ДЕТЕТО НА 5, ДОГОДИНА В ПРЕДУЧИЛИЩЕ

  • 987
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 367
Не мого поради липса на време,да изчета всичко,затова моля за извинение сигурно е разисквано някъде Embarassed Embarassed EmbarassedДъщеря ми сега направи 5 години,догодина трябва да я запишем в предучилищна,но тя не е ходила на детска градина/има две сестрички Heart Eyes/Та,въпроса ми е-Кое да е училището/предпочитам пред детска градина-поне за нея/,да е до 7 клас/за предпочитане е да не се смесва с много големи..../,да има занималня,по възможност и транспортживеем в Мусагеница,/или само Младост/допълнителни занимания са за предпочитане,но не са задължителни.По възможност,разширено изучаване на чужд език,или някакво изкуство..........Мисля че ме разбрахте,дано не се окаже че "те такова нещо няма" Embarassed Embarassed EmbarassedМоля майките,чиито деца учат в такива училища/поне по-най важните критерии/,да ми отговорят,къде се намира,в коя паралелка е,при кой преподавател,доволни ли са,всичко което могат да кажат Hug HugБлагодаря предварително    Ох забравих,молби пускат ли се и кога,да не се окаже че съм закъсняла?!?!?!?!? newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 5 361
Трябва да знаеш , че не всички училища имат предучилищна подготовка . Интересувай се първо в кое училище има такава . След това документи се подават през април , май . Само молби . Като си вземете свидетелството за завършена предучилищна подготовка , вече решавате дали ще останете в същото училище или ще се преместите . Обикновено основните училища имат предучилищна , а СОУ-тата нямат . И още нещо в училището се обучавате до обяд . Нямате занималня . А вече като станете първокласници ще мислите , на транспорт не разчитай , само ако е частно .

# 2
  • Мнения: 14 133
Не мого поради липса на време,да изчета всичко,затова моля за извинение сигурно е разисквано някъде Embarassed Embarassed EmbarassedДъщеря ми сега направи 5 години
Здравей. Heart Eyes Заповядай в темата за дечицата, родени 2003год. Може и ние с нещо да сме ти полезни.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт