Вярно ли е че не трябва да кърмя когато съм в цикъл?

  • 1 809
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 336
Имам смътен спомен, че съм чела някъде че не трябва ...... или пък някой ми е казал  newsm78
Както и да е, в момента ми е много нервно и ми е малко лошо пък и нямам време да се ровя в нета или в книги .....

# 1
  • Мнения: 2 132
Не е вярно.

# 2
  • Мнения: 189
Това си е за номинация направо- разбира се , че НЕ е вярно.
На някои им намалява кърмата, докато трае цикъла, но в повечето случаи всичко си е ок.

# 3
  • Мнения: 1 219
не е вярно,разбира се.Иначе как щяха да кърмят майките по 2 и по 3 години.Това наистина ме разби.Можеш да кърмиш,не се притеснявай

# 4
  • Мнения: 11 003
Разбира се, че не е вярно! Наистина при доста жени кърмата намалява по време на цикъл, но точно кърменето е начинът да я стимулират.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 522
Кърми си спокойно. Няма проблем. Просто може да ти е по-малко кърмата.

# 6
  • Varna
  • Мнения: 603
Както всички до тук са ти казали НЕ Е ВЯРНО. Единственото вярно е, че  при повечето мами намалява кърмата и бебчовците се "залепят" да цокат, за да стимулират производството и.

# 7
  • София
  • Мнения: 932
Не е вярно определено Simple Smile. Дъщеря ми е на годинка и 5 месеца вече и все още я кърмя, а първият цикъл беше едва 3 месеца след раждането  Confused, нищо че кърмех и все още кърмя на поискване. Единствено, както и другите са ти казали вече е , че може да ти намалее кърмата, точно дни преди да ти дойде и по време, аз лично за себе си не съм установила такова нещо. Но пък и аз никога не съм се цедила и хранила под час, та не мога и да кажа твърдо намалявала ли ми е кърмата по време на цикъл или не.
Важното е че можеш да кърмиш по време на цикъл без никакви притеснения.
Успешно и приятно кърмене ти пожелавам  Hug

# 8
  • Мнения: 789
Не е вярно. Какво ще яде бебето няколко дни, ще пости ли  Wink

# 9
  • Мнения: 8 242
Няма такова нещо Simple Smile

# 10
  • Мнения: 529
Всички сме единодушни---НЕ Е ВЯРНО.

# 11
  • Мнения: 961
 doh Стига бе, как може да ти кажат подобно нещо! Няма нищо вярно в това! Кърми си бебчето и изобщо не се притеснявай!  Hug
Има една тема за най-абсурдна реплика свързана с кърменето, това направо си е за там!  Laughing

# 12
  • Мнения: 1 328
НЕ НЕ и НЕ  Peace

# 13
  • Мнения: 6 713
Не, не мисля че има някаква връзка Naughty

# 14
  • Мнения: 405
Разбира се, че не е вярно! Наистина при доста жени кърмата намалява по време на цикъл, но точно кърменето е начинът да я стимулират.
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт