Колко кг свалихте след раждането( при естествено)??????????

  • 5 193
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 054
качих 9, след родилното бях свалила 6, вече съм свалила още 4 и ще съм щастлива, ако сваля и още някой - не е излишно. Проблемът при мен, обаче беше, че чак към 8 месец след раждането тазовите кости се върнаха в предишното си положение, така, че доста време не можех да си влеза в дрехите от преди бременността, а кантара не показваше нищо страшно Simple Smile Трябвало да минат 9 месеца, за да се възтановят тазовите кости - аз го потвърждавам

# 61
  • Мнения: 1 006
един месец след раждането бях свалила всичките 12, ама вчера кантар показа +1 Embarassed Embarassed Embarassed
лошото е, че висят едни кожи и кореми #Crazy, и въпреки, че се побирам в дрехите си, без да броим сутиените, ми висят сланинки и е много гадно!!!!!!!!
А аз отпреди имах около +20кг наднормено и ми е много криво, ама сладичкото ме влече Embarassed
дайте упражнения за стягане на корема ooooh!, освен к преси?

# 62
  • Мнения: 51
Predi da zabremeneia tegah 61kg.Po vreme na bremennosta kachih 15kg.Sled kato me izpisaha ot rodilnia dom biah svalila 10kg. za 3dni.V momenta sam 50kg.-godina i polovina sled ragdaneto.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 903
След самото раждане бях свалила около 5 кг. Сега ми остават още 2 кг., ама май ще ми останат в наследство. Иначе осезаемо започнах да слабея 1 год. след раждането, макар че не съм кърмила и гледах да внимавам какво хапвам.

# 64
  • UK
  • Мнения: 1 334
8 от качени 17,после първата седмица качих 5, а сега съм още + 3 Twisted Evil

# 65
  • София
  • Мнения: 38 422
Az bqh kachila 20. Ostavat mi  da svalqm samo oshte 2!!! newsm44

# 66
  • София
  • Мнения: 344
Ох,болната тема.
Качих 9 кг.(бях много щастлива, за което), при изписване -6 кг. Две седмици след раждене бях с тегло преди да забременея. Сега обаче...+7 кг.
Идва ми да се  #2gunfire

# 67
  • София
  • Мнения: 1 511
Като ви гледам качените килограми май започвам да се засрамвам Embarassed
Забременях при 48 кг...и накрая бях 83 кг!!! Колкото и да съм зле по математика това чисто и просто прави 35 кг... smile3505
Свалих 28 и сега съм 55.Повече се харесвам така отколкото като оглозгана скумрия,както бях преди  newsm53

# 68
  • Мнения: 346
забременях 57 кг, влезнах да раждам 79 - както и да го погледнем си качих 22 кг Embarassed. След като се върнах в къщи (бях в болницата 5 дни, защото съм секцио) бях 66 - значи с раждането свлих 13. Бебо беше 4.550  Laughing...как ще се боря с останалите не знам. До сег асъм свалила само още 2. Кърмя и си похапвам, така че ще мисля по-нататък. Но като погледна малкото си голямо съкровище Flutter и всичко друго губи смисъл:)

# 69
  • Мнения: 4 406
когато забременях бях 60 кг, качих 11, в родилното оставих 9, после докато кърмих качих още 3, заех се да свалям и сега съм 56, май се поувлякох, но съм доволна от резултата

# 70
  • София
  • Мнения: 6 249
Качих 27 кг Blush, три дни след раждането бях - 7 кг, но през следващите няколко дни в къщи още - 5 (явно организмът се изчиства), после без диета до сега още - 9, т.е. остават ми още 6 до кг на които забременях, но до оптималното ми тегло още към 6-7 кг, които са отпреди бременността.

# 71
  • Мнения: 1 639
ОФФФФФФФФФ гадните кила!!!!!! #2gunfireАз качих 15,в родилния малко свалих някъде лъм 5-6,ама после си ги върнах #Cussing out сякото плюскане...най- ме е яд,че преди да забременея  бях свалила доста килограми (по принцип си бях кюфте), и много се харесвах....И най-хубавото беше,че стана някак неусетно,за голям период от време ,но работех и....неусетих много къде отидиха...А сега?! Ужас!!!!!!!! така ям това сладко под всякаква форма ,че ми  се гади от самата мен!!!! SickИ така.....сега съм си +13  Cry

# 72
  • Мнения: 1 812
 С първото си детенце качих 17 кг. Свалих 10 кг. още в родилното. Още 3-4 свалих докато бебо стане на месец, а останалите 3-4 в следващите 4-5 месеца. Не съм пазила диета, но в интерес на истината не хапвах много, защото все нещо си мислех или правех около сина ми. А кърмих сина си 9 месеца.
 Сега съм 32 седмица. Качила съм вече 11 кг и се надявам да кача най-много още 2. Незная защо, но си мисля, че този път ще се боря по-трудно с килограмите. Ще видим.

# 73
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Преди да забремения - 46 кг.
Преди да родя - 83  кг. Embarassed
След като родих в болницата - 74кг.
А сега година и 3 месеца след това - 57 кг.

Повярвайте ми мили мами, няма нищо по-лошо от една унила и депресирана майка!Спрях да кърмя, когато синът ми стана на 2 месеца, за да мога да пазя диети - нищо не помогна, не свалих нито грам, до тук постигнатото е без диети, може би малко ограничения през последния месец преди морето, но това е........ Cry имам още 10тина килограма, надявам се следващите няколко месеца и те да се редуцират по естествен начин.......

Не мога да се оплача от малкия ми разбойник дори и на година той е все така кротък и спокоен, може би тези мами стават нощно време /аз никого не съм го правила/  и след това тичат след сладките ангелчета имат по-голям успех или поне това е достатъчна мотивация  Sunglasses

# 74
  • Мнения: 1 038
Забременях 53кг.  Sunglasses
По време на бременност качих  17кг. Rolling Eyes
Влязох да раждам 70кг. Confused
Изписаха ме 60 BlushЗа да си върна старите килограми имам да свалям още пет,но при мен е мисията невъзможна,диетите не са за чревоугодници като мен. Sick

Общи условия

Активация на акаунт