джъмбо, струват 2-3 лева, от едната страна се гледа, а от другата страна има детско самонапояващо се печатче. Лошото е че моята дъщеря не миряса докато не го разглоби и не видя как действа ( вътре има малка системка от 3 огледалца), така че не ми се рискува с такъв от 30 лева. Иначе е много хубав сайта! Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 44 028
А къде в джъмбо бяха....
Някой знае ли къде има такива по-големи на живо обаче в софия...днес гледах и в един нов сайт, че продават, но само онлайн...аз искам на живо...

# 5
  • Мнения: 96
Прекрасни калейдоскопи видях в магазинчето за дървени играчки в Борово - на ул Княгиня Елеонора 16. Не помня на коя фирма бяха, но мното фина изработка беше.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 972
А къде в джъмбо бяха....
Някой знае ли къде има такива по-големи на живо обаче в софия...днес гледах и в един нов сайт, че продават, но само онлайн...аз искам на живо...

Ще ти обясня къде бяха - значи като си с лице към касите - но преди да си минала през тях за плащане, най вдясно след най-крайната дясна каса..... newsm78Дали ме разбра?!?

# 7
  • София
  • Мнения: 44 028
Намерих ги...но имат малко общо с истинските калейдоскопи за жалост....ще търся  още, ще проверя, тези за които пише Lassi - а каква цена бяха помниш ли???
Къде в борово е това, че такава улица не ми излиза в бг мапс...

# 8
  • Мнения: 1 619
а тези от велико търново за колко време ги достаавят newsm78

# 9
Детски калейодскопи има вече и в Русе!Няколко вида са и ги има в повечето детски магазини... най-интересното е че има едни с паралелна пластмасова пръчка с течност вътре и ефекта е доста по-добър от този който имах в детството с обикновенна тръба!Поне аз такъв взех за детето си!По-скъп е от другите, но си струва!

Мария

Общи условия

Активация на акаунт