Ревнуват ли близнаците ви едно от друго

  • 2 425
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 757
Моите много. Като дойде едното да го гушкам, другото веднага се сеща, че иска същото и идва и понеже не дават да ги гушкам заедно, всяко не дава дори да обърна внимание на другото, само него трябва да гушкам и гледам и изобщо... Настават едни писъци, все едното ще реве при това положение. Вашите така ли са

# 1
  • Мнения: 1 895
Така са Laughing Сега вече е в рамките на приемливото, все пак поотраснаха. Но когато бяха малки давах равен брой прегръдки и целувки, седяха по еднакво време на коленете ми и по възможност едновременно Mr. GreenСега все още ми обръщат внимание ако две нощи подред целуна първо единия - все едно имам предпочитания ooooh! Така че е в реда на нещата. Дори и две родени едно след друго деца се състезават за вниманието на майка си и се ревнуват, а какво остава за близнаци, които от самото начало са делили всичко и никой от тях никога не е имал мама само за себе си за някакво време Peace

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 11:40 от Double with Cream

# 2
  • Мнения: 4 965
Бяха така на възрастта на твоите. След 3-тата годинка спяха да ревнуват.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 022
Дааааа, много ревнуват. И също не искат да ги гушкам заедно. Трябва да ги гушкам по еднакъв начин, обаче по отделно. Каквото дам на едната (дори да е лекарство) трябва да дам и на другата  ooooh! Ужасно ревнуват. И аз събирам съвети как да намаля това.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 727
Моите пък не още. Предполагам, защото са още малки.
Като изключим екстремни ситуации, когато и двамата реват - спи им се, или са гладни, или нещо друго не им е наред, тогава искат и двамата прегръдки.
Дори като мачкам единия и той се смее, другия и той се хили отстрани. Като цяло се очертават като не твърде гальовни, което мен ме устройва, защото и аз не съм много по лигавенето. Е, понякога ми става тъпо, като искам да ги напрегръщам, а те се дърпат, но за щастие бързо ми минава.

# 5
  • Мнения: 1 174
Oooo, точно на тази тема сме в момента.И двамата тичат към мен и викат "това е мойта мама,не пипай мойта мама" Crazy Постоянно обяснявам и много често някой като каже пак така и другия отговаря "на дамата" (на двамата)  Mr. Green Като седне единия в мен и бърза да си сложи краката така,че да няма място за другия ooooh! Но, всичко това си е нормално,надявам се с времето да отшуми или поне да не е толкова силно. Peace

# 6
  • Мнения: 1 744
Oooo, точно на тази тема сме в момента.И двамата тичат към мен и викат "това е мойта мама,не пипай мойта мама" Crazy Постоянно обяснявам и много често някой като каже пак така и другия отговаря "на дамата" (на двамата)  Mr. Green Като седне единия в мен и бърза да си сложи краката така,че да няма място за другия ooooh! Но, всичко това си е нормално,надявам се с времето да отшуми или поне да не е толкова силно. Peace

Все едно аз съм го писала. Голяма ревност пада и при нас. Като кажат "моя мама" или "мой тати" и се вкопчват в мен или в мъжа ми , и не дават друг да доближи. Но надали е само при близнаците такава ревност, защото и Вики много ревнува. Пък тя като по-голяма и използва ситуациите и ни казва с един сърдит тон "Вие пък на мен никакво внимание не ми обръщате". И се почват едни обяснения, едно гушкане....
Но пък аз и обичам да си ги гушкам. Grinning

# 7
  • Мнения: 7 803
все още се борят за мен  Mr. Green напълно нормално явление при близнаци или породени деца  Peace като чета, че при по-големите е отминало, се надявам и аз  Praynig

# 8
  • Мнения: 405
Ревнуват и то много.Искат непрекъснато да ги гушкам и посягат на другия,ако искам и него да взема.Борбата е голяма,но се надявам все някога да отмине Praynig

# 9
  • Мнения: 212
моите са още малки но вече ми прави впечатление че като взема единия и другия веднага почва да си търси поводи и да ми привлече вниманието, особено девойката ми такива погледи ми стрелва че чак ми става съвестно..... но гледам общо взето да ги гушкам по равно че и аз самата се чуствам кофти  Embarassed

# 10
  • София
  • Мнения: 1 711
И при нас ревността е голяма и не дават да бъдат гушкани заедно, сърдят се и се бутат. Същото е и с лекарствата и всяко нещо което се дава на единия, трябва и на другия. От една седмица, понеже Дани го мъчат зъби и много се лигави, му слагам през деня вкъщи лигавник, Лора като го види и докато не сложа и на нея не мирясва... Като цяло комкуренцията е голяма и то не само за нашто внимание, а и за играчките.... но това е нормално при близнаци, дори и при братя или сестри.

# 11
  • Мнения: 623
Сърдят се люто само когато искам ди ги гушкам едновременно.Положение,при което единия да е на едното коляно, а другия на другото не се допуска- настават писъци,бутане и въобще познатата  олелия.....Иначе стоически издържат гледката на намачкване,нацелуване, борба и прегръщане само с единия......но после повтарям същата процедура и с наблюдаващия  Grinning

# 12
  • Мнения: 302
И моите ревнуват и то много! И като малки и като големи - борбата за "мойта мама" не спира, а също и обвиненията от рода на: ти повече гушкаш .... /другата/, ти вчера ПАК ме целуна втора, все на мен се карате повече, а на ... не се карате никога newsm78.

# 13
  • Мнения: 375
Моите много. Като дойде едното да го гушкам, другото веднага се сеща, че иска същото и идва и понеже не дават да ги гушкам заедно, всяко не дава дори да обърна внимание на другото, само него трябва да гушкам и гледам и изобщо... Настават едни писъци, все едното ще реве при това положение. Вашите така ли са

А как е баткото,той не иска ли прегръдки?

# 14
  • Мнения: 2 757

А как е баткото,той не иска ли прегръдки?

Той най много ревнува. За щастие ходи на детска и само вечер 3 ми се катерят по главата.

Общи условия

Активация на акаунт