Мъжът ми ли е сексманиак или аз съм фригидна?

  • 11 018
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 817
Ами сядат на чашка, защото са приятели и се обичат.
От дума на дума и под въздействието на алкохола на
мъжа му се приисква /междувременно, целия форум стиска палци
и на мацката да и се прище/ и се присламчва полечка.
Тя се дърпа отначало /обаче стискането на палци  си свършва работа/ и
после си вика "абе, дай да пробвам тея работи дето ми ги предложиха от форума".
И току виж станала работата Wink

 Joy Peace

И все пак е много вероятно този мъж да има несподелени еротични фантазии. Щом като го прави сам става...тогава той е с тайните си сексуални желания, а с жената ...не се получава, защото тя не му ги осъществява.
Дали е някъкъв сексуален обект /по-различен от жената/ или по-нестандартен секс това  за сега не знаем . Много е вероятно това. newsm78
Според мен тези хора 'нямат време' един за друг Sad....

# 46
  • Мнения: 2 035
Моето мнение е да му позволиш да приложи върху теб сексуалните си фантазии, естествено тия който са ти приятни, за да не са му само в главата...откликвай повече, показвай му че е истински мъж, че те възбужда и че го желаеш...насочвай го какво да прави за да ти е гот и на теб и машината, че ще се задейства.

Но за това начинание следвай съвета на evil - уютна обстановка с чаша вино примерно за разпускане  Wink

# 47
  • Мнения: 1 726
Егати случката, ми то тогава той може и да е гей... ooooh!

# 48
  • Мнения: 1 186
Момичета най-вероятно авторката е направила нещо по въпроса,защото нещо не се е мяркала м/у редовете скоро Whistling
Аз им стискам палци(както писа Евил в по-горния постинг),защото ситуацията в която са попаднали е гадна ....

# 49
  • Мнения: 54
...зле е горкият хиперсексуален, има голяма нужда от специалист и жена му като знае какво я очаква затова го отблъсква, не й се започва и не изпитва нищо.

# 50
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Оф стига сте се подигравали но хората, че секса им не върви. .........

# 51
  • Мнения: 707
Съпругът ти има някакви проблеми (комплекси, страхове), които се опитва да разреши в леглото. Трябва му лекарска помощ.
Ти си наред, не си фригидна.

# 52
  • Мнения: 1 849
След като свършва мануално, защо не му предложиш ти да му го правиш  Embarassed Така ще те остави на мира и няма да ти е вповече на теб, а и той ще е задоволен.  Peace

# 53
  • Мнения: 270
Маструбиращите мъже винаги имат проблем със свършването. Това се получава от запаметения навик. Секса винаги започва от главата и мозъка където е центъра на удоволствието. Прегледайте си общите забавления и наблегнете на тях,не само на отговорности. И според мен мъжа и жената е нужно да се нагаждат един към друг.Т.е ако мъжа ти има нужда от теб е тъпо да му отказваш. Иначе той ще си продължи с кръжока...и от там пак порочен кръг към липсата на удоволствие. Въпроса не е в секса,а в отношенията ви.

# 54
  • Мнения: 940
Ех, боже....аман от пишман сексолози в този форум...

Трябвала му лекарска помощ!!! Значи на нас и на двамата ни трябва, защото правим секс почти всеки ден. Странно.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Ех, боже....аман от пишман сексолози в този форум...

Трябвала му лекарска помощ!!! Значи на нас и на двамата ни трябва, защото правим секс почти всеки ден. Странно.
Май, не си прочела цялата тема Wink

# 56
Мисля, че с малко сексуални стимуланти може да поизгладите различията, аз лично съм ползвала Ловегра, а партньора ми Камагра и всичко беше доста по-различно от стандартният секс, определено повишава чувствителността и желанието. Вече са много достъпни и на добри цени. Нищо не коства да опитате...

# 57
  • Мнения: 2 161
Ами той всъщност има голям проблем,щом не може да свършва при секс,а само при самозадоволяване.А ти защо да си фригидна?Предполагам,че той е жива скръб в леглото и най-вероятно ти е дотегнало и си отвратена.А като започнете да пишете как мъжете ви изневеряват,но ви обичат...Не е нормално,разбери.Не е нормално.

Общи условия

Активация на акаунт