кухо яйце

  • 2 502
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 949
lorka86, не се притеснявай! И не чети повече.

cvetemama, сърдечен пулс се вижда в 7гс. не че нещо, ама ще се шашне момичето, че не са видели пулсираща точка в 6гс  Hug

По темата - малката матка няма нищо общо с кухото яйце, а и до колкото знам няма нищо общо и с износването на бременността и забременяването. Успех следващия път  Hug

# 16
  • Русе
  • Мнения: 526
   На мен гинеколога ми е казвал, че матката ми е хипопластична и се свива, но не знам дали това е същото... Аз съм с нередовни хормони и цикъл от как се помня и все пия някакви хапчета. Имам един аборт, за който лекарят в АГ-то отсече - "кухо яйце", но 2 седмици по-рано - в 6та г.с. лично видях пулса на човечето Sad Та тези диагнози, мнения, изказвания на докторите направо са подлудяващи!
   Моят съвет е да ходиш само при един лекар, на който имаш доверие и ще видиш, че всичко ще се нареди! Peace

# 17
  • Мнения: 9 973
малката матка може да е проблем при износване на плода,но не и за кухо яйце Peace

# 18
  • Мнения: 3 641
Мила, не се притеснявай не мисля,че това е проблемът.  И аз скоро го преживях същото.
Най-честите причини са:
1. Несъвпадениен на генетичния код между партньорите точно в този момент
2. Некачествена яйцеклетка
3. Лошо качество на смермата

# 19
  • Мнения: 2 617
lorka86, успокой се (знам, че е трудно  Hug) и си мисли само хубави неща, не се паникьосвай!
И да пишеш в понеделник след прегледа! Стискаме палци!  Peace

# 20
  • Мнения: 2 617
   Имам един аборт, за който лекарят в АГ-то отсече - "кухо яйце", но 2 седмици по-рано - в 6та г.с. лично видях пулса на човечето. Та тези диагнози, мнения, изказвания на докторите направо са подлудяващи!
   

Аз биещо сърчице така и не видях, но след диагнозата (мисед) хукнах да търся и други мнения и едно от тях беше "кухо яйце". Което определено не беше така - на другите ехографи дори моето непрофесионално око видя някаква структура, нищо, че нямаше пулс. Може би си зависи от ехографа, от опитността на лекаря... Когато става въпрос за такива жизненоважни неща, второто мнение е задължително според мен.

# 21
  • Мнения: 17
Здравей Tedyian,
преди 2 години имах подобен на товя случай. Бях бременна, но се оказа в последствие кухо яйце. Направиха ми абразио и след това имах ужасни усложнения, защото се оказа, че съм с тясна матка. Всъщност усложненията бяха свързани с факта, че при самото абразио не бяха изчакали да изтиче кръвта през тръбичка, а тя беше отишла назад към дебелото черво. Както и да е с много антибиотици се оправих. Сега вече мисля за втора бременност. Говорих с няколко гинеколога, но никой досега не ми е казвал, че тясната матка може да бъде проблем. Мисед се получава по много много причини - вирус, неподходащи лекарства и много други. Наскоро една приятелка направи аборт по същите причини без да има тясна матка, а много много се пазеше и внимаваше. Просто мал шанс.
Моят съвет е да изчакаш малко време да мине, за да се освободиш психически от страха. На мен ми трябваше година и половина. Сега вече се подготвям за бременност и съм много позитивно настроена.
Гледай розово на нещата и всичко ще е наред. Късмет  Wink

Общи условия

Активация на акаунт